Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
29. sep 2009

ahojte. adi, to mala aj nasa lili minuly tyzden, hnacky aj zvracanie...ale preslo to bez zasahu lekara, na stastie 🙂 .
ak tu mame nejaku Misku tak vsetko naj..aj Michalom. 🙂

trpezliva
29. sep 2009

vcera som nemohla na to ihrisko, lili mala aj teploty zo zubkov. tak sa ozvite, ci vam to vyhovuje zajtra, pozajtra..???

sloniiicek
29. sep 2009

aj my sme mali pred dvoma tyzdnami teplotku zo zubkov. no, my sme utekali k doktorke hlavne preto, ze mi za posledny mesiac schudla a bojim sa. lebo ved nema z coho chudnut. keby si ju videla rozbalenu. vsetky rebierka su jej vidiet. vcera ju vazila doktorka a mala 7.730g.

cucuska
autor
29. sep 2009

ahojte, my teplotujeme dnes a celý deň plačeme auuu zúbky, Emke idú všetky 4 očné zubky naraz. má to totál biele už už prerzať a dnes len spinká a plače, soplíky až po zem. Boli sme aj u doktorky, či to nie je niečo iné ako zúbky, ale aj ona nič nenašla na Emke ani hrielko nema zapalené i keď chrapči, že vraj to stekajú tie vodové soplíky a to robí ten strašny zvuk. No a tak dnes striedame Nurofen a Pnadol. Som unavená aj som si chcelalahnú´t ale vždy keď som zaspala ona vstala 😒
držte nám palce nech sa nám aspoň jeden do rána prereže.
no sloníček , nám zas pochudnutie neuškodí, ale to bol len vtip, nša Emka má 15 kg 😅

zuzkaprofant
29. sep 2009

slonik martinka ma len 7.7300g a ma rok?

bianca
29. sep 2009

ahojte

sloni ona naberie neboj.Ja viem ze sa to lahko pise.Citala som na favebooku ze Vas dr. uz strasi z nemocnicou ☹

nasa mala teraz na rok 9 170 g

smejko1
29. sep 2009

vsetko naj vsetkym Miskam...... 😉

mne to v podstate vyhovuje hociktory den okrem nedele, lebo to tu mame tatinka

chudatkam zubatym prajeme, nech rychlo vylezu a netrapia ich.....

u nas Dami ma taku pikosku co ma vzdy rozosmeje, ked ho krmim tak po kazdej lyzicke si da do ust palec na nohe....... proste mu tak viac chuti alebo co?? 😀

zuzkaprofant
29. sep 2009

dievcata potom deti manej priberaju ci ako moj ma 7gk a 5 mesaicov a to ma dako malo oproti kamoskam co mi pisu ci dievcatka menej vazia?

petruci6
29. sep 2009

zuzi malo??? 😕 to co je za blbost? my mame 9mes a mame 7250g a to sme z tych chudsich 😝 lebo mi vsetko vybeha vylozi,neostane ani sekundu bez pohybu,tak sa nedivim,ale slonicek martinka ma naozaj malo na jej vek,to preco? co ti povedala dr??papa UM aj ine??

zuzkaprofant
29. sep 2009

no neviem ked kamosky mi pisu kolko maju ich babatka tak nas maly je modelka chuda 😀 😀 tak preto sa pytam ja neviem kolk oma mat kg na aky mesiac
hej papa umele ale moj je taky jedak ze az niekedy vobec nechce nevypije naraz celu flasu ale ked spocitam kolko vypije za den tak je to oki podla toho co doky vravela

stankatt
29. sep 2009

ahojte, Zuzi to sa mi nezda malo 😲 Mon mala ako rocna 9150g 😀

lolka
30. sep 2009

ahojte 😉
baby, ja by som spalaaaa 😒 mam pocit, ze sedim v praci a spim s otvorenymi ocami 😅 idem si uvarit kavu, snad ma preberie.

adi, neboj, mala priberie, asi len mala nejaky virus 😒

bianca
30. sep 2009

cafte

zuz maly vobec nie je chudy.Babo by malo v polroku svoju porodnu vahu zdojnasobit a v roku ztrojnasobit...nasa je chudsia podla toho.Nechapem co to potom maju tvoje kasmosky za obrov.

evitkamalicka
30. sep 2009

zuzi to vobec nie je malo, nas mal teraz na rocnej poradni 9kg

veva1
30. sep 2009

slonik to mal tomko na prve narodkz a bolo to najstrasnejsie co kedy mal. Neprimal ziadnu potravu,stale chcel len cicat a co vycical to vygrckal. Trvalo to cca 3 dni ale jeho to v prvy den tak odrovnalo ye nevladal chodit. Bolo to strasne.Potom sme to chytili cela rodka co sme s nim boli v kontakte.

zuzkaprofant
30. sep 2009

dievctaa tak teraz moj maly uz tak rychlo nebude priberat ci ako ? No moj maly asi tu vahu 3nasob, do pol roka a to mi je dost malo ale pravda ze casto chce papat

cucuska
autor
30. sep 2009

no ahojte, ďalši deň s umrn čanou a ubolenou Emkou, hne´d by som s ňou menila, len nech ju vidím smiať sa. Ale dnes sa aj konećne niećoho najedl na raňjky síce "kroasant" ale na obed zeleninovú polievku a veľa pije čajíku čo som rada. už sa blôíži večer tk som zvedava aka bude tato noc. Idem sa natiahnu´t spla som len 4 hodky v noci. pa

emily3
30. sep 2009

Ahojte
prajem vsetkym skore uzdravenie a vsetky bacile hes hes hes...nas Miso je soplavy a uz aj Lucka soplikuje , hlavne v noci ma plny nostek 😒 ..inak sa ma dobre, papa a pribera, je buchticka.

zuzka kazde babatko pribera inak..moja mona ako polrocna mala 6kg a chalani ako 6tyzdnove babatka mali 6kg 😅 ..tak je to indivindy s tym priberanim. hlavne je ze dobre papa a pribera ako ma 😉

veva este si v blave? pojdete von?

emily3
30. sep 2009

inak sa musim pochvalit. Monika je sikulka. mesiac chodi na husle a ide je to skvele. uz brnka styri pesnicky, a zacina so slacikom ( inak brnkaju bez slacika aj pol roka ak nie dlhsie, kym, zacnu so slacikom.) a vcera to skusala zahrat aj so slacikom a islo jej to skvele...obcas to zaskripalo...ale inak to bolo super. mame doma virtuozku 😀 😀

sloniiicek
30. sep 2009

caute kocky. tak martinke je zrejme ta hnacka na ustupe. uz mala dnes lepsiu stolicu. takze super. zajtra budu vysledky z vyteru, tak som zvedava, co to vlastne chytila. inak pred mesiacom mala martinka 8,5 kg. ja vobec nechapem. ale inak ona vecne priberie, potom schudne, potom zase priberie, potom schudne a takto to ide stale. a doktorka vravela, ze najskor sa musi vyliecit z hnacky a potom sa zameriame na to jej jedenie, ale ze ked nebude chciet papapat, tak nas bude musiet poslat do nemocky. ale vravela, ze co nechcela minuly tyzden papat, ze to mohlo byt aj z choroby, ze uz na nu nieco liezlo. tak uvidime. zatial mi papa zeleninku, ale po tej diete sa ani necudujem. inak my sme uz prestali pred mesiacom kojit. lebo uz len pila vecer a to 2-3x potiahla a uz nechcela, takze to nemalo zmysel. ja jej teraz davam prevarene 5 dnove plnotucne mliecko. umele mi vobec nechcela. resp. na ranajky jej robim kakavko a to strasne zboznuje. vypije celu flasku.

sloniiicek
30. sep 2009

cucuska - drzime palceky, aby rychlo vysli tie zubky. my sme to prezivali pred mesiacom, isli nam 4 zubky naraz a z toho dve stolicky. mala teplotu a sopliky. zrovna na jej meninky.

inak na martinke to na prvy pohlad ani nie je vidiet, ze by mala hnacky. vystraja, tak akoby sa nic nedialo. ale to je dobre.

habibi78
30. sep 2009

ahojte babule, tak aj my sa pripájame do klubu chorých..... staršia doma maroduje a mladšia je už tiež chorľavá, dnes sme boli aj u lekárky.... no a idú nám očné zuby konečne, takže z toho je tiež nervozna....
zuzu, Sofi má rok a pol a váži 12 kíl.... takže pohodka.... 😉

zuzkaprofant
30. sep 2009

no ja od dnes uz maleho prikrmujem mrkvickou a chutilo mu lebo vkuse je hladny tak budem uz prikrmovat aj ked som chcela az od 6m no co o mesaic skor zaciname 😀
chodite na facebook mozete si ma pridat ja mam take iste meno ako tu 😀

veva1
30. sep 2009

ahojte
emily este som v BA ak zajtra nic nemate mohli by sme sa stretnut len napis kde ja sa prisposobim,je milahsie s jednm deculkom.
zuzi na margo tych uderov hlavicky,kdesi som citala ze sa ma dietatko viest k samostatnosti nech sa nauci davat si pozor kym je mini ,lebo ma este pruznu lebku a pady mu neublizia. Tak ak si udrie hlavku pri prevracani sa tak mu asi nic nehrozi.
Tomasko sa zacal prevracat ako 3 mes. a vtedy nam dokina povedala ze tomaska nechat bez dozoru len na zemi a tak uz bol okrem spania stale na zemi ,na gauci a posteli absolutne. Dala som mu na zem paplon s dekou riadne letisko spravila a tam sa kotulal.

cucuska
autor
30. sep 2009

habibi veľa štastia s tymi cakmi nech to mate ľakšie ko my 🙂

cucuska
autor
1. okt 2009

ahojte to tom tu dnes o takomto čase prvá????? ty brďo 😅

evitkamalicka
1. okt 2009

ahoj kocky...tak to zletelo ako voda a my dnes mame 1. narodeninky 😵

zuzkaprofant
1. okt 2009

evitka vsetko naaaaaaaaaaaj adamkovi 😵

cucuska
autor
1. okt 2009

evi všetkooooooo naj naj naj naj želáme Adamkovi 😀 😀 😀

veva1
1. okt 2009

adamkovi vsetko naj 😵
boli sme dnes na tej peknikovej,tomovi sa tam pacilo,hoci o preliezky ani nezakopol,ale sportove plochy ho zobrali. ojdeme aj poobede tak okolo 17 sme tam,kto chcete pridte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre