Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
5. nov 2008

lossik, jasné že budemem na teba myslieť ja mám potom v pondelok

sloniiicek
6. nov 2008

caute babulky. ako sa mate, zase som tu dlhsie nebola. 😀

tiez som dosla spizlovat, ci uz smejko ma danielka. 😀

a co nevidim lante, strasne moc gratulujem. a drzime silno palceky. a pozdravujeme brusko. 😀

cucuska
autor
6. nov 2008

ahojte babulky. dnes je tu nejak mŕtvo. kde ste????? ja viem, toho času je málo 😉

smejko1
6. nov 2008

caute zabky...... musim Vam popisat novinky aby Ste boli informovane

takze nas chlapcek Damienko sa ma v brusku dobre, len je stale hore hlavkou. V utorok ho pani doktorka chcela otocit, ale ani za nic.... a tak mi natahuje kozu okolo pupka a posledny mesiac tehu mi vznikli skarene strie.... fnuk

a kedze sme hore hlavkou tak mame naplanovany cisarsky na 19.11. ak sa teda princ nerozhodne inak, ale asi nie, lebo je taaaaaaaaaak vysoko a vacsinu dna prespi..... iba po tom otacani bol taky nahnevany, ze stale busil hlavkou do monitora 😀

uz mame vsetko prichystane, dokonca som si aj konecne dovybavovala poistenie tak si mozem kludne hocikedy rodit..... tada okrem dnes, lebo muzika mam daleko.....

19steho sa mi celkom paci....... aspon bude mat viac ako mesiac pred vianocami a bude mat vela darcekov..

teraz sa este pokusam zmenit domaceho doktora z takeho stareho na taku mladu doktorku, tak mi drzte palce, lebo oni maju dohodu, ze si nekradnu pacientov navzajom, ale kedze ja chcem zenu je to vynimka...... uf uf. neni to veru sranda.

babulky tesim sa z Vasich deticeik a aj z brusiek...... papa zatial

petruci6
6. nov 2008

ahoj smeji, takze uz 19 ??? tak budeme na vas mysliet cely den 😵
drzim palce s tou doktorkou

smejko1
6. nov 2008

dok peti.... sa tu potom od nervozity.... maju mi volat okolo stvrtej.

lolka
6. nov 2008

caute zienky, som Vas dosla kuknut ako sa mate 🙂
smejko, takze to bude asi cisarak ? hm, malinky je pohodlny a neche byt hlavou dole - ved si to len predstavne, strasna poloha 😀 drzim palceky a mozno sa ti do toho 19 aj sam este otoci 😵
lante, teeeda, Vilik bude mat surodenca, no supis 😉
petru, aj tebe sa to uz blizi, ako sa citis ? je vsetko ok ?

zdravim vsetky mamule aj deculky 🙂

petruci6
6. nov 2008

my uz sme dole hlavou dost dlho,tak neviem ci je to pre nu prijemne,ale pre mna tie kopance do rebra nie 😀
loli vy uz snazite? cystu uz nemas,vsak?

evitkamalicka
6. nov 2008

ahojte 🙂

petruci6
6. nov 2008

meskas o 1min 😀

lolka
6. nov 2008

petru, uz snazilkujeme, dnes som bola na folikulometrii, mam pekny folik - dnes prip.zajtra bude ovu 😀
cysta uz je fuc 😵
ahoj evit 😉

evitkamalicka
6. nov 2008

petru kurna nestihla som 😀 😅

lolka servus, tak ako?

petruci6
6. nov 2008

jeeeeeeeeeej takze dnes mate nabity vecer,coooooo? 😅 zavidim,ja uz ani neviem co to je 😀

lolka
6. nov 2008

evit, celkom dobre, dnes sme boli 1x vo Ferticente.
baby, vypisali sme si ziadost o IVF....

petruci6
6. nov 2008

kolko trva schvalovanie? myslim cely proces,kedy by ti mohli dat spermosky dnu? teda okrem dnesneho vecera 😉

evitkamalicka
6. nov 2008

loli drzim palce, aby ste to IVF nemuseli podstupit

petruci6
6. nov 2008

ja taky taky, dnes musite zamiesit 😉

smejko no co??? volali nevolali haloo?

lolka
6. nov 2008

petru, bude to najskor v januari....no, mozno sa este zadari 😀
cafte baby, dopredu prajem pekny vikend 🙂 my za chvilku ficime do Prahy, ideme si trosku zaspominat 😵

petruci6
6. nov 2008

jej takze pekny romanticky vylet v Prahe co?? tak zelam uspesne zamiesenie maleho Prazaka 😉 ved tam vam to islo,ci nie?

bianca
6. nov 2008

ahojky

tak konecne mam cas na konika.Kupila som si skvelu knizku ,,nejstastnejsi miminko v okoli,,a nasa laska sa konecne naucila spat aj cez den.Po mesacnom trapeni je to konecne super a materstvo si uzivam

smejko1
6. nov 2008

volali 😀 a vraj sa mozem prist zajtra zaregistrovat tak budeme mat s malym super dokynky jupiiiiii teda dufam, ze je super aj naozaj..... 😎

prave mi tu taky pan robi svetielko lebo nam na 1 poschodi nesvietilo a ja som sa bala chodit po schodikoch... tak som si to vybavila, lebo muzikovi sa nesceloooo 😉

bianka...... takze kojenie nejde vzdy? dufam, ze mne sa podari - len sa bojim koli cisarskemu, lebo vtedy sa pomalsie vsetko rozbieha..... ach jo...

petru ako lenosis?

evitkamalicka
6. nov 2008

smejko ja uz tiez nekojim...tiez sme uz na Nutrilone

smejko1
6. nov 2008

to mi ani nehovor evitka... a to uz preco? tiez nemas mliecko?

evitkamalicka
6. nov 2008

smejko veru nemam, mliecko sa mi stratilo a posledne dni sa malinky tiez len vyslovene trapil a bol nervozny a potom uz nechcel tahat vobec, takze aj preto

smejko1
6. nov 2008

a preco sa stratilo, si malo pila?

evitkamalicka
6. nov 2008

smejko ja netusim preco, ale bude to asi aj tym ze tie posledne dni uz maly nechcel tahat a nestimuloval tak tvorbu mliecka

zuzkaprofant
6. nov 2008

dievcata to boli ked kojite na zaciatku ked sa iba mliecko spusta 😉

cucuska
autor
6. nov 2008

Ahojte. Jeeej smejko ty si ešte kinderko?????
Ja sa už na malého Danielka tešim aj spolu s Emkou.Držíme vám palčeky 😀

trpezliva
6. nov 2008

smejko, hovor si, ze ty mliecko budes mat, a uvidis ze sa tak stane. Ja som si to nepripustala, ze by som nemala..a tesila som sa na kojenie od zaciatku tehotenstva. Aj teraz to mam strasneee rada, len my dve s Liluskou, nikto nas pritom nerusi....aje to taky super pocit, ze ma potrebuje a davam jej nieco, co iny nemoze. Ona je vyslovena cicik zavislacka.
a cisarak je super, neboooooj, dva dni po uz budes behat ako lanka. a mliecko sa mi spustilo asi osem hodin po zakroku, takze neplati to pravidlo, ze po cisaraku sa spusta pomalsie...ja som mala skor, ako ine maminy co rodila normalne.
jaj, tak sa uz tesime na maleho Damianka...dufam, ze na jar uz prides a budeme spolu kocikovat.

trpezliva
6. nov 2008

smejko, tak bude to damien ci danielko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre