Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
17. jan 2010

Pozri na chrbatik . ono vlastne tym ze sa vyhadze tak skoncia horucky. ale hlavne ze uz nema teplotku. ak by sa vratila,chod k dokine

petruci6
17. jan 2010

pozriem,ked sa zobudi
dufam,ze sa uz nevrati
dik 😉

veva1
17. jan 2010

Slonik u vas muzom citit to co mne prave chyba,ta laska,suhra pohoda,to ze si ta vazi. aj moj muz pomoze,len sa pri tom tvari akoby mi robil neviem aku sluzbu a aka som ja nemozna ci leniva,ze to neurobim sama,ved on chodi do roboty.

petruci6
17. jan 2010

veva a rozpravali ste sa o tom?povedala si mu v klude,bez nervov a emocii co ta stve a on tebe?

veva1
17. jan 2010

Petru ja uz ani neviem. my uz asi bez emocii rozpravat nevieme. nieco zacnem ,on povie co zasa mam,ved je vsetko ok,ja sa nastartujem,on ze sa mam na seba kuknut,ze zasa histeria a mna prejde chut

veva1
17. jan 2010

Viem co by pomohlo. keby som na par dni niekde sama sla. aby videl ako si zijem ja. no to by som tomikovi nikdy neurobila.

veva1
17. jan 2010

petru ono to celkom sedi.su to 4 dni

petruci6
17. jan 2010

a nepomohlo by,keby si niekam isla aj s tomkom?napr tam na par tyzdnov k rodicom?dali by ste si pauzu od seba a zistili ci si jeden druhemu chybate

petruci6
17. jan 2010

ja viem presne o com hovoris,ake to je,ked sa uz neda rozpravat bez emocii,alebo ked ta totalne jednou vetou vytoci a viac to s kludom nejde,to uz je ponorka
mali by ste si spravit zmenu
skuste niekam ist na vylet,niekam mimo mesta,mimo bytu

veva1
17. jan 2010

No mojho muza dostanem akurat k rodicom. a ja chodievam s tomom pravidelne prec,aby si vydychol,mal cas pre seba.

petruci6
17. jan 2010

a ked sa vratite?nic sa nezmeni?

veva1
17. jan 2010

Petru,nie len sa viac vytocim,lebo cakam ze bude zrelaxovany a ja si budem moct trochu povegetit a nic z toho. ja mam jedine klud u nasich aj to kedze chodia do roboty nie je casto. aj teraz som u nich a muzik veget doma.

veva1
17. jan 2010

No aby som mu nekrivdila,so mnou tiez nie je med lizat,ale ja si svoje chyby priznam a riesim

svetluska.p
18. jan 2010

ahoj sojky, mam depku....

trpezliva
18. jan 2010

Ahojtee...Vy ste tu riesili chlapov cez vikend, hm, moj je tiez ufrflany, ale za to vela pomaha a ma nas velmi rad a to je pre mna to hlavne. Veva a pomaha aspon s Tomim? Ze ho zoberie von, aby si si oddychla? Alebo sa s nim hrava? No mas to tazke 😔 .
Svetlus, a ty cooo?Co sa deje? Nervozita pred den D? Uz len par dni a bude s teba pani. Isla by som hned na vasu svadbu, skoda, ze to takto vyslo., ALe urcite sa super zabavite.

trpezliva
18. jan 2010

Pamatate sa na lenuliatko z nasej temy?Som akurat objavila ze caka dvojicky. A domcek, dalsia missedka, ma termin kazdu chvilku. A vela dalsich missediek sa tu uz daavno neukazalo, som zvedava, co je s nimi.
Hobli, keikei..atd. necakate druhu varku? 😎

emily3
18. jan 2010

ahojte
veva prezivate manzelsku krizu, ale nevzdavaj to, je to tazke obdobie ale aj to treba pre rast vazho manzelstva.

svetlus depka pred svadbou? uz sa ti to krati a je toho vela co? neboj bude to super den a vsetko bude tak ako ma, hlavne aby to bolo skvele pre vas dvoch a ked nieco nebude ako si predstavujes, tak sa tvar ze to tak malo byt a potom reci po svadbe hlavne tie negat. si nevsimaj...nam doteraz stari rodicia vycitaju, ze to nebola slovenska svadba, lebo sa tam nepodavali snicnle a zemiakovy salat 😒 ..ale tie reci som uz davno hodila za hlavu...rada spominam na nasu svadbu a na to zle nemyslim...tak nedepkuj a tes sa, uz len par dni a tesime sa na zabavu...
Moze ti Mon zaspievat pesnicku? 😉

emily3
18. jan 2010

inak mam tento tyzden dve skusky, baby drzte mi palce.....a tymto sa lucim, lebo sa idem ucit...Lucka spi aMisko tu nieco ontuje...

h0blinka
18. jan 2010

caute babyznee, csato na vas myslim ale nestiham ☹
akurat dnes som sem po dlhej dobe nakukala a kikus ma spomina. To ty si mi poslala ten zamer "hobli ozvi sa 🙂"

Svetlus ty sa vydavas? jeeej to je super, gratulujem. Nemaj depku svadobna noc je aj tak mytus 😉

Druhu varku by som chcela ale tento rok si este chcem uzit leto.. mozno aj dovolenku, bolo by to super. potom na jesen môzeme kuchtit dalsie dieta 🙂
Lilly je strasne zlata, o 2 tyzdne ma 2 roky .. velmi to leti. Velmi vela rozprava, vcera sme sedeli u nej v izbe a ona recitovala basnicky, vsetky doradu ktore pozna, velmi to bolo mile 🙂

vevus, viem o com hovoris, prezivam nieco podobne.. myslela som ze sa to zlepsi ked sa prestahujeme do domceku ... ale akosii... muzik sedi pred telkou, ja varim, upratujem, .. proste klasika (zienka domaca) a lilly vysí na mne "maminkaa" - ona sa proste nudi lebo tatinko kuka telku...
... ale pozitivna vec je, ze ked mu neustale hovorim co ma robit tak, nam to celkom ide.." ale mna nebavi stale dookola sa opakovat :-P

idem kuk vase foto a pokusim sa aj nieco pridat

h0blinka
18. jan 2010

joj preco nemam foto?

evitkamalicka
18. jan 2010

hobli servus

emily3
18. jan 2010

jeeej hoblinka ahoj, veru dlho sme ta nevideli nepoculi 😀 😀
nas Misulo mal dva pred tyzdnom a snazi sa vsetko hovorit....je strasne rozkosny..." ide vlacik iii.....marisi....tunele...., vcera sme ho ostrihali, celkom sa nechal, teda ocko zobral do parady...vesak 😀 😀 😀

h0blinka
18. jan 2010

evitka ty cakas 2 jeej, gratulujem, si ma este aj predbehla 😀 ale takych je tu viac

emily nechcela si sa ucit :d
teraz som spoznala jednu babiznu co mi ta strasne pripominala ale ona 9deti 🙂

pridem sem po roku a kon padne 😝

mm1
18. jan 2010

ahoj hoblinka a všetky ostatné... som tu len na skok.
Na Kramáre ideme v stredu, vo štvrtok ju budú operovať a v piatok nás dúfam pustia domov.
Lepší darček k narodeninám mi osud ani nemohol nadeliť... no nič, hlavne nech všetko dobre dopadne....

a k tým slúžkam v domácnosti, pridávam sa do klubu. aj keď čo je zasa pravda, mm perfektne zvláda Natálku keď som v robote a on má voľno... to sa musí nechať, ale všetok servis okolo je na mne.... no nevadí.... 🙂

emily3
18. jan 2010

hoblinka ucim sa , ale uz len na pol oka...Lucka je uz hore a robi obed.... 😉
nooo viacere sme ta predbehli 😀

h0blinka
18. jan 2010

megi a co vas idu operovat? jooj
no kukam kukam ze aj ty emily 😝

evitkamalicka
18. jan 2010

hoblinka veru cakam a dakujem

svetluska.p
18. jan 2010

serus zenule, neviem sa sustredit na robotu....

h0blinka
18. jan 2010

hehe ja som od rana nic nespravila tiez a to sa ani nechystam vydavat 😀 😀 😀

svetluska.p
18. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre