Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
19. feb 2009

co sa deje? bola si na poradni?
este mas cas,ja som sa neotvarala ani v 41tt

musis zacat s vyhananim, schody, okna, sex, vrela vana,......

petruci6
19. feb 2009

evit v porodnici kazdemu babatku meraju takym pristrojom ci pocuju
prave nam v porodnici namerali,ale lave usko nie,tak musime teraz chodit kazdy mesiac,ci sa to uz podari
vraj tam moze mat este porodny maz,tak preto,ja neviem..

evitkamalicka
19. feb 2009

petru aha, som ani nevedela ze nieco take sa v porodnici robilo

petruci6
19. feb 2009

vela veci sa tam robilo za zatvorenymi dverami o kt sme ani nevedeli 😀

evitkamalicka
19. feb 2009

no nevadi, a ako sa inac mate? uz sa Linduska usmieva?

petruci6
19. feb 2009

jasne,ona sa usmievala skoro hned 🙂
inac sme ok
rastieme,papame,kakame,obcas sa jedujeme a len by sme sa nosili na rukach,uz ju volam opica 😀 stale je na mne zavesena

evitkamalicka
19. feb 2009

tak my sa na rukach nenosime, ja som nechcela aby si maly zvykol na ruky a preto ho aj nerada davam na ruky niekomu ked pride na navstevu

petruci6
19. feb 2009

ani ja som to nechcela,ale ked vrestala ako o zivot,nedalo sa mi nezdvihnut ju
teraz je casto v lehatku,tam je spokojna

navstevam to nevadi?ja ju tiez nechcem velmi davat druhym,ale hned ma za to odsudzuju,ze som na nu lakoma,ci co,ze si moc chranim
ved som na nu cakala 2 roky + 10mesiacov,tak je to moja vec no nie?!

evitkamalicka
19. feb 2009

petru zatial nikto na to nic nenamietal, ja som Adamka veru nechala vrestat v postielke a do 5-10 minut bol klud, zvykol si a teraz uz nevystraja ani neplace ked nie je na rukach

petruci6
19. feb 2009

to mas dobre
teraz sme papali,musim chvilku pockat a ideme kupat,aby sa mi nepogrcala

vy ste kupali kazdy den?vsetci hovoria nech sa kupe kazdy 2-3 den

stankatt
19. feb 2009

ajojte, som len na skok. My stale teplotkujeme 38,5 jak vysite ☹ ☹ ☹ pisti od rana... cajla pezinek a mm pride az o 20,30 😝 😝 😝 😝 😝 asi zacnem chlastat 😝 😝 😝 😝
Petru kupem dazdy druhy den.

habibi78
19. feb 2009

stankatt, my sme teplotovali 39,7 tri dni...... 😝
petru, ja kúpem tak každé dva dni, v lete budem každý den.... ale ak má ekzém, nemala by sa kúpať, len sprchovať.....
inak, ja som z tých príprav na svadbu tak znechutená, nebaví ma to, otras, des, predstavovala som si to inak!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

evitkamalicka
19. feb 2009

petru my kupeme kazdy den, akurat teraz ideme, potom napapat a spinkat

bianca
19. feb 2009

petru my kupene kazdy druhy den

habibi ja som chystala svadbu na dialku a to je este lepsie 😀

loss
19. feb 2009

petru aj ja stale kupem kazdy den

stankatt
19. feb 2009

monika 19,15 odpadla, chuda cely den nespala, dufam ze rano uz bude OK. Myslite ze su to tie zuby? Nema ani kasel, soplik, papa este lepsie ako ked jej nic neni.... ja fakt neviem... Ale neda si ani sahnut do pusinky.... hned pisti 😒 Snad to nebude trvat 3 dni 😝 😝 😝

bianca
20. feb 2009

dobre ranko

my sme dnes zaznamenali pokrok.Mala sa v lehatku zacala dvihat celym teloma pritahuje sa ku nozickam. 😵 Este som ju tak hlavku nevidela dvihat a uz vobec nie samu

stanka zemiak mal vcera neskutocny uspech a dnes v plienke to bol maras 😀

petruci6
20. feb 2009

bre ranko,
tak moja opica teraz spi na mne,rano sa najedla,ale ona nema mieru,potom skoro vsetko vygrcala a pytala zas
nedala som jej uz,take plytvanie mliekom! 😝

evitkamalicka
20. feb 2009

dobre ranecko

emily3
20. feb 2009

dobre ranko, no moj Misulko odpadol teraz, asi sa mu to zase zasekolo a teraz spinka ☹ , jaj uz nech mu to urobia, babatko moje
inac vcera nam doviesli skrinku do kupelne, tesim sa, kupelna je uz celkom hotova...no este par detailikov ale uz sa da na nu pozerat 😀 ...ostatne postupne rekonstruujeme, teda manzel to robi, ked pride s roborty...

trpezliva
20. feb 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
ahojte , niektou tu chcel toto sedatko do vane...
emily, chudacik misko, musi ho to strasne boliet..uz aby mal po operacii. 😔
berhska sa tu ukazala...preco si smutna a davas taketo tvare 😔 😔 😔 ze mimi nechce von. Bud rana!! teraz je v teplucku, aj tak by si s nou nemohla chodit von do takejto kosy. radsej si pockaj na marec a teple pocko. jarne deti su naaaj. ja som nad tym rozmyslala, ze maminy co rodia v decembri-februari to maju omnoho tazsie.

petruci6
20. feb 2009

bershka tvoja chce byt asii rybicka
ja som myslela,ze budem mat strelca a ked ma mala tolko natahovala,tak som nakoniec bola rada,ze je kozorozec 😵 viac sa k sebe hodime 🙂

rybicky su dobre znamenie,moja segra je ryba a vsetci moji ex boli ryby 😀

emily3
20. feb 2009

aj ja som ryba 😀 , dnes pre x rokmi som sa narodila aj s bratom...a teta nam hovorila ryby prastene vodnarom 😅 , lebo sme tak na prelome...a moja dcera je ryba 4.3. ( jejda to leti, uz bude mat 7 rokov) a sme velmi dobre komosky 😀

berschka nebo jsa nemozes zostat vecne teho...aj ja som si to myslela ze nikdy neporodim, ze si dam na stolicku predordinaciu celdulku REZERVE... 😅 😀 a nakoniec sa narodili a neplas sa , termin mas az 1.3 tak to je este cas. drzkaj sa ... 😉

trpezliva
20. feb 2009

emily, vsetko naaajlepsie!!!! ty mas dvojca? 😕

emily3
20. feb 2009

kika hej, nechcelo sa mi prist samej tak sme prisli dvaja..boli sme prekvapko pre celu rodinu, lebo o tom nevedeli az do porodu... 😀 , narobili sme mierne soky...tak miesto stvrteho dietata mali nasi hned 5...

emily3
20. feb 2009

no musim koncit, lebo tu stvrdnem cely den, Idem s detmi do kina, okrem Miska a musime trosku spratat nas ! brloh" inak to uz nemozem ani nazvat...u nas by sa uzivila cela upratovacia cata 🙄

stankatt
20. feb 2009

ahojte. tak my sme zasa v noci moc nespali ☹ rano o 4,30 mala teplotu 39,2 ☹ ☹ bola jak horuci zemiak.... dali sme sirupcek a nastastie nam to padlo.... Teraz je nebudem trapit teplomerom, az poobede. Ale uz sa mi nezda az tak moc horuca, zvysenu este asi ma... uvidime

stankatt
20. feb 2009

Emily vsetko najlepsie 😉
Vcera som volala so smejkom, maju sa dobre a maly je naaaaaaaaadhernyyyyyyyyyyyyyyyyy

bianca
20. feb 2009

emyli vsetko najlepsie k 18-tinam

cucuska
autor
20. feb 2009

ahojte Emily všetko naj naj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre