Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
20. jan 2009

stani super, Adamkovi chuti, takze myslim ze ked bude vacsi nebude mat problem spapat hocico, vecer dostal kasicku a pekne spinkal 19:30-6:30

stankatt
20. jan 2009

aj my tak spinkame v noci, iba obcas treba dudku dat..

petruci6
20. jan 2009

baby to vam takto prespia uz celu noc? uz sa na to tesim,ze sa konecne vyspim
este spi,zach sa napapame a ideme von,krasne svieti slniecko

baby kedy ste zhodili tie kg navyse? ja mam este 8kg a nic nejde dole 😝 este stale musim nosit tehu gate,lebo svoje nezapnem

evitkamalicka
20. jan 2009

petru neboj sa, nas tiez takto nespaval na zaciatku, kazde mimi je ine, niektore sa budia viackrat v noci aj do roka

petruci6
20. jan 2009

moja je najhorsia po kupani,ine deti to uspi moju to preberie,hore sme az do 22.00hod a potom kazde 3 hod,ale uz mi spava v postielke,tak sa konecne vyspim a natiahnem aj ja 😅

evitkamalicka
20. jan 2009

petru nasho kupkanie uspi...kolkokrat v noci papate?

petruci6
20. jan 2009

asi 3x,neviem,ked to ratam od tej 22.00 tak je potom hore o 1.00,3.00 a 6.00

zuzkaprofant
20. jan 2009

petru to mas dobre apson sa 3 hodky vyspis ja tak teraz vstavam takze nacvicujem 😀

petruci6
20. jan 2009

mne sa nezda,ze som vyspata 😀
to je dobre,ze nacvicujes,no co ako si sa rozhodla s tym porodom?
kedy budete vediet pohlavie na isto?

zuzkaprofant
20. jan 2009

no tak ze stale som na tom co som bola uvidime co a ako ale sme mali debatu aj s hebame tak uvidime ake bude velke babatko lebo ona tiez neodporucovala robit hrdinstvo a je to na mne ako ja to chcem ze keby ma prehovarali na normalny porod a ja by som ho nechcela tak by to nemuselo dobre dopadnut
neviem petru kazdy sa to pyta uz na nervu to je kazdy nie ze ahojte ale co to bude ako by to nebolo jedno ci ma pipika alebo pisulku len nech je zdrave a ostatne je jedno 😀

no ja idem spat o pol noci o 2-3 som hore potom o 6 som zase hore a tak spim do 10hodke

petruci6
20. jan 2009

ja som lne zvedava,lebo mi u kazdeho vyslo predpovedanie,len u teba som si nebola ista,to preto,ale jasne,len nech je zdravucke,ostate sa ukaze neskor 😉 😉
pridala som foto ako mi teraz spinka,ked ma papat,aby sme mohli ist von 😀 vzdy spi vtedy ked netreba

zuzkaprofant
20. jan 2009

ved ju daj do kociarika aj ked spi ci by sa zobudila?

petruci6
20. jan 2009

musime predtym este papat,lebo naposledy jedla o desiatej a to by mi nevydrzala vonku dlho
potom prebalime,asi na 2x,lebo ked je uz naobliekana vtedy sa lubi pokakat 😀 potom rychlo na seba nieco nahadzat,rychlo von,aby sa neuvarila,no proste chaos 😀

zuzkaprofant
20. jan 2009

no to je blbe ze je zima lebo v lete by si mohla nakojit aj v meste 😀 😀 ja tam planujem ze budeme v kuse vonku nakojime prebalime vonku a hotovo

petruci6
20. jan 2009

my budeme v lete uz v sportovom kociarku sedkat,tak sa tesim na kavicky na terasach 😀

zuzkaprofant
20. jan 2009

no zoberes len piskotky vyzivku a mozte byt cely den vonku ja zoberem knizku a mozem byt v parku 😀 😀 ale na mesiac chcem ist na sk ku nasim tak sa aj tesim troska zmena

petruci6
20. jan 2009

idem ju zobudit,lebo kamoska uz kocikuje a uz nas caka,tak to nam este potrva kym sa vychystame 😀

drzte sa zatial 🙂

zuzkaprofant
20. jan 2009

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bianca
20. jan 2009

hojte

petru uz nech je jar.Neskutocne sa tesim na to ako malu lahko obleciem a uz budeme vonku.Teraz ti je htovy porod nez konecne vypadneme

trpezliva
20. jan 2009

ahojteee..my sme boli rano v poradni a potom ja u zubara...na hygiene...au, neznasam to!
Lili dostala ockovanie, chudatko, ona plakala uz ked sme vosli do ordinacie. potom som s nou musela skocit do Cofee and Company, to je moje meisto na kojenie, aby sa ukludnila na prsicku 😀 . zuzi, aj ty budes kojit na verejnosti 🙂 ?
idem pokuakt fotky, o ktorych tu pisete.
ozaj a Lili ma 8.5kg a 75 cm..mne sa zda ze aka velka je, a pritom v aprilovkach patrime medzi malicke babatka. 😅 (mozno ma len lahke kosti 😝 )

trpezliva
20. jan 2009

bianca, to obliekanie a chystanie sa neznaaaasam...milion veci brat zo sebou...dnes sme isli MHD takze to bolo este horsie, tri krat sme prestupovali 😒 . ale zvladli sme to. a to mi len raz niekto pomohol s kocikom, inac som dvihala sama.

bianca
20. jan 2009

Kikus tak to ja sa nikam s MHD ani nepustam.Vsetko sa snazim vybavit v dostupnosti prechadzky s kocikom,alebo cakam kedy bude mam MM volno a idem vtedy

lolka
20. jan 2009

kikus, ale ved aj v mekaci Lili chutilo 😀

bianca
20. jan 2009

decka nasa sa pokadila a vzapeti zaspala.Je tu smrad ako v mastali

cucuska
autor
20. jan 2009

ahojte babule 😀

bianca
20. jan 2009

ahojky cucus

cucuska
autor
20. jan 2009

no dlho som tu nebola, škola má zamesnáva a v jednom kuse naháňam Emu, behá ako ďabel

cucuska
autor
20. jan 2009

bianca, vetraj vetraj 😀

bianca
20. jan 2009

cucus neda sa lebo mala spi cela spotena a mame 1+1 tak nemam ani kam uniknut,ale neva.Len nech spi

cucuska
autor
20. jan 2009

aspoň ju to hreje 😀
mne Ema spí od jednej, dnes dobre ťahá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre