Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
10. okt 2009

5x za noc?? 😅 tak asi ho nenasyti uz to mliecko,ci nie??

bershka
10. okt 2009

aj ja mam kamosku, ktorej krpec si v noci pytal kazdu hodinu. uz mu nestacilo

lolka
10. okt 2009

lius, uz nieco malo mam, par bodyniek a nejake dupky. ale zatial len par kuskov
a kocik este nemam, ale pokukujem uz 🙂

bershka
10. okt 2009

lolus, teutonia kociky su jedine, co presli vsetkymi testami. vysli ako najlepsie a jedine zevraj nemaju nejake rakovinotvorne ''veci''

lia
10. okt 2009

a po akom loli??
kde nakupujes vecicky??ja neviem,ale normalne miznu dupacky 😒

evitkamalicka
10. okt 2009

lia ja si tiez myslim ze mu uz mliecko asi nestaci, ale ona tvrdi ze aj keby mala kojit v noci 10x tak bude, to ja by som asi nevydrzala

lia
10. okt 2009

je ich viac bersh 😉

bershka
10. okt 2009

inak my mame golfac peg perego, ale uz by som ho druhykrat nechcela. ked telefonujem, tak sa mi to staca bud do jednej, alebo druhej strany. rucka cez cele je lepsia. a tie slovenske chodniky... hm. vacsie kolecka urcite su lepsie.

lolka
10. okt 2009

bersh, idem vygooglit 😀 ale nemyslim si, ze su vsetky ostatne zle
dnes som citala, ze deti co spia s rodicmi su ovela menej nachylna na syndrom nahleho umrtia novorodencov....tym ze sa castejsie budia ako deti v postielkach.

lia
10. okt 2009

no to ja v ziadnom pripade,na com slape?? 😅

bershka
10. okt 2009

lolik, na ten syndrom ani nepomysli.... sak ked je zdravucka nic jej nehrozi neboj....

lia
10. okt 2009

sak do pol roka bude pri nas a potom uz aj tak ten monitor dychu bude na nic,lebo sa bude tocit v postielke
jaaajj,s rodicmi v posteli??no tak to by si to dieta uz nikdy z tej postele nevytrepala 😀

bershka
10. okt 2009

lius, ja sa tesim ked bude chrapcit medzi nami.... rada sa s nou mojkam

lolka
10. okt 2009

bersh, jojo, nemyslim na to
lius, nieco som objednala na www.kojenecke-obleceni.eu tu na MK je reklama. maju tam toho docela dost a mozes aj skombinovat body, dupky, kabatik... kukni

lolka
10. okt 2009

lius, moja kamoska mala malu pri sebe v posteli do 2 r., v postielke nespala ani noc. bola leniva ju prenasat po kojeni do postielky....ale ja by som sa nevyspala 😒 ale pomojkat sa s nou - to ano 🙂

emily3
10. okt 2009

lia nase deti spali s nami, a teraz spia sami 😉

lia
10. okt 2009

pomojkat to hej 🙂
nooo emily a v noci k vam dojdu vsetci 😀

lia
10. okt 2009

loli,zajtra to kuknem 🙂

lolka
10. okt 2009

baby, kolko by malo mat babo bodyniek, dupiek, kabatikov ? aby malo dostatok na prezliekanie a tak. ja neviem po kolko ks mam kupovat, z jednej velkosti...

emily3
10. okt 2009

lia 😉 😀 😀 😀 ako kedy a stava sa ze pridu vsetci,( ale to ich posielame naspet) a so mnou spia, ked je ocko prec..to sa potom skladame ako tetris 😅

lia
10. okt 2009

ani ja loli,kup nieco a potom dokupis,to nikdy nevies aka velka bude.
vcera sme boli so znamou,jej mala ma 5 tt a uz nosi 62 😅

emily 😀 😀 😀

lolka
10. okt 2009

to sme vazne prehrali vo fuciku ??? teraz som to prepla.....to dojde muzik sklamany zo zapasu.
lius, aj mne radili, ze tu 56 ma babo tak mesiac....ale to asi zavisi aj od toho aka bude velka pri narodeni.
od svagrinnej z IT mam vecicky po malej (aj po chlapcovi), tak sa chcem na to kuknut a pretriedit co budem chciet.

emily, mali by ste mat namiesto postele letisko 😀

emily3
10. okt 2009

lolka to neviem ani ja. kazde babo je ine, vacsie, mensie..niektore viac grcka, alebo pretecie plienka treba castejsie prebalovat, ine menej. pripadne dokupit sa da.

lia
10. okt 2009

ja mam par aj 50,dufam,ze aspon to malo ponosime 🙂
ale urcite dokupime,na co mi to potom bude ked neviem aka bude velka
ale 56 mam uz aj dost,neviem,to az potom asi zistim

lolka
10. okt 2009

mne sa aj ta 56 zda taka malinka 😅 no, uvidim, ved keby daco, dokupime. za rohom mame jeden tehu-obchodik aj s detskym tovarom.
ok, idem do sprchy a potom sup do postielky.
dobru nocku

emily3
10. okt 2009

lola. sestra mi pozicala 56 dupky a body..a zdalo sa mi to straasne malinke, ze to ani neobvlece..a nasa zaba to oblece, este teraz ale uz je jej to len taktak.. 😅 😉

petruci6
11. okt 2009

royoberali ste spanie 😀 my spime spolu,v postielke bol len rev,tak som ju zlozila,kupila nam manzelsku postel a je spokojna,najnovsie zaspi len tak,ze ju musim skrabkat po chrbatiku,alebo hladkat po hlavke a potom mozem odist 😀 ale je pravda,ze keby som mala doma chlapa,tak to takto neriesim,tomu by to urcite vadilo
takto mi je to jedno

lia
11. okt 2009

ved to hej petru,na tvojom mieste je to uuuuplne ok 🙂

petruci6
11. okt 2009

50 nekupujte vobec,moja mala uz pri narodeni 51cm 😀
rovno 56 par kusov a potom viac 62

lia
11. okt 2009

kazde dieta je ine,moja neter vynosila aj 50tku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre