Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

retkvicka
27. feb 2010

ahoj sojky, ja som uz hokej dospala, Jozko este spi......keby hrali aj prve dve tretiny tak, ako v zavere poslednej, sme vitazi.....

retkvicka
27. feb 2010

kde ste setky? vcera ste toho vela nepopisali.

petruci6
27. feb 2010

tak my sme dnes chceli ist na tigriky,ale v tomto vetrisku ☹ co mame robit?doma sa mi nechce byt a po nakup centrach je to nuda

retkvicka
27. feb 2010

tu prsi uz neviem ktory den za sebou....

veva1
27. feb 2010

Svetlus keby hrali od zaciatku tak tak prehrame ovela vyssi,bo by nevladali.no mohli o 5min.skor. ale pekny zapas a mozeme byt na nasich hrdi.

veva1
27. feb 2010

Petru-budapest ten podmorsky svet,to je pod strechou

petruci6
27. feb 2010

budapest???mas nejaky link na to??to znie zaujimavo 🙂

petruci6
27. feb 2010

kto nechce kupovat surodenecky kocik toto je perfektna vec

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2306653

myslim,ze vas je tu viac co mate nizky vekovy rozdiel deticiek 😉

veva1
27. feb 2010

Petru nemam,ale ked das do vyhladavaca tak ti to urcite najde.

emily3
27. feb 2010

ahojte ..urobil a som skusku, myslela som ze to bude horsie mam B...uf tesim sa...este styri a dopisat diplomovku a v maji statnice a kooooonieeeeeeeeec

veva1
27. feb 2010

gratulka emily som na teba myslala 😵

lia
27. feb 2010

ty si jedna velka sikulka emily 😉 gratulujeeemmmmmmmm 😵 😵 😵 😵

emily3
27. feb 2010

dik
zajtra je konkurzx na minitalnet znova..a Monika tam chce ist, len neviem ako to zorganizujem, kedze som sama doma....

veva1
27. feb 2010

Zoberes pekne deti tam budu mat o zabavu postarane

smejko1
27. feb 2010

ahooojte,

vevi precitala som si o chlebickoch co si robila v noci a hrozne ich chceeeeeeeeeeeeeem....... mnam......

u nas muz vstal s budikom cim zobudil aj mna..... a ked si isiel lahnut zas ma to prebralo 😠 😠 😠 ale som pysna na slov. hokejistov, ze bojovali ako levi....... len snad sa moc nevysilili na dnesny zapas.......

petruci - super veci vies na tom nette najst...... fakt sa teraz az neviem rozhodnut co mam vybrat ako riesenie , a neboj, ked bude mat doma svetlus hypeaktivneho drobca bude z vysoka kaslat na hokej........ 😀

svetluska ako sa citis? mne je kazdy den hrozne....... sice nevraciam, ale je mi tazko od zaludka bleeeeee a teraz ma dost popichava v podbrusku tak som si dala klud pri PC 😀

emily - Ty kockoska, ved Ty vzdy setko urobis...... sikula si......

smejko1
27. feb 2010

ozaj vevi, zajtra mate s muzikom ten romantikos obed? tak si ho uzi a zabudni na vsetky vycitky...... on sa asi takto ide snazit tak mu daj sancu........ drz saaaaaaaaaa

emily3
27. feb 2010

smejko dik....no som sama s detmi mm odisiel na vikend...Lucka s mArekom spia a ti dvaja tu este vymyslaju...ja som max. vypluta....
jeeej smejko krasne ti nabiehaju tyzdne.....aj zavidim..tak v dobrom.... 😉

veva no nezoberiem tam vsetky detvaky, vsak by som sa tam zblaznila....este uc´vidime ci tam pojdeme, registracia je od pol desiatej do dvanastej..tak uvidime ci sa nam tam podari vykotulat sa...

smejko1
27. feb 2010

tlacim do seba chlebik a je mi dobre 😀

emily - ja mat 4 deti tak zaspim ako prva a deti by snad zaspali po mne 😀 😀 😀

emily3
27. feb 2010

smejko no vsak uz som len na vegetnom rezime..chcela som este nieco upratat..ale 😝 je to uplne zbitocne, lebo moje uzasne deti sa straraju o to aby u nas poriadok nebol...nic, pozerame eurovision..a fandime pesnickam...

trpezliva
27. feb 2010

emily,ty superzena, gratulujem ku skuske! Ty si ten tip studenta ze "viem, ze nic neviem"..a potom kazdu skusku spravi lavou zadnou. Ale ze kedy sa stihas ucit, to nechapem...
My sme dnes boli v zoologockej, je tam super, nepridate sa niekto? Budeme tam asi chodit casto, mozno kupim aj permanentku, Lili sa tam velmi paci.A Johanka krasne spala v satke, tak sme vsetko pochodili.
Iemily,nac v Slovenke ta fotka ani podla mna nie je idealna, mali vybrat taku, kde mate vsetci otvorene oci. 😕 😅
Smejko, a kedy mate dalsiu kontrolu/ UZV?

smejko1
27. feb 2010

kika aj my rozmyslame nad permanentkou do zoo....... ale asi ked bude viac teplejsie takze od jari.......
dalsia ma byt az 24.3. ..... sa mi to uz aj zda dlhoooooooo chcela by som vidiet nase drobciatko 😉

emily tam isto zbalila profesorov a tak jej davaju skusky za pekne usmevy 😀 😎

emily3
27. feb 2010

kika rozmyslala som nad zoo..minuly rok sa nam nepodarilo tam ist, ale teraz maju detvaky prazdniny, tak by sme sa mohli vykotulat cez tyzden...to by bolo fajn
fotka, no posielali sme viacej fotiek, a nemame nejak vela kde sme spolocne 😅 ,,,a este ked sa fotime, je tazke vystihnut aby tam vsetci vyzerali ok...stale niekto nieco ... 😅 😉
kedy sa ucim? ani neviem, tak pomimo vsetkeho..vlastne sa ani neucim, citam si to a snazim sa to zapamatat..a potom sa len modlim aby sadli otazky a nieco vypotila zo seba..no dnes mi to trvalo, ale nieco som tam napisala a na stastie velmi dobre hodnotil, takze spravili vsetci...len traja sme mali B...vóstatni Acka a bali sa ....

emily3
27. feb 2010

smejko 😀 😀 😀 😀 zlozenie nasich profesorov su vacsinou knazi a dnes nas skusal taky starsi mohol mat vyse 60 a bol tam aj s manzelkou 😉 ...na nich plati ze mam deti..a teraz Lucku taham zo sebou ako polahcujucu okolnost 😉 ona sa na nich usmeje, porozprava a je to 😀 😀

trpezliva
27. feb 2010

jaaj,tak potom je to jasne 🙂 . ja som tiez rozmyslala nad doktorandskym,tak myslis,ze deti su polahcujuca okolnost na skuskach 😎 ? to kebyze zoberiem johanku so sebou,tak by som si vlasnteho slova nepocula od jej kriku. 😀
a smejko,nechces ist na krv skor,aby ti prezradili pohlavie? aj ked my ho uz vsetky vieme... 😝

retkvicka
27. feb 2010

ahojte sojky

retkvicka
27. feb 2010

napisala som par riadkov sem a potom sa zrubal kon tak nic neprislo

retkvicka
27. feb 2010

len som vam pisala, ze sme dnes boli s kamaratmi na obed a ja som sa uz dva dni tesila na bryndzaky. velmi mam chut na ne poslednu dobu. zjedli sme polievku, doniesli bryndzaky ja som sa s chutou pustila a...nasla som v nich vlas..ta som ich bola vratit. ked nieco neznasam tak su to chlpy v jedle..ble.

retkvicka
27. feb 2010

ahoj smejik, mam sa fajn. len dnes nejak kycham. v podbrusku ma picha, tak pijem magneziu a snazim sa byt v pokoji. stale mam bolave prsia, jeden den viac, iny den menej. a obcas take to pnutie v podbrusku,m ako pred ms. ked ho necitim, tak sa strachujem, ci je vsetko ok. cize sibka mi aj dobre. poradnu sme mali mat teraz 2.3., ale prelozili nam ju na 4.3....chce mi porobit odbery a povypisovat papiere. tak verime, ze vsetko oik bude. aj tak sa uz zacinam znepokojovat, ci setko ok bude. do 23. ci kedy to mas by som sa zjancila 😝 .

retkvicka
27. feb 2010

emily,myslela som na tebal si superzena. gratulujem.
kikus, ty si super mama, ako sa venbujes deckam a behas za lili, Johanka v satke. klobuk dole.
kde ste setky?
ja uvazujem nad tymto:
v stvrtok som robila fasirky. este mame. strasne lubim nakrajat fasirku na tenke platky, natriet chlieb s maslom, horcicou, platky fasirky na to....paradajka..mnam mnam

retkvicka
27. feb 2010

no vidim, ze tu sa vykecavam sama...vstavate aj dnes na hokej? my sa tesiiime uz. Ja si mysli, ze nalozime finom. aj ked su to severania avzdy drzim finsku, svedsku. ale ked hraju s nasimi, tak drzim pochopitelne nasim 🙂.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre