Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
23. feb 2009

apropo ja som mala pri vyvolavanom porode kontrakcie 3 dni.Treti den sa nedalo povedat ani ze za kolko minut lebo to bolo furt.Na 4 den vykupenie-cisarsky

emily3
23. feb 2009

berschka graaaaaatuluuuuuujeeeeeeem a teeesim sa 😀 😀 😀 😀
bagby 12 hodinovy porod je ukazkovy pre prvorodicku, to je knozkovy porod...
zuzka aj mne by sa zisiel taky " ocino" co by navaril, upratal a este aj deti vyvencil...a ja by som si mohla pospat...pozicaj 😉 😀 😀 nic nerobim len bweham za detvakmi a buzerujem ich a upratujem po nich. Miso je hroznyyyyy. vsetko vytahuje, vsade lezie,Monika to tak strasne nerobila ani Marek nebol az taky hrozny, ale Misko je vsade a ked pozriem do izby tak presne viem kde bol....ale aspon vsetko spapa co navarim a najviac mu chutia olivy a zeleninka a ovocie, co ti dvaja nechcu...je nase zlaticko, aj ked uz dostane po plienke... 😅 😕

zuzkaprofant
23. feb 2009

emily poslem neboj on by rad isiel lebo mam rad teticky ze sa uz tak tesi 😀 😀 😀

ja som si fajne pospala poobede keby tak dobre sa mi aj v noci spalo..xixiix

12hod pood je ukazkovy som zvedava aky ja budem mat ja snivam o takom ze pridem do nemocky a doky mi povie ze hlavicku uz vidiet ja len 3 krat potlacim a budeme mat profantika tak snivam a dufam ze sa mi to aj splni 😀 😀

stankatt
23. feb 2009

ahojte, tak som tu na skok. Dnes som bola s malou u dokyny. Mala je komplet vyhadzana... 😝 Tak co sme mali tie vysoke teploty min tyzden, prd to boli zuby - virooooooooza to bola 😠 😠 😠 😠 Ze u deti je to tak, najprv maju 2-3 dni horucky a potom sa vyhadzu, ale nic to neni, to prejde. Dala nam kvaky proti alergii. Som rada, ze to nic neni... Ale mala je chuda taka cervena.....

bianca
23. feb 2009

stani pokial nemas doma tak kup v lekarni excipial.nasej neskutocne pomaha.
inak dnes som navarila kasu a 3 tegliky som dala na mrazaka a dva do chladnicky.Zajtra mame na programe kasu s mrkvou.Prvy mix.Pokial jej to bude chutit tak ako brokolica tak sa nedovarim 😀

stankatt
23. feb 2009

to je dobre, ze jej chuti... predsa je to lacnejsie ako UM 😀
Dokyna mi dala finistil kvapky. tak to by jej malo pomoct

Smeji len pravdu som napisala

Luci som rada, ze si dorazila OK

lolka
23. feb 2009

caute kocky, sorry, ze som miery bershkinej malej hodila do marcoviek..... 😅
mala som docela frmol v robote - dohanala som roboty, kedze sme boli lyzovat ....

mala je zlata, na prvej fotke sa aj usmieva 🙂

lolka
23. feb 2009

kikus, my sme boli sice lyzovat, ale hned by som sla este. pred 2 tyzdnami bola na Babe sutaz - Family cup, sutazili 2-3 generacne skupinky- rodinny. za nejke 2 roky by si mohla ist s Lily 😉

lolka
23. feb 2009

emily, dodatocne prajem vsetko najlepsie k narodeninam 😉 kolko mas rockov ? 20? 😉 🙂
zuzi, tebe to uz tiez rychlo leti, za chvilocku je rada na tebe
😉

bianca
24. feb 2009

breeeeeeeee ranko

decka dnes ta sutaz konci tak za nas prosim zahlasujte kludne aj zo 4 PC ak mate doma 😀 😀 😀 (som skromnost sama)

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=6850

bianca
24. feb 2009

loli a kde su fotecky?

stankatt
24. feb 2009

ajojte 🙂 Loly kde je fotka malej Sarinky? 😉

lolka
24. feb 2009

bianka zahlasovane 😉 ale len z jedneho compu........alebo ze by som sla este k sefovi ? 😀
bershka ma fotecky v jej albume 🙂

stankatt
24. feb 2009

jej mala je kraaaasna... a uz vieme nieco o bershke? Ako rodila a tak?

bianca
24. feb 2009

lolka dakujeme

sarinka je naaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lolka
24. feb 2009

stani, dnes sa jej chystam zavolat, tak vam dam potom vediet 😵 kedy je lepsie volat doobeda alebo poobede ?

stankatt
24. feb 2009

to je asi jedno 🙂 ale poobede ma asi navstevy. 😉

bianca
24. feb 2009

no teraz budu ma isto vizity ale tak pred obedom by to bolo snad naj.Ale ja by som chela vedeit ako sa maju hned 😵

lolka
24. feb 2009

ok, tak doobeda zavolam 😉

bianca
24. feb 2009

lolus potom hned podaj spravu 😵

trpezliva
24. feb 2009

lolka aj ja som zvedava..pozdrav ju od nas prosim.
a kedy skocime na obed?? prideme do mesta, napis kedy, okrem stvrtka. 😎
bianca, ja som zahlasovala, dufam, ze za spravne babatko...(beruska?)

lante
24. feb 2009

ahojte babule 😀
najskôr gratulujem Bershke 😀

A teraz hodím linku na môj dnešný pupok 😝

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

trpezliva
24. feb 2009

http://www.pesamacka.sk/fotosutaz_index.php?zor...
baby, kuknite kde je emil!!! uz na siedmom mieste! mozete zase hlasovat, uz presiel tyzden.
dakujeeme...a nehnevajte sa ze otravujem. 🙂
lante, idem kuknut brusko.

trpezliva
24. feb 2009

ake velke pandero! a vilik v pozadi 🙂

bianca
24. feb 2009

trpezliva dakujeme

lante tisko zavidim

trpezliva
24. feb 2009

bianca....ja som Kikaaaaaaaaaaaa 🙂 .a som netrpezliva 🙂

bianca
24. feb 2009

kika jo jo 😀

zuzkaprofant
24. feb 2009

cafte videli ste uz besk malu maju ju v albume zlata je velmi 😵 😵 😵 no teraz nasledujeme mi v profantikom a potom kto je po mne???

lolka
24. feb 2009

kikus, emilko prave ziskal odo mna hlas 😉

bershka ma stale obsadene, asi nie som sama co s nou chcem rozpravat a zagratulovat 😀 chuda, ved musi byt aj unavena...

bianca
24. feb 2009

juj ked si spomeniem ja na druhy den tak mi je blivno.Mna hnali s postele o 9 rano do sprchy.Fuj.Som myslela ze zo mna vnutornosti vypadnu rovno na dlazku ale stalo to za to 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre