Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lidus30
11. feb 2009

hej čítala som... chúdatko malé 😢 tak pomáhajú tie otruby? je jej po to m lepšie? to je super!

my zatial rastieme a mam pocit, že občas cítim už aj tie bublinky, ale začalo to len včera večer, som sa bála, či je ok alebo len lenivý po tatovi, ale dnes rano sa to zopakovalo, tak dúfam, že to sú tie pohyby 😀 23.2. ideme na uzv,, a možno budeme už vedieť či bude chlap alebo baba 😀

petruci6
11. feb 2009

to je super
potom sa ozvi

neviem co nam pomaha,ale skusame vsetko mozne,tak neviem co z toho pomaha
hlavne,ze to ustupuje aj bez hormonov
teraz mi spi na pleci,zvykla si na ruky,nezaspi inak 😝

zuzkaprofant
11. feb 2009

petruci ja som vravela hebame o tvojej malej tak ze mas vyskusat homeopatikum mastamu ju nemasti ze to ni eje odbre pre take male babo

nenela
11. feb 2009

baby, dnes mi zistili, že mám odumreté bábo (17tt). Idú mi zajtra vyvolať pôrod. Máte s tým skúsennosť?

stankatt
11. feb 2009

nenela to mi je luto ☹

stankatt
11. feb 2009

bersh pracacie? 😀

bershka
11. feb 2009

čaute..
stani, vidím, že sleduješ.... 😀 😀 😀 😀

dobré sú čo??

nenela: 😔 😔 😔 to mi je ľúto

zuzkaprofant
11. feb 2009

bersh ta ich mas napuchnute ale to je voda ja som taka cela od rana dnes tak ked neprede do 2tt a viacej napuchnem vyskusam akupunturu to sa zase najojkam ja a ihla nepriatelia ale co uz som ako balonik

nenela to je mi luto ale ani jedna znas to nemala co si pamatam ☹

stankatt
11. feb 2009

bersh jasne sledujem 😕
sak uz to mas za par. teraz sa priprav na to, ze kazdy sa bude pytat: este si v kope? neporodila si este? a tak. Kazdy den mi zvonil telefon: no co, este si neporodila? 😉

veva1
11. feb 2009

ahojte
nenel ja som mala v 16tt a este ma cistili. kdesi tu na koniku je tema aj prisla o babo v druhom trimestry .skus pohladt.Musi to byt strasne,myslim na teba. Ked ti bude velmi tazko mysli aspon na to ze je to aspon prirodzena cesta a nezatazi tvoj organizmus ako operacne cistenie ☹ drz sa

stefanie35
11. feb 2009

ahojte

stankatt
11. feb 2009

ahoj stef
🙂

trpezliva
12. feb 2009

maminy z ba, idete na to dnesne fotenie??
adi, vies co mi odpisali, ze to potrva dve az tri hodinky. ja neviem ci to tak dlho zvladneme..vtedy poobede lili musi spat. jedine ze by mi tam na ciciku spala cely cas, ale to rukami nezvladnem. ako ste na tom vy? idete s matkou aj ked to tak dlho trva>

petruci6
12. feb 2009

dik zuzi 😉 oleje jej nedavam

emily3
12. feb 2009

Ahojte zienky a mamicky. ako sa mate?
My postarom, Misko este kasle a soplikuje ale uz je to lepsie...Mon mala vcera karneval, mala byt motyl, ale sa jej polamali kridla skor ako zacal karneval ☹ , nakoniec bola princezna..bola smutna ale potom sa ukludlina a bolo super, zabavali sa. a chudatko moje prisla som pre nu posledna do druziny, uz tam bola len ona 😒 , no nestihala som...neviem si teraz nejak zadelit ten cas aby som stihala pozbierat deti a do toho este Miskove spanie... 🙄 beee. a na buduci tyzden maju prazdniny, tak si zase spravime vegetik. 😉

smejko1
12. feb 2009

emily, este si nepisala ako bolo na plese ???

lolka
12. feb 2009

kika, boli ste na tom foteni ? prave som to videla v spravach.....bolo to peke 🙂

trpezliva
13. feb 2009

lolka, nie, neboli sme nakoniec...do 13:30 sme mali cvicenie
a akcia zacala o druhej na druhom konci BA. ledva sme dosli domov a uz lili zaspala. skoda, tak mi to je luto, lebo tie fotky su fakt uzasneeeee...to by boli krasna pamiatka pre Lili. aj muzik nam vravel, ze sme sa mali vykaslat na cvicenie a ist skor na tu akciu.
http://www.baby-web.sk/ pekne fotky, kuknite.

veva1
13. feb 2009

ahojte
kikus a ako stoji emil??

trpezliva
13. feb 2009

vevaaa, emilko je na tom zle...ma 95 hlasov. neviem odkial nahrabali ti ostatni psikovia 380 a podobne...musia mat iny fanklub 😝 . ale dakujem aj tak velmi pekne ze ste hlasovali. uz prejde sedem dni a mozete hlasovat zase 😀 .
a kde ste dnes vsetky?

petruci6
13. feb 2009

ahojte,
kika aj ja som vcera pozerala spravy ci ta tam neuvidim s malickou a ty si tam nebola ☹

my sme boli na kontrole u koznej,uz sa nam to zlepsuje,ale nepriznala som sa,ze jej nedavam tie hormonalne masti
napisala mi,aby som jej kupila od Biodermy jeden kremik,so zinkom,uz neviem ako sa vola,ale kupila som ho

zuzkaprofant
13. feb 2009

petru tak to je dobre ze sa to zlepsuje ale tie maste jej vazne nedavaj ☹

petruci6
13. feb 2009

nedavam,ved to by som si nedala ani ja
kupem ju obden v hypermangane a otrubach,tiez balnea hermal olej do kupela 1ml a skusim ten kremik
dala mi zoznam co nemozem jest,ked kojim,no hruza,skoro vsetko 😒

ako sa mate s profantikom? 🙂

zuzkaprofant
13. feb 2009

No uz dibre som stresovala 2 dni lebo sa ma dako nekopal ale vnoci si to vynahadil 😀 😀 tak je vsetko asi oki

v stredu mame kontrolu tak som zvedava kolko uz ma gramov lebo ucite bude mat cez kg lebo to uz citim aky je velky a mame aj 4d tak ho uvidime ci je peknucky po maminke 😀 😀

a vo stvrtok ideme s matinkom ku zubarovi tak to budu bolesti brucha ideme si dat zubale do poriadku konecne tak sa vytrasieme s peniazkkov poriadne ale co uz ked treba tak treba

cucuska
autor
13. feb 2009

ahojte babule 😀 dlhooo som vás neokukla

cucuska
autor
13. feb 2009

a to som tu sama???? Ste vonku?? v taaakom vetrisku?

petruci6
13. feb 2009

urcite je peknucky po maminke 😉
ahoj cucus

zuzkaprofant
13. feb 2009

no uvidime mozno po ocinkovy martinkovy 😀 😀 ale asi bude spachtosko si myslim a bude hladosko 😀 😀 dze palceky lebo mesiac cakanie je veeeeelmi dlhy

petruci6
13. feb 2009

drzime 🙂

lucim sa este neozvala? dnes ma usg

zuzkaprofant
13. feb 2009

nie este nepisala ja som vedava ko berska kedy ju to chyti uz sa tesim na jej malu 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre