Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
27. apr 2009

kto sa vam najviac paci v Let's dance???

petruci6
27. apr 2009

mne nikto,nemam cas to sledovat,vlastne vobec nepozeram tv 😖

trpezliva
27. apr 2009

petru, ja vidim vzdy len prvych 5 sutaziacich a ostatne prespim. ale som citala rano, ze vypadla ta stara, no tu som akurat videla. my tu nemame stale antenu, takze chytame len Markizu a STV1, aj tie len ciernobiele a zrnite, takze telku vooobec nekukam, akurat Ordinaciu, ked sa mi podari Lilusku skor uspat.
svetluska, dik za IP. musela som sa vam postazovat.
v piatok ideme s aprilovkami do Bojnic na 3dni, tak na to sa uz velmi tesim. pojde 16miminiek aj s mamickami a ocinkami, take nieco by sme raz mohli zorganizovat aj my, co vy na to?

stankatt
27. apr 2009

Aojte, Kikus drzime palceky 😉
Monika zistila aka je uuuuzasna vec skripat zubami 😖 brrrrrrrrrrrrrrrrrr
A v let´s dance sa mi paci Adela 😉

smejko1
27. apr 2009

emily, monika bola super, je sikulka a peknunka 😉

stanka - mne sa adela moc nepaci ako tancuje,mne sa pacia chlapi a na pocudovanie aj Mokry, lebo ja ho neznasam, ale pisem este po prvom kole, to vcerajsie som este nevidela... 😠 a neviem kedy mi syn dopraje si ho pozriet 😕

kika - drzim palce, verim ze drobec zakyva..... a bud trosku harpia a nakric na muza, ze musite byt numero uno, ci ma skusky, alebo nema!!! mozes si to dovolit, ved si tehulka a este mas jedno dietatko 😉 cmuk

zuzkaprofant
27. apr 2009

petru ani nevrav uz 2tt v noci rodime sme boli uz 2 krat v nemocke plane poplachy a maly sa drzi ako kliest v brusku len mi tvrdne brucho mam kontakcie ale zatim nic vazne ale uz mam dost ale 10dni do terminu snad vydrzim 😀

sloniiicek
27. apr 2009

ahoj kika. drzime ti moc, moc palceky. a inak ak ti bude smutno, tak nam zavolaj a my sa s tebou rady stretneme. 🙂 alebo mozete prist k nam. 😀

sloniiicek
27. apr 2009

zuzka ja to veli ce dobre poznam. hoci ja som nemala tvrdnutie bruska,ale tyzden som prenasala. je to strasne na psychiku.

emily3
27. apr 2009

kika drzim ti palceky aby ti drobcek zamaval...potom rychlo informuj sme zvedavi 😀 😀 😀

zuzka no koniec tehu to tak je, ja som bola tak s Misom uz pripravena na odchod do porodnice, deti zbalene odvezene k babke, cely den som si pekne predychala a vratila som sa domov.... 😉 to je na tom blbe ze nevies kedy to pride naozaj...ale neboj zvladnes to a maly urcite vykukne von. tak sa drzkajke a malemu nahovor ako je na svete krasne, teplo, slnecno a vonavo 😀 😀 😀 alebo ho vylakaj na sladkosti, to deti maju veeelmi rady ( aspon moje) 😉

Misko je zase choty ☹ , nie je to vazne, ma zapalene hrdlo a nema teplotky ale je zachripnuty, babatko moje. nemozme nikam a to ma stve. dufam ze uz sa da do pohody a konecne si vychutname jarne luce slnka...

bershka
27. apr 2009

ahojte čajky. ako? ja na prd. nejak mi furt hrabe po tom pôrode. už mi aj krámy prišli.... 🙄 🙄 🙄 🙄

emily3
27. apr 2009

v sobotu som hrala v Zrkadlovej sienni 😉
http://picasaweb.google.sk/milka.bacikova/Konce...

teraz mam este v strdu koncert. som vam nehovorila, ale sa mi pred koncertami pokazila flauta, teda ona uz potrebovala generalku, ale som ju nedala a teraz mi vypovedala..tak hram na pozicanej . a moja flauta je na generalnej oprave...dufam ze úotom bude ok. 😉

bershka
27. apr 2009

KIKA? TY SI TEHU???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

petruci6
27. apr 2009

bersh tu uz vsetky zaviedli druhe kolo,len my mame cas 😀 😀

bershka
27. apr 2009

čau peťa.
no neviem jak ty, ale sárka je prvá aj posledná

bershka
27. apr 2009

ako sa máte s Linduškou? nie si na facebooku? ak ano, pošli mi do ip ako si tam zaregistrovaná.

emily3
27. apr 2009

bershka aahooooj teba som 100rokov nevidela. ako sa mas?
to ti nejak skoro? aj malu kojis? mozno to mas este len vramci docistovania. ja som po prvom porode tiez tak krvacala, a nekrvacala...a prehanala som sa k lekarovi ale vsetko ok. nevzdavaj sa, nevesaj hlavu...mala uz je velka a uz to bude v pohode. teraz je to zlate obdobie, lebo papa, kaka, spinka, ale ked vyrastie, budes ju nahanat a potom si postavi hlavu a budes cele dne pocuvat..." to chcem a hned" a to nechcem... a pod. tak si ju vychutnavaj kym je zlatunka a oblecie si co jej das a spapa co jej das a nerebeluje 😉 😀

no rozbehli sme druhe kolo a Kika pokracuje, vyzera to nadejne aj ked ju dr. na zaciatku strasil 😉

petruci6
27. apr 2009

ved aj moja je prva a posledna,to bol vtip 😀 😀 😀

nie som tam zaregistrovana,nemam na to ani cas...
ledva pridem nakuknut sem,ci sa tu nerodi,ale zuzka sa flaka....

cica a kedy tebe nehrabalo,ked uz sme pri tom?? 😀 😀

emily3
27. apr 2009

petruci 😀 😀 😀 😀
bresk si na facebooku? aj ja som podlahla tomu osialu

bershka
27. apr 2009

emily: ja si myslím, že sú to už riadne krámy.... nech. inak sme ok, zajtra ideme do poradne

petru: mne hrmotalo celé tehu, to máš recht... a 5 rokov predtým 😀

bershka
27. apr 2009

emily: som. píšem ti ip, ok?

petruci6
27. apr 2009

ja som uz tiez mala mrchu,teraz cakam kedy pride dalsia,ci sa mi upravil cyklus,alebo bude zas rozhadzany...

bershka
27. apr 2009

baby, musím ísť. malá dole jačí. a idem papať okrem iného 😀

inak ešte 8 kg a sme tam kde sme boliiiiiii

bershka
27. apr 2009

ja som zvedavá, či budem mať také neznesiteľné bolesti ako pred pôrodom... inak kontrakcie neboli také hrozné, ako som mala niekedy krámové bolesti

emily3
27. apr 2009

bersk mam ta 😉

sloniiicek
27. apr 2009

babule. aj ja som na facebooku. tak mi poslite cez ip vase. 😀

emily3
27. apr 2009

slonik mam ta
😉

sloniiicek
27. apr 2009

aj aj. 😉

pani emily, kde ty vsetky tvoje aktivity stihas. to je uplne super, kolko ty toho postihas.

bianca
27. apr 2009

hojte

aj ja som na fecoobku.Tak kto ma chcete piste

bianca
27. apr 2009

emily nadhera.Ja uz by som tak niekam slaaaaaaaaaaaaa sa kulturne vyzit no to sa asi nacakam 😢

bianca
27. apr 2009

kika dufam ze vsetko ok.Drzime palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre