Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
15. feb 2010

svetlus ahoj tehulka 😉
mam doma vsetky deti..krixa, stale sa kockuju a robia si zle 😠

habibi78
15. feb 2010

petru a ty si si kvoli komu kupovala pradlo???? Nieco mi uslo????? 😀 😀
svetlu, kedy ti nabehnu tt? A kedy nam ukazes svoj testik pozitivus?? 😀 😀
kedy ides najblizsie k dokine?

svetluska.p
15. feb 2010

ahojte sojky
habibi, ideme v stvrtok na uzv, tak stresujem troska.......ked bude setko ok, dam nabehnut tt a dam do albumu testik 😵

svetluska.p
15. feb 2010

petrus, z astratexu aj ja nakupujem...pekne veci maju a maju aj na ake kozatice, ako som ja 😀 😀 😀 😀

mm1
15. feb 2010

Petru, oteplovačky na traky v Tescu nemaju ☹

habibi78
15. feb 2010

a maju tam aj pradlo na laty????? 😀 😝

mm1
15. feb 2010

Petru a to chceš pre Lindulu už na budúci rok? posuniem ti naše mame 92 ale väčšie...

petruci6
15. feb 2010

mm zistila som,vcera sme tam boli,sak uz tam nemaju nic zimne,ani ziadny hruby sveter pre mna ☹ tak som bola sklamana
chcela som to pre nu na teraz este tuto zimu,ale rozmyslam,ze uz kaslem na to,ved ktovie ci este nasnezi,ked sa takto otepluje

cucuska
autor
15. feb 2010

ahojte, dnes sme boli na zápis do MŠ, no už sa nám to blíži a v septembry sa ide na vec 🙂

mm1
15. feb 2010

jáj tak tak to by som sa už na to tento rok vykašlala Petru... inak tiež som napálená... boli sme v sobotu v tescu v Lamači a mali omnoho väčší výber a hlavne iné ako tu v našom v Petržke... konkrétne pozerala som gumáčiky... tu žiadne, alebo otras, tam pekné ale strašne veľké....
Ale v Petržalskom mali komplety overaly zimné ešte keby si teda chcela...

ahoj cucus, gratulujeme k zápisu do MŠ.

loss
15. feb 2010

jej cucus aj my ideme od septembra do skolky 😵

veva1
15. feb 2010

aj my v sept. sa tesiiiime veeelmi 😵

evelyn nesklamala si a ozvala sa 😀

svetluska.p
15. feb 2010

vevus serus, eve mi napisala hned, ako sokj zverejnila novinku 😵 . tomi ide do skolky? vracias sa do prace?

svetluska.p
15. feb 2010

pozerala som tomiho fotky a uz je to veelky sraaaac!

svetluska.p
15. feb 2010

vevus, ja som si precitala, ako to vyznelo, kedze pisem bez diakritiky...soory...povedala som ŠRAAAC......neze to niekto inac precita.. 😅

habibi78
15. feb 2010

svetlus, tiez som citala, ze odkial vies, ze Tomi je sráááááč..... 😀 😀 😀 😀
baby, uz riesite skolku? My ideme na zapis az buduci rok v marci..... od septembra 2010 bude chodit do skolocky a od septembra 2011 do skolky.....

svetluska.p
15. feb 2010

hihi, skolocka, skolka..to je take pekne 🙂

svetluska.p
15. feb 2010

svetlus..no sak ked som to po sebe precitala, ma chytila hroza, ze jak to setky precitate presne ako ty 😀 😀 😀 😀

emily3
15. feb 2010

svetlus ??????? 😕
nasi su doma, idu sa " zozrat:.....ocko dnes behal po uradoch a vybavoval papiere na dane..aspon vidi ake to je, tento rok som sa na to vyflakla... 😅

veva1
15. feb 2010

aktual. foto su na FB. a chystam sa .ooooo do ggddswsq roboty est1e100 nevie m kam. tomo pise so mno tak hadajte

alexkaa
15. feb 2010

Ahojte baby,
asi sa chcem len vyrozpravat, alebo počut vaš nazor, radu.... Začnem asi tym že v novembri som potratila v 9tt, od vtedy som mala tri normalne ms, tu poslednu februarovu trochu slabšiu, ale vramci normy myslim.... No už od konca januara mam take zvlaštne pobolievanie brucha, a som strašne citliva na pachy, a citim sa tak čudne.... Ako by som v autobuse či aute čitala...pre tie ktore to poznate, tak zvlaštne zle mi je.....A teraz neviem čo to ma byť...Mala ste niektora MS a zaroven ste boli tehotne? Viem že by to vyriešil jeden test, ale mam strašny strach.....

veva1
15. feb 2010

alexkaa moze byt aj mrcha a byt zaroven tehu. Urcite sprav testik,neboj 😉

alexkaa
15. feb 2010

Čítala som veľa diskusií na nete, niekde tvrdia že nemože byť, že iba take špinenie a niekde zase že ano.... No neviem, asi budem ešte čakať, neviem prekonaať ten strach, že čo ak zase.....Viem že čo sa ma stať stane sa, ale....

veva1
15. feb 2010

v kazdom pripade strasne silno drzim palce 😵

alexkaa
15. feb 2010

🙂 Ďakujem.......

abbey
15. feb 2010

Ahoj JA som mala po otehotnení ešte 1 menštrulaciu.Síce len 3dnovu ale veľmi silnu.A babätko sa udržalo.Držím päste.

habibi78
15. feb 2010

emiyl, svetluska ma preto oslovuje svetlus, lebo aj ja som svetlus... 😀

emily3
15. feb 2010

habibi myslela som svetlusku 😉 ...
tak Miska este nedavame do skolky, ma este cas, a som doma s Luckou..tak pojdu potom spolu....budeme mat dvoch skolakoch a dvoch skolkaroch...uf, ale este nemyslim tak dopredu...

veva1
15. feb 2010

Ahojte,tomo spi,doma ticha domacnost,tak mam trochu klud pochatovat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre