Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
9. nov 2008

no ved ked splodite od aprila 2009,tak rodis v parny rok 10 😉

emily3
9. nov 2008

budete mat pekne vianoce 😉
jaj krasny to pocit mat drobceka v bruchu a tesit sa na jeho prichod...tak si to uzi kazdu chvilku a potom si vychutnavaj drobceka.
My s manzelom sme si teraz Misulka tak vychutnavali, lebo uz vieme ake "opice" z toho vyrastu 😀 , je to chutne, kym je to male, nepapuluje, usmieva sa, nevie sa hnevat...
ale Lubime aj nase prve deti, su tiez sikovni a kazdy je iny...a som stastna ze ich mam, moje slniecka 😀 😀 😀

petruci6
9. nov 2008

ja sa tiez tesim,kym bude taka malicka a nebude papulovat a hadzat s nou puberta 😀 a ked bude po mne,tak panboh pomahaj

cucuska
autor
10. nov 2008

ahojte babulky, je tu teraz niekto???

petruci6
10. nov 2008

ja som,ale este nie som mamina 😒

emily3
10. nov 2008

Ahojte ja len na chvilocku, zajtra mam triedny koncert ( na stare kolena som sa prihlasila na priecnu flautu a moja uc. je tehulka a ma ten isty termin ako ja pred rokom... 😉 ) a blizia sa mi skusky,
Misulo je taka potvorka, vecer pekne zaspal a ked som isla spat ja tak sa zobudil a dve hodky vymyslal, mala som nanho nervy, valal sa po mne a po ockovi, stale do nas strkal a plieskal nas a ked som ho dala do postielky tak vrestal 😠 , a ked sa konecne uz ukludnil a zaspaval, zase prisiel Marek ze je smedny a potom ze sa boji a nasackoval sa k nam do postele....teraz Misko zaspal a mne oci klipkaju tiez ( a to nemusim byt tehu)

emmaelzer
11. nov 2008

ahojte mamini a skoro mamina. Je tu niekto?

petruci6
11. nov 2008

kde si zmizla?

emmaelzer
11. nov 2008

no petruci, som tu zas ale len na skok, cakam kamosku, ako sa mas?

petruci6
11. nov 2008

ja ok, co vy?

evitkamalicka
11. nov 2008

cafte maminy a skoromamina...ako sa mate?

petruci6
11. nov 2008

evit,kedy uz prides kocikovat do GA?

evitkamalicka
11. nov 2008

petru teraz nebolo casu, sme behali po dr. kvoli kolienku

petruci6
11. nov 2008

co sa stalo?

evitkamalicka
11. nov 2008

opuchlo mu zo dna na den, tak sa pediatricka zlakla ci to nemozu byt klbiky alebo prasknute nieco, ale nastastie je vsetko ok, asi si to len prilahol a urobil nejaky prudsi pohyb nozkou a natiahol to, lebo opuch uz pekne mizne

petruci6
11. nov 2008

to muselo byt placu ☹ chuda male a balis na siroko stale?

evitkamalicka
11. nov 2008

petru ja nebalim nasiroko vobec, nemusime

zuzkaprofant
11. nov 2008

cafte ako sa mate mamicky? Mam na vas jednu otazku v ktorom tt ste citili prve pohyby alebo bublinky 😀

bianca
11. nov 2008

ahoj

zuzi take tie fakt az okolo 22 tt

h0blinka
11. nov 2008

ahojte 🙂
smejko prajem ti aby si to zvladla tak suprovo ako kika 😉
a ten ricinus si urcite kup, to bolo prve co som si davala po porode a nebol ziaden problem, na treti den sa mi taaak naliali prsia
zuzka ja som prve citila tak okolo 15tt ako mas ty teraz 😵 😵
letiiim zase dalej lilly sa tu driape na mna neda mi ani minutku na vas
cmuky

zuzkaprofant
11. nov 2008

no aposn ze tak hobli ja som vcera citila take bublinky a kazdy ze to boli prdiky ale to inac citim 😀 😀 uz som si myslela ze si namyslam potom celu noc som nespala bo sa nedalo vkuse som sa len prehadzovala a mala som pocit ze ma tlaci nieco na boku ked som si lahkla , tak neviem co to mohlo byt

roasha
11. nov 2008

zuzi,moze byt,ja som to tiez citila tak skoro,nechcel dr.verit,ale na sone som mu presne povedala ked sa zabka pohla/nepozerala som sa/ 🙂 najviac to citit ked lezis. 🙂

petruci6
11. nov 2008

aj ja som zacitila prve steklenie a bublinky na konci 15tt 😵

cucuska
autor
11. nov 2008

ahojte babule čo rozoberáte?

zuzkaprofant
11. nov 2008

no vidite a mne kazdy ze je to skoro 😀 ved take by som rozonala ci je to prdil alebo nieco ine a to bolo ine 😀 😀

petruci6
11. nov 2008

baby co je ten ricinus? uz som sa pytala predtym,len mi nikto neodpovedal 😒

cucuska
autor
11. nov 2008

je to homeopatikum na podporu laktácie. Ja som ho brala a je to super vec, určite si ho kúp aby a mliečko dobre rozbehlo

petruci6
11. nov 2008

kupim, co to stoji? to su tabletky?
ja sa bojim,ze nebudem mat mliecko,lebo mam male didi ☹

trpezliva
11. nov 2008

petru, neblaaaaazni, cim mensie prsia tym viac mlieka 😀 .
tie tabletky stoja 42SK tusim..berie sa 3x5guliek.

petruci6
11. nov 2008

iba 42,-? som cakala,ze okolo 500,- na ako dlho to je? teda kolko to treba brat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre