Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
17. feb 2010

lante ty si tusim spominala,ze davas malych do choditka,nema to spickovanie z toho?

emily3
17. feb 2010

lante tak ja som vinimka 😉 april, jun,jul, november, december, maj, 😅 😉

smejko1
17. feb 2010

Ahojte,

dakujeme vsetkym za blahozelania........ a inak petru tak ako si pisala, aj mna to napadlo, ze som zas s podobnym rozdielom ako od evitky........... a teda ked budu planovat 3tie tak ja si dam s manzelom asi na pol roka pauzu 😀 😀 😀

kika - som nevedela, ze KOcha opravuju...... no mozno to zvazime, ale mas pravdu, ze peniazky sa nam zidu aj na ine veci.....

emily, na kramaroch je aj nadstadard? mozem tam mat babo hned pri sebe? lebo uvazujem nad ruzinovom a nad kramarami......... ani sama neviem, ale voci antolskej mam akysi odpor (asi, ze tam mali tie nestastne pripady pri porode KP)....

neboj svetlus................ ja som sice noc pred UTZ skoro vobec nespala a to cakam druhe, ale aj ten stres asi patri k tomu.......

ide ma poraz maly mi nie a nie zaspat uz neveim co naneho...... uz sa aj jedoval, aj kecal aj sa smial....... len spat sa mu nechce........

petruci6
17. feb 2010

ja keby som ostala v BA,tak rodim na Antolskej,jednak tam rodil moj gyndos a mala som to najblizsie 😀

baby dosli mi nejake zlavove kupony z Tesca
nepouzivate niekto Bebu 2 alebo 3 je tam akcia 1+1 zadarmo
a štava Hipp 500ml 2+ 2 zadarmo
keby ste chceli poslite IP adresu a poslem vam to postou
len je tam napisane,ze mam kupony pouzit s mojou kartou,je tam moje meno,myslite,ze to budu kontrolovat?

a este mam plno z DM:
Maybelline spirala za 5,99 asi 3x
zubne pasty,cistiace spongie a plno inych

ked nieco chcete dajte vediet,ja to nevyuzijem 😉

sloniiicek
17. feb 2010

smejkooooo - ja umrem ty tajnostkarka. 🙂 co to ciiiiitam. 🙂 takze odlucenie s manzelom vam iba prospievaaa. 🙂 preto si sa vypytovala na tie porodnice na stretkuuuu????

babule dnes sme boli u doktorky s martinkou a taku scenu mi robila. 🙂 po nas islo malilinke babatko a nasa dcera zacala vykrikovat babo, babo a chcela sa pozerat. a ked som ju zobrala von, tak revala o dusu a kricala babo babo. potom zbadala vonku 2 malinke babatka, tak sa utisila apozerala na jedno, co bolo v autosedacke, ale potom to odislo k doktorke oproti a zada zacala plakat babo. no supeeer. 😀 a inak stale vymyslame s jedenim.

lolka
17. feb 2010

ja som mala taky "odpor" ku Kramarom - ani neviem preco, no a Ruzinov mi bol najvhodnejsi. a u Kocha to bude zrejme este drahsie, ked to opravia 😖
ja som bola s Ruzinovom celkom spokojna, jasne, ze strava o nicom, budenie o 5.30 hod. - neviem na co 😠 ale inak som mala dobreho dokiho, nadstandart a aj pri porode boli vsetci ok, takze asi by som ho znova volila. 😅

svetluska.p
17. feb 2010

ahoj kocky, ja som taka ervozna pred zajtrajskom...v jednom kuse si ohmatavam prsia a nahovaram si, ze ma bolia menej..a asi aj bolia....

sloniiicek
17. feb 2010

inak ja som bola tiez celkom spokojna s ruzinovom.

sloniiicek
17. feb 2010

podla mna tych par dni sa da vsade vydrzat. to je asi jedno.

emily3
17. feb 2010

smejko : kramare maju nadstandart, bola som tam teraz..a vlastne som tam porodila vsetkych a som bola spokojna. mozes si vybrat, sama na izbe, alebo dve, tri...mozes mat pri sebe aj manzela, ked si v jednotke..len vsetko nieco stoji...mozes si vybrat z 5tich druhov jedla, celkom sa dalo..a co je dolezite, babo mas pri sebe cely cas ( ak je vporiadku alebo ty..) a ked nevladzes mozes ho odniest na novorodenecke...
dalsia vyhoda, ze mozes ist z babom na chodbu a navsteva si ho moze zobrat na ruky, ...ocko moze ist stebou kupat male na novorodencke...

svetluska drzime palce na zajtrea, a nestresuj, bude to ok, a zajtra uvidis svojho bojovnika 😀 😀 😀 😀 jaaaaj tesim sa svami....

veva1
17. feb 2010

Svetlus ja som si omakavala ciciky kazdu chvilu. a myslim ze nemozu boliet menej,ale bud bolia alebo nebolia

veva1
17. feb 2010

korky a kde ste zasa vsetky?

trpezliva
17. feb 2010

ja som tu,len daco som nasla na mimiaukcii, a chcem to vyhrat..no neviem na to. nemas skusenosti?
kukame OH popri tom.
dnes som stretla Lolkinho muza.
svetlus, zajtra na teba budem velmi, velmi, velmi mysliet. 😅

trpezliva
17. feb 2010

veva a u adky si si nevsimla nic podozrive na stretku?? 😉 😵

veva1
17. feb 2010

mimibazar som mimo
z adky nemam ziadny pocit idem kuknut foto z plesu 😀

trpezliva
17. feb 2010

ved aj ja som mimo, v zivote som nic neobjednavala..tak preto sa pytam.
ale aj tak ta cena uz ide dost hore, tak sa na to... 😝

stankatt
17. feb 2010

svetlus zajtra veeeelmi drzime palceky 😉

trpezliva
17. feb 2010

viete kto tu nebol sto rokov? kubko 😕

veva1
17. feb 2010

tusim nema doma net,ale svetlus je s nou urcite v kontakte

stankatt
17. feb 2010

smejkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo co to vidiiiiim? gratulujeme 🙂)))))))))))))))))

habibi78
17. feb 2010

.... a co stretko?? nejako ticho.... 😀 😀

emily3
17. feb 2010

hej habibi nejak to tu utichlo so stretkom...ale nasi su ste chcrlavi., ale dufam ze to uz konci...Lucka uz tyzden a Miso pomaly dva tyzdne...a nasi uz spia vsetci 4ria...slobodaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a hor sa do pisania diplo......sa mi chce 😝 ....

habibi78
17. feb 2010

no, emily, moj drahy teraz prisiel, ze mala s nim nechce spat....takze nastupujem ja..... 😠 😀
ja strasne rada pisem diplomovky, referaty, seminarky...., asi vsetkym spoluziakom som pisala.... 😀

emily3
17. feb 2010

jeeej habibi nechces aj mne napisat??? 😉

habibi78
17. feb 2010

emily, nemam problem..... 😀 😀 😀

emily3
17. feb 2010

idem este vyvesat padlo, lebo mi " uschne" v pracke....habi dohodneme sa....

habibi78
17. feb 2010

vyves, vyves.... 😀

smejko1
17. feb 2010

ahojte,

svetlanka...... nestresuj az tak........ a neboj zajtra uvidis svojich par milimetrov stastia 😉 uz sa tesim, som zvedava ako si natom Ty? lebo MS sme mali skoro rovnako, ale ja podla UTZ som o tyzden po zadu.......

adka 😀 mas pravdu....... a aj lante som testovala ohladne kocika, ale nikto ste si nic nevsimli 😀 😀 😀

baby ako je to s materskou? budem dostvat taku ako som mala pri malom a popritom rodicovske na damienka? ci ako to je???

emily - tie kramara pekne opisujes, asi sa mi najviac pacia....... len tam nepoznam ziadneho porodnika.... a je to pre mna dalej ako ruzinov......( aj parkovanie je tam na nic........) ale ved mam dost casu....,ze ano?? haha

evitkamalicka
18. feb 2010

dobre ranko

Svetlus silno na teba myslim

mm1
18. feb 2010

ahojte babule, pekné ránko...

Svetlanka myslím na teba, neboj bude dobre........
😉
Smejko.... ja som rodila na Antolskej... a bola som spokojná... a dokonca tam rodí aj moja gynka, kt. predtym rodila u Kocha... tak ak budeš chcieť, potom ti mozem dat kontakt....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre