Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
14. feb 2010

Kikus aj moj muz vstaval prve dva mesiace prebaloval,grgal z toho mesiac sme v noci spali len po chvilkach na striedacku lebo tomo cele prereval. no ako zacalo byt lepsie tak postupne vsetko okrem kupania zostalo na mne

loss
14. feb 2010

ajjjojte

tak ja si dnesneho Valentina moc neuyivam Miuska je plana stale olacka a tak sme bud na cicke alebo na rukach no a ked zaspinka idem sa ucit 😠

emily3
14. feb 2010

loss drzkaj sa..je to teraz zaberak pre teba, male babatko a skola...nezavidim ti to...

loss
14. feb 2010

emily dakujem aj ty to mas podobne

lia
14. feb 2010

lossik ,mas toho dost,kolko mas este skolu??aka je Miunka??

svetluska.p
15. feb 2010

ahojte kocky, no kym som vas precitala od piatku...dost ste popisali..
lolka, krasne si opisala porod..az mi zaslzili oci trocha...
ja stale soplim, kaslem tak, ako este nikdy.....baby, mne stale nie je zle, ziadne nevolnosti, unava..bolia ma len prsia....zacinam byt nervozna pred stvrtkom....

petruci6
15. feb 2010

svetlus nenervuj sa,mne prisli prve nevolnosti az po 8tt,dovtedy len unava a prsia 😉

evitkamalicka
15. feb 2010

dobre ranko,

svetluska ja som nevolnosti nemala vobec ani pri Adamkovi ani teraz

mm1
15. feb 2010

Dobré ráno kočky,,, no kým som Vás prečítala... tak už som presťahovaná v novej kanc. tak si musím zvykať....
Štichy máme vybraté, plač bol na celé Kramáre.... nie z bolesti ale zo strachu... ale za 15 min. od zákroku už bolo v pohode...

Svetlus ja som nemala celých 9 mesiacov žiadne bolesti a za celý čas som len raz grckala...

Kika, volala si mi... prepáč, nejako som sa pozabudla zavolať ti späť... čo si potrebovala?????? 😲 😕

mm1
15. feb 2010

A Lolka, vitaj doma aj s Viktorkou.... 🙂

svetluska.p
15. feb 2010

caute baby, ja ze spite..este som doma...

svetluska.p
15. feb 2010

viete co do mna Jozko rano nalial? cibula nakrajana na drobno, s medom zmiesana..pustilo to stavu..to scedil a dal mi to vypit...po prvom hlte ma naplo, ale predychala som. potom sa uz dalo.... 😀 ...jakeeho lekara mam doma, ne?!

petruci6
15. feb 2010

svetlus toho najlepsieho,to su recepty starej matere a su lepsie ako kadejaka chemia z lekarne 😉
ty uz ides do roboty?

svetluska.p
15. feb 2010

nie petru, este som doma......preistotu...radsej....

trpezliva
15. feb 2010

Ahojte.
svetlus, hnusna choroba, dlho ta drzi. Ten recept s cibulou poznam aj ja. 😉
Takze ste mali Valentina v posteli?
Ten nas bol najkrajsi v mojom doterajsom zivote. Ziadna romantika, ale boli sme spolu s detmi a to je pre mna to najviac. 😵 😵 Dostala som taky krasny dennik s perom, ze si mam zapisovat veci, na ktore nikdy nechcem zabudnut. 😅

trpezliva
15. feb 2010

Petru, pradielko malo uspech?? 😨 😵

svetluska.p
15. feb 2010

kikus, my sme nejak speci neoslavovali..dostala som krashu ruzu 🙂..........chceli sme ist na veceru, lebo sme mysleli, ze uz budem fit, no nie som, tak sme boli pod paplonom a mastili scrabble...

trpezliva
15. feb 2010

aj ja by som si zahrala scrabble....naposledy pred sto rokmi som ho hrala.
Lolka, tak dnes v noci bol rekord, Johanka kakala 3x! som musela vzdy prebalit, lebo sa jej to nepacilo.
dufamn, ze vy ste mali lepsiu noc. Este mas muzika doma?

svetluska.p
15. feb 2010

kikus, co ju boli brusko?

trpezliva
15. feb 2010

praveze nie, ona je taky kakac velky...nestiham plienky kupovat. 😀

svetluska.p
15. feb 2010

😀 😀

svetluska.p
15. feb 2010

ppzerate krok za krokom? teraz ked som bola doma, som si zvykla na niektore serialy...v robote zas budem mat problem sa sutredit 😀 😀

mm1
15. feb 2010

ahoj svetlus... vidíš, ja som ti vravela, že cibulák je najlepší liek....

Ahoj Kikuš... máš IP

svetluska.p
15. feb 2010

ahoj magdus...ako v novom kancli?

mm1
15. feb 2010

no pripadám si tu ako na václaváku, tým že je to prechodná kancla.... DES ☹ dlhooooooooo si budem zvykať ☹

svetluska.p
15. feb 2010

tak to by mi vadilo...

evelyin
15. feb 2010

Ahojte dievcata, citam ze ste ma spominali, tak sa ozyvam.
Svetlus este raz velmi blahozelam k malinkemu Svetlusiatku v brusku, opatruj ho a uzivaj si to. 😵
Vidim, ze ste tu prave nasa stara partia, tak vas vsetky moc pozdravujem. 🙂
Ja sa mam dobre, len akosi k tomu babatku sa nemozeme stale dopracovat,
ale co sa da robit, snad to niekedy vyjde.
Letim za chvilu do prace, majte sa. 😉

svetluska.p
15. feb 2010

AHOJ EVE, ESTE RAZ VDAKA 😵 ..sory za caps lock.....joj baby, ja som truba....v sobotu som navarila fajny vivar kuraci......a neodlozila som v nedelu polievku do ladnicky..komplet mi skysla....... 😠 😠 😠 😠

petruci6
15. feb 2010

ahoj eve 😉 🙂

kikus jasne pradlo malo uspech,rehotal sa o to islo 😀
ja som dostala asi kilo cokolady,to je pre mna viac ako kytica ruzi po tom roku,co som nemohla coko kvoli kojeniu 😀
tak sme boli spokojny obaja 😀

svetluska.p
15. feb 2010

petrus, jake pradlo si na valentina kupila? sak povedz, bo som zvedava...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre