Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

habibi78
9. mar 2009

bianca, my sme tiež dávali náušnice až tak neskoro..... ja som čakala horory, plač, krv....
obe uši mala prepichnuté ani nie za minútku, nechápala som 😕 žiadna krv, Sofi si akurát uvedomila že sa niečo deje a už bolo po všetkom, fakt jej ich prepichli veeeeeeeeeeľmi rýchlo.....
ani jej to nehnisalo, ani si nechytala ušká, takže pohodka, neboj..... malá bude parádnica, vydrží.... 😵

bianca
9. mar 2009

trib no ja bojim bo nasa je ako cert.A to ju do teraz usi vobec nezaujimali a teraz sa za ne zacina tahat(a nie len za svoje ale Petrovi strci aj 3 prsty do ucha chudak)

bershka
9. mar 2009

ciculky, je možné aby sa mi tvorilo v jednom prsníku viac mlieka ako v druhom? je pravda, že radšej kojím z pravého a vždy ráno keď si odsávam, tak nadojím 100 ml. z druhého nadojím ledva 60 a to sa riadne natrápim. z toho pravého to jednoducho ide lepšie 😨 😨 😨 😨

smejko1
9. mar 2009

bersh aj ja to tak mam v pravom len tak tak a lavy je ok

emily3
9. mar 2009

ahojte, Jmisko je uz doma a tvari sa velmo spokojne. vyspinkal sa a teraz uz robi bordel a recni..je velmi zlaty.
dnes som bola na kontrole, vsetko je ok, na buduci tyzden idem na tie afp testy. strasne rychlo to leti, nestiham vnimat ze som tehu 😅

stankatt
9. mar 2009

ahojte, tak my uz mame 7800g 😀 😀 😀 😀

bershka
9. mar 2009

smejko: a ty si nemala náhodou zápal prsníka? niečo sa mi marí. ak si mala, tak nemá to s tým súvis? bojím sa, že sa mi koza zapáli keď budem ju menej používať 😀

bershka
9. mar 2009

stanka: fíííha, to je dobre, alebo moc? 😅

ozaj, kedy dáme stretko he? ideme bývať do tt v dohľadnej dobe. koho máš detského lekára? my máme salcerovú. je strašne milá a super

petruci6
9. mar 2009

riadna babula 😉
aj ja mam v jednom viac mlieka,to je normal,dokonca su deti,kt maju oblubeny len jeden prsnik a druhy odmietaju

stankatt
9. mar 2009

to je akurat 🙂 budes trnafcanka? supis... a hned jak bude pekne, mozme sa stretnut 🙂
inak znama origos kojila iba z jedneho... v druhom sa jej netvorilo mlieko... Dig Monika mi tu kope do klavesnice....

stankatt
9. mar 2009

bersh mame Simekovu, je na poliklinike a je super 😉

stankatt
9. mar 2009

bersh a kde v TT budete byvat?

loss
9. mar 2009

caute mamule
teda nausnice mojej drnde prepichli v porodnici co ma nesmierne tesi ze to mame za sebou bola som z toho prepichovania pokakana
inak v MA uz su celkom nove baby ☹
a ozaj neviete co je so Svetkuskou?
boze u nas pada sneh hruuuuza 😠

lolka
9. mar 2009

lossicek ahoj 🙂
mas pravdu, v MA je plno novych bab, ani sa mi tam nechce chodit, radsej kuknem sme k vam 😉
pozerala som tvoje fotecky, Nellynka je teda krasavica, mala slecna 🙂

stankatt
9. mar 2009

loly ako sa mas?

lolka
9. mar 2009

stani, aaaale, da sa. doma je to super, v robote tiez dobre.....len to jedno chyba k dokonalemu stastiu 😅

bianca
9. mar 2009

hojte

stani to ja som napisala v nasej teme ze mala vazi na zac.5 mes 6610 g a bola som napadnuta ze decku nedavam jest aby bolo chude

bersch je upllne normalne ze jedno prso produkuje menej mlieka.Ma to skoro kazda druha baba

stankatt
10. mar 2009

ahojte.. Loli neboj vsetko bude 😉
Inak som myslela, ze mala ma viac kg... sak ked ju mam na rukach, innnnnnnnaaaaa zataz 😀

petruci6
10. mar 2009

loli kedy idete na to? 🙂

svetluska.p
10. mar 2009

caute babyyyyyyyyy...losiik..som ok, stastna, spokojna, chvaalabohu 🙂 . Len mam velmi vela roboty. Krasne setci rastiete. Mam z vas radost babule. Spichnime nejake to stretko v lete v BA. Inak v maji letime na 8 dni do Londyna, tak sa velmi tesim 🙂.

petruci6
10. mar 2009

zavidim,tiez by som sla
ja som tiez za stretko,ale neviem ako sa tam dostanem bez auta

bianca
10. mar 2009

svetlus ahoj

normalne Vam tie stetka v BA zavidim

stankatt
10. mar 2009

petru podobne ☹

svetluska.p
10. mar 2009

Stani, ved z trnavy nemas daleko, nie?

stankatt
10. mar 2009

Svetlus nemam, ale nemam auto 😒 ale ved nieco porieeeeesim a snad sa podari... Strasne rada by som sa s vami stretla. A este pride aj smejko. Budem sa snazit... Lebo som na vas zvedava 😎

emily3
10. mar 2009

ahojte
stani tak chodte vlakom, mala bude mat vyletik, ja som cestovala s vlakom do Kosic a marek mal vtedy 2mesiace a zvladol to 😉 a Blava nie je tak daleko...alebo my pojdeme na vyletik do Trnavy 😉

stankatt
10. mar 2009

Emili dobry napad 😀 Nad vlacikom aj rozmyslam 😉

emily3
10. mar 2009

Misko uz je doma, a super vymysla, rano som nestihala po nom upratovat, rozsypal kos v ktorom boi postruhane ceruzky, ledva som to povysavala a rozsypal zradlo pre osmacky, tak s me s Mon zbierali semienka...to stihol za pol hodiny...a potom sa prestahoval do obyvacky a robil bordel tam... 🙄 expert.male tornado

stankatt
10. mar 2009

Emily deti su radost 😀 😀 😀 😀 😀 . mala je posledne dni nejaka upistana. nic jej neni dobre.. ani sediet ani lezat ani na rukach 😝 😝 😝 😝 tak som ju dala spat 😀

emily3
10. mar 2009

stani no to je " vekom" 😉
ked bol vMisko v nemocnici, tak sme tu mali aj upratane, ale teraz sa to zase neda

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre