Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
9. máj 2009

ahojte mi sme dnes sa po 1.krat kupali a pusinka nasa to ma velmi rada len kukal co sa deje a sa smial martinko ho kupal tak potom pridam foto, ja mam troska pauzu bo ma zobudil telefon tak u zneviem zaspat, dnes mame malu ospavu ja mam konecne svoj svatek matek a moj maly ma 1tt 😀 tak ideme otvarat sampaske 😀

veva1
9. máj 2009

vilko je zlaty chlapciak.joj lante ty za chvilu rodis
zuzi ako ciciky?

zuzkaprofant
9. máj 2009

uz lepsie odsavam este davam domraznicky mlecko martin mi kupil take specialen sacky na to a mame do zasoby...ixixi.......ale neivem kojit bez nastavcov nemam chytiti ako bradavku moju malu tak s nastavcom kojime co je super nobelovu cenu tomu co to vymyslel bez neho by sme boli na flaske a tak ja si podriemem pri kojeni, ina to je dost unavne ja len driemem kde idem ale poradne sa vyspim asi az v utorok budeme sami doma s mm mamina ide v pondelok prec tak utorok maritn cely den sa stara o maleho ja len budem kojit a odsavat a spat 😀

veva1
9. máj 2009

neboj on ti bradavky cez tie klobuky vytaha a za daky mesiac mozes kojit aj bez nich 😉

lante
9. máj 2009

Vevi, to ale ubehlo strašne rýchlo...

petruci6
9. máj 2009

stani dakujeme 😉
lante zajtra mame krst,nevidno na tej torte? 😀

veva1
9. máj 2009

veru strasne rychlo
petru idem kuk

lante
9. máj 2009

Petru som ju mrkla len zbežne, pritom som naháňala Vilíka............

veva1
9. máj 2009

petru torta je krasna ,no linduska prenadherna 😵 ,keby tomko uz nemal frajerku tak 😵 by som nevahala 😀

lante
9. máj 2009

........my sme nekrstili, takže mi to ani nenapadlo 😅

Vevi už som ako mrož...............si ešte spomínaš na to štádium posledného mesiaca, nie? 😀

petruci6
9. máj 2009

nemoze mat dve? 😀

lante
9. máj 2009

Inak Vili tých potenciálnych frajeriek u nás bude mať kopu. Minule sme sa stretli s 5 kočíkmi a všetko boli baby 😀

petruci6
9. máj 2009

my uz mame 5 frajerov,ale este jedneho znesieme 😀

veva1
9. máj 2009

joj lante ja som mala posledny mesiac neprijemny a to nie koli tehu,tak si viem predstavit.

petru 😠 moj tomko je slusny chlapec 😀 😀 ,ale byt lante tak si lindusku zajednam,lebo uz musi zhanat nevesty dve 😀

veva1
9. máj 2009

tomko je verny uz od malicka a kedze bude sportovec tak sme mu nasli atletku co beha uz od narodenia skoro denne par km

lante
9. máj 2009

téda, tak vy takto? Že atlétku 😀

petruci6
9. máj 2009

neni to nahodou lili? 😀

veva1
9. máj 2009

ano 😀

lia
9. máj 2009

lante jeejj,janek je svetovy,lutujem,ze som nanho zabudla,ze existuje 😒

lia
9. máj 2009

petru,aj ja chcem taku tortuuuu,paradna je 😉

lante
10. máj 2009

Lia, hej ak podľa mňa je. Preto som sa rozhodla si ho zazmluvniť aj po druhý raz.....jeho starostlivosť mi zato stojí 😉

cucuska
autor
10. máj 2009

ahojte babule. Dnes je vonku krásne, my sa chystáme keď sa EMka vyspí na výlet. mame tu taký salaš, kde je veľa zvieratiek a tak beriem EMku a auto a hurá do prírody 😀

lia
10. máj 2009

len si pekne vychutnajte krasny dnik cucus,ja sa len presuvam,chvilku som v obyvke a potom si musim ist zase lahnut

petruci6
10. máj 2009

ahojte babule,
tak uz sme po krste,aj obede
uz len vegetujeme
dostala som aj ruzicku od Lindusky na Den Matiek 😀

evitkamalicka
10. máj 2009

petru krasne fotecky

cucuska
autor
10. máj 2009

idem pozrieť fotcky
lia ja to poznám ty sa aspoň presúvaš doma, ja som sa presúvala v nemocke aj to len potajme aby ma navideli 😕

cucuska
autor
10. máj 2009

naozaj pekné fotečky petru a aj torta musela byť mňam mňam 😝

petruci6
10. máj 2009

dakujeme,este ostalo z torty poslem vam?
bola jahodkova 🙂

bianca
10. máj 2009

nazdar osobky.U nas vrcholi nervozita.Brasko za chvilku odchadza na daleku dovolenku tak stresujem a on uplne v pohode

lucim
10. máj 2009

ahojteeeee, trosku som vas zanedbavala, ale uz som tu. 🙂

peti, ta torta bol krasna, a urcite aj mnam ... a linduska je rozkosnaaaa a straasne sa na teba podoba 😉

bianka kliiiiidek. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre