Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
31. mar 2009

lia na odvodnenie je dobra kava alebo ananas,kup si ananasovy dzus 😉

petruci6
31. mar 2009

a co sa tyka zapchy,tak Acidko
mala mi 2 dni nekakala,vcera som si jedno supla a vecer bola prekakana az za usami 😀 😀

bianca
31. mar 2009

hojte

liuska moja mne na zapchu pomahaju slivky.A najlepsie mlieko lebo som alergicka na laktozu 😀 dam si kakao rano a do hodiny ...niekedy aj do 5 minut(zlata psychika)

zuzi a nemas foto z tej luxsusnej porodky

inak nasa teplotkuje po vcerajsom ockovani.MMM to este nezazil tak stale beha s teplomer a mera ju boraka.Mala ma z neho celkom slusnu sou

petruci6
31. mar 2009

bia nedala si jej cipok hned po ockovani?
ja jej dam polku paralenu ked prideme domov,bud tyzden nas budu ockovat tiez

bianca
31. mar 2009

petka nie.Zbytocne nedavam.Az bude nad 38 a teraz je tesne pod

petruci6
31. mar 2009

nam to poradila dr,aj proti bolesti,polka jej neuskodi

zuzkaprofant
31. mar 2009

bianca nemam bo som bola hotovo zo vsetkeho ti poviem 😀 😀 😀 a ze bola prazda len jedna zena tam bola a to bola tisko bo odpocivala akurat

inac lius dahyj do bruska avydychuj ustami 😀 😀

sloniiicek
31. mar 2009

caute babule. tak uspesne hlasim, ze nas lenivy anjelik sa uz zacala prevracat z chrbatika na brusko a straaaaasne sa jej to paci. je to sranda. ked sa chce dosiahnut za nejakou hrackou, tak sa na brusku otoci napr. 90 stupnov. a potom sa prevali na chrbatik a zas na brusko a postupne sa dostane k tej hracke co chce. dnes som na opacnom kraji postele pisala do jej knizky jej uspechy a takto sa dokotulala ku mne. a jednu nozku skrca pod seba a snazi sa liezt. mam pocit, ze ochvilu nam asi zacne lozit. len rucicky ma trosku slabsie, ale ked bude teraz vela na brusku, tak si ich spevni. a uz sa vie krasne zdvihnut na rucickach, co doteraz nerobila.

lia
31. mar 2009

co robis so slivkami bius??
acidko si kupim 😉

bianca
31. mar 2009

Petka ja radsej pockam.U mna dominuje to co poznam s praxe

inak na Paralen bacha decka.Uz mi pod rukami zomrela jedna kocka co si ho vzala viac ako mala(zdr.sestra co ju boleli zuby ☹ )

zuzka ja som bola po porode na nadstandarte a bolo to super.MM tam s nami mohol zostat ako dlho chcel dokonca tam mohol aj spat (ale to nechcel on bo mu to bolo blbe)

zuzkaprofant
31. mar 2009

aj tu tak je ale je to normalna porodna nie nadstandard je tam izba kde je manzelska postel a moze mi tam prist kto chce koho chcem mat pri porode a ostat dlho ako chce a aj po porode mioze byt so mnopu manzel a babo je strale so mnou od vytlacenia pokila nie je nieco zle, vkuse bude maly pri mne v postielke tak sa tesim

lia pomohla by ti akupunktura ja som odfukla ti poviem mam az tensie lapky ako som mala 😀

emily3
31. mar 2009

Ahojte, s MIskom sme boli chvilku vonku ale nie je tak teplo ako sa zdalo.brr. Uz je Mon doma a za chvilu ideme na VV.
svetlus hram na priecnej flaute, a zajtra mame skolsky koncert, a ja tam hrt a asi posledna...som zvedava ako to zvladnem, lebo vcecer som vzdy max. vypluta 😝

stankatt
31. mar 2009

Ahojte, co nove? 🙂

cucuska
autor
31. mar 2009

ahojte. dlhoooo som tu za vemi nebola. čo nové???? pribudlii nejaké tehule??? a nejaké nové maminky???? Zuzanka je na rade, tej sa to už krásne kráti
😀

lucim
1. apr 2009

dobre ranko, je tu niekto? 🙂

stankatt
1. apr 2009

ajoj Luci, uz makas?

lucim
1. apr 2009

stanka ja uz makam furt ... som kukala do vitriny, ten baby squam sme predali, to si bola ty? 😉

stankatt
1. apr 2009

Luci nie 😀 , ja som to kupila v tescu v lekarni 🙂 , Pnka ti skoncila? Som myslela, ze uz budes az do konca 😕

petruci6
1. apr 2009

baby mne dosla prva mrcha po porode ☹ 😠 nejak skoro

evitkamalicka
1. apr 2009

ahoj kocky,
my mame dnes polrocnicu 😵

stankatt
1. apr 2009

evi gratulujeme 🙂

evitkamalicka
1. apr 2009

dakujeme pekne...co tu noveho?

lucim
1. apr 2009

peti, no, aspon vidis, ze su to povery, ze mrcha pri kojeni nie je .. chuuudatko nase ...

stanka chcela som, ale to vies, som pako, nemal kto robit, tak som zas tu ...ale dufam, ze uz len 12x pridem ...a v sobotu mam sluzbu ... nepojdes okolo? a kde tu mam najblizsiu volebnu miestnost?

evit gratulujem 🙂

stankatt
1. apr 2009

tak uz strihas meter? 🙂 ja mam volebnu miestnost na univerzite.... No neviem, ci pojdem asi nie... v sobotu chodime na prechadzku aj s mm. Ak bude pekne, mala by som oprasit korcule 😉 sak sa do nicoho nezmestim 😝

lucim
1. apr 2009

stani popri prechadzke sa da ist volit, to je na to vhodne 😉
a ked sa do nicoho nezmestis, je cas, aby to manzel dal kreditku na nove veci 🙂
JA sa do nicoho nezmestim 😝 este ze uz je jar.

petruci6
1. apr 2009

povery 😀 aspon mozem uz plodit dalsie dieta 😀

petruci6
1. apr 2009

baby kuk do albumu co mame 🙂

lucim
1. apr 2009

peti jeeeeej, aka jeslecna v tych nauskach ... a v bundicke bude frajerka, supis. 🙂

petruci6
1. apr 2009

chuda moje,teraz sme okupkali a hned mi zaspala,mala tazky den
cim jej to mozem dezinfikovat? dnes som jej na to dala benzin alkohol a plakala viac ako ked jej to robili ☹ muselo ju to stipat,nie je nieco co nestipe?

stankatt
1. apr 2009

Luci to nie nebolo ako ze nepojdem volit, ale ze asi nepojdem okolo vasej lekarne 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre