Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
19. mar 2009

Lius to fakt? 😒 aaaale neva....

lia
19. mar 2009

ale vase sa z toho este mozu dostat,ked som bola ja mala,bralo sa to stale za lupiny a na tvari,za usami,v oboci zase za lisaje 😖

bianca
19. mar 2009

lius ja ju mam asi tiez vo vlasoch ale objavi sa iba sem tam a to mi zabera jeden sampon.Nie je sice lacny ale aspon hlava neboli

lia
19. mar 2009

ktory bius??mne nepomaha nic,lebo ked sa z toho dostavam,idem uz zase na farbu a mam to zas

bianca
19. mar 2009

lia Nizozone.Je to samp.proti lupinam ale mne pomoze na vsetko.Len je na mna teraz uz moc drahy tak ho pouzvam preventivne.

veva1
20. mar 2009

ahojte
mamky ze vraj to maju dietky na hlavicke bezne. Aj tomko mal trosku a ja som s tym nic nerobila,odislo to pri utierani hlavicky uterakom. Pocula som ze staci olejovat a zoskrabkavat. dddrzim palcule aby to odislo 😉

petruci6
20. mar 2009

stani ten locoid nedavaj!!!!!!je to hormonalne,nam to tiez predpisali a nedala som jej to vobec,to uz radsej tu Biodermu a ja som jej kupila v lekarni olejcek do kupela Balnea Herbal a davam jej 1ml kazdy druhy den do kupela,zatial zabera 😉

baby ako dlho moze byt otvorene UM? teraz ho uz nepouzivame,ked kojime,ale mam doma 3 druhy otvorene a neviem dokedy je to ok
kupila som jej kasicky od 5mes a tie sa zarabaju s UM,tak som to chcela na to vyuzit,bude to este v maji dobre?

trpezliva
20. mar 2009

petru, podla mna by to este mohlo byt. ale netusim, lebo sme este nemali nikdy doma UM. ja zarabam kasu s vodou. a predtym som odsavala svoje, ale na to som uz lenivaaaaaa. no ale maj je uz o dva mesiace, tak by to mohlo byt ok. ved v najhorsom ho vypi ty, alebo si ho davaj do kavy... 😝

petruci6
20. mar 2009

na krabici je napisane iba 1mes 😝 ale co tomu moze byt?ved to je ako muka

evitkamalicka
20. mar 2009

dobry den sa praje 🙂

lucim
20. mar 2009

Peti, dieta este nema vyvynutu imunitu a su tam cukry, tuky, bielkoviny, cize vsetko,co maju radi aj ine zivocichy a co sa vlastne moze rozkladat. takze sa vyrobca brani takouto ochrannou formulkou.
my sme v byvalej robote bezne vyjedali exnute kase a boli v poho, az raz ma z jednej tak strasne prehnalo, ze som nechapala ...

a ahojteeeee 😉

petruci6
20. mar 2009

tak to mam vyhodit?

lucim
20. mar 2009

urob si z toho puding pre seba 😝

petruci6
20. mar 2009

tak to bude pre celu armadu 😀 tolko toho mam

zuzkaprofant
20. mar 2009

cafte boli sme na kontrole maly je uz pekne velky len ja mam zapal musim brat antibiotika bo ani chodit nemozem tak ma vsetko boli a mam malo zeleza spuchnuta som lebo sa mi voda uklada v tele a to tak ze az den som 1kg pribrala na vahe tak co vam poviem ani sa neohnem ani nic ☹

evitkamalicka
20. mar 2009

zuzi uz aby bol mali von, co?

lucim
20. mar 2009

zuzi juuj, vydrzkaj moja ... este chvilku. 😨

zuzkaprofant
20. mar 2009

no hej uz mam dost vam poviem ani lezat sediet nic uz mi je od placu niekedy ale musim vydrzat este mesiac a hotovo len keby ma to tak pri cikani nebolelo ako ste spali vy alebo ake polohy mi poradite bo mne ani tak ani tak nedobre kazde otocenie na posteli alebo len najmensi pohyb je nehorazna bolet si to neviem predstavit ako to bude pro porode ked teraz sa tolko najojcim 😖

petruci6
20. mar 2009

zuzi mas kojenecky vankus?vypodloz sa vankusmi

zuzkaprofant
20. mar 2009

mam vsetko spim asi s 5vankusmi hociakej velkosti nie nepomaha si neivem najst polohu bo maly sa stale tak na koniec bruska na kozu nalepi a ja ho hladkam a tak celu noc tam je sa miu to paci a ked sa otocim a to iste tak sa tocim celu noc no co uz dako vydrzim mesiac , ale vam poviem dnes som hotova taku svalovku ci co mam ze ledva na zachod dojdem a len sedim bo ani lezat sa mi neda vsetko ok pupku po kolena ma boli

petruci6
20. mar 2009

nejako uz vydrz tie 4tt
ja som nespavala od 6mes v noci vobec,iba po par minutach a teraz to nie je o nic lepsie,hlados sa budi kazde 3hod 😀

zuzkaprofant
20. mar 2009

petru a kedy si dospavala lebo to ani poobede sa neda co ja som taky spachtosko mali ste pravdu ked som na zaciatku len spala ze len nech spim uz chapem , ale jedno nechapem akko niekto moze povedat ze si uzival cele tehu to nechapem alebo ked zahlasi niekto ze an ineviedel ze bol tehotny 😠

petruci6
20. mar 2009

nikdy 😀 nedalo sa mi ani cez den,potom som si uz zvykla

petruci6
20. mar 2009

alebo,ked niekto povie,ze porod neboli,alebo ze o nom ani nevie 😠 😀

smejko1
20. mar 2009

ja som ta co porod nebolel 😀 teda bolel ale ja si uz nespominam........ mala som to tak rychlo a taka som bola stastna, ze mi tie spomienky uplne odisli...... 😀

zato to spanie posledny mesiac..... horor..... dostavala som celu noc krce do bedier....... fuuuuuuuuuuu

ale tehule - stojiiiiiiiiiiiiiii to za kazdu bolest naozaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😉

ja by som to mlieko vyhodila......... nestoji to zato znicit malej brusko......

kika takze ty robis kasicky s vodou? jav tu uz stresujem ako to len budem odstrikavat a skladovat 😉

evitkamalicka
20. mar 2009

aj my robime kasicky s vodou

zuzkaprofant
20. mar 2009

cafte som si pospala na gauco ktory uz mi je maly a tak som sa vam zoslintala ze brutal a zobudil ma krc do nohy dobre ze ocino sedel vedla tak prva pomoc moja nabehla inac asi by mi nohu krc roztrhol no co vam poviem do srontu asi pojdem hned ale maly spinka tak aspon on sa ma dobre vam poviem porodim a mame taku kyticu kupim za to ze ma vynosila a porodial ze az 😀

smejko1
20. mar 2009

vtipalka 😉 potom nebude casu na kytice 😀

zuzkaprofant
20. mar 2009

ale bude ocino mi odchazda v pondelok ta ja nevim co si tu sama pocmen martin ma vela roboty tak do noci je v robotke uz sa tesim 😖

petruci6
20. mar 2009

zuzi to zvladnes,ver mi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre