Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

mm1
10. dec 2009

to čo je za debilinu Kikuš?????? veď je to bežné meno!!!!!!
juj, vieš, aký mám názor na meno Johanka....!!!!!!! trvaj na svojom....

a také tie šialené mená, čo dávajú napr. Rómovia????
naši známy majú Natana, to tiež nie je v kalendári!!!!!!!!

to ste asi natrafili na zlú tetu matrikárku!!!!!!!

mm1
10. dec 2009

Kika a moja sesternica je Jana, ale v rodnom liste má Janka!!!!!!!!!!!! a tiež v kalendári je len Jana.....

Ja ceeeeeeeeeeem Johanku!!!!!

svetluska.p
10. dec 2009

ahooj kikus. nedajte sa. johana nie, to je take tvrde. Johanka je pekne. ale julku nedaavajte......poynam len sisi jlky....

evca35
10. dec 2009

Veď aj Bernasovká má Johanku, ju ako zapísali?

Pripájam sa ku gratuláciam k malej, prajem všetko najlepšie 🙂

veva1
10. dec 2009

ahojky
joj emily 3 chore deti zo je strasne. ☹ verim ze to luculku nechyti je este taka malicka.
kikus tak co ja viem musia zapisat kazde meno co je v akomkolvek kalendari. Musis len podlozit kde si take meno nasla.Skus to vyguglit 😉 Drzim palce.

cucuska
autor
10. dec 2009

ahojte pekný deˇ. pekne som si dočitala větku históriu. AKo sa m´te? Nám sa zatial choroby poctivo vyhýbajú takže klop klop,dúfam, že to prežijeme a že nám manžel nič nedonesie z práce domov. Práca v nemocnici prináša so sebou aj riziká
Lia jeeej ešte si 2v1, no už aby to bolo, juuuuj jak to tu krásne rastie ale nás bude 😀

evitkamalicka
10. dec 2009

babyyyyy Lia uz nie je 2v1................som sa docitala v inej teme, ze sa im dnes rano o 9:30 narodila Leuska 3,74kg 😵

gratulujemeeeeeeeeee 😵

petruci6
10. dec 2009

coze???????????Gratulujemeeeeeeeeeeeeee,takze Lea??krasne meno 😵 krasne miery,skoro ako moja Lindula
rodila normalne???

evitkamalicka
10. dec 2009

petru neviem, len som sa v inej teme docitala ze porodila

trpezliva
10. dec 2009

ahojte
aj mne dosla sms, Li a dnes o 9:30 porodila Leu....51 cm a 3740g. akurat sme sa vystriedali v nemocke.
neviem ziadne detaily.. ale gratuljujemeeeeeeeeeeee z celeho srdiecka.
no kontaktovali sme medzi tym dalsiu matrikarku a fakt sa to neda...meno Johanka je zdrobnelina, tak ju nemozme dat. Janka je v madarskom kalendari. ale Johanka nie je v ziadnom. ani v tom zozname www.names.com. lebo napr. ani Jurko, Ferko sa nemoze zapisat do matriky.
tak som sklamana ☹
keby nam ta teta prred mesiacom rovno povedala, tak by sme to meno hned vylucili..teraz som si uz zvykla, ze hovorim malej Johanka. no neviem, nakoniec mozno pristupime na tu JOhanu, aj ked je to hrozneeee..a budu si ju mylit s Jolanou 😒 . ale doma ju aj tak budu vsetci volat Johanka.
no musim utekat, manzel zobral von na chvilku Lili.
napiste, ak budete nieco vediet o Lie...som zvevada, ci malu vytlacila alebo isla cisarakom. ale skor si myslim, ze to zvladla normalne 😅

emily3
10. dec 2009

lia gratulujeeeeeeeeeme a tesime sa s tebou s velkej slecny 😀 😀 😀 😀 😀 .....same prekvapka 😀 😀 😀 😀

kika zvyknete si...ja mam emilia a vsetci mi hovoria Milka....ked jej budite hovorit a predstavovat ju ako Johanka, bude Johanka aj ked na uradoch nie.

u nas je chorobny stav. Misko ma skoro 40dsiatky, ☹ davam mu zabali, nalievam cajom, chudacik len lezi, ledva pozera po svete...Monika s marekom maju pod 38..tak sa to da a Lucka sa zatial drzi. choroby spia a Lucia sa tu so mnou zabava, recni a cvici...a dudle si vlastny palec, to predosli nerobili...strci ho cely do puse a dudluje.......dudel nechce.....

loss
10. dec 2009

caute babulky

jej Liuske srdecne gratulujeme ku Leuske nech je zdravucka a maminke vela mliecka
ja som mala poradnu mala je hrozne nizko obopinam jej hlavicku a tlacim na nu o 10 dni idem zase na kontrolu mam obavy dufam ze jej neublizim,tu hlavku mame o tyzden mensiu ako ostatne 😔
zajtra o 16h mam dalsiu skusku tam na mna myslite

cucuska
autor
10. dec 2009

jeeej LIA superrrrrrr moc moc moc moc gratulujeme z celeho srdiečka

Tani nič si z oho nerob, chce to taký ležavý sed, presne viem o čom hovoríš, my sme boli na tom tak isto a to už oveľa skôer ako je tvoj nádherný 35tt neboj sa a zaostavanie o jeden tt je nič srdiečko moje. a inak dúfam že mi dáš vedie´t kwď porodíš 😅

lolka
10. dec 2009

lius, gratulujemeeeee a prajeme vela mliecka, hlavne nech ste obe v poriadku a zdrave 😉
som velmi zvedava na podrobnosti, ako rodila, ako to zvladla....

loss, uz mame naplanovane 3 navstevy, takze by sme to nestihali 😒 no skoda, tak snad na stretu sa uvidime 😵
a malicka sa ti uz asi netoci, ze, ked ma stale hlavicku dolu 😒 porod mas naplanovany skor ako ti udava konik, ze ?

emily, chudence deti, je to otrava byt chory 😖 a este je aj take blbe pocasie - teda na choroby 😒

loss
10. dec 2009

cucka jase ved potom balime k vam 😀

cucuska
autor
10. dec 2009

ja som na to prichystaná už som aj izbičku vymaľovala

stankatt
10. dec 2009

jeeej Lius gratulujemeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 krasne miery 🙂 kto je teraz na rade?

cucuska
autor
10. dec 2009

Tani už si sa rozhodla pre meno ?

cucuska
autor
10. dec 2009

naozaj mala malá krásne miery juuuuuj zrčite je krásne bacuľatá 😀

mm1
11. dec 2009

Ahojte baby, tak Liuška i mne poslala sms....

LIUSKA AJ TAKTO SRDECNA GRATULACIA A TESIME SA NA FOTEČKY PRINCEZNIČKY....

Najbližšie Táňa nie??????

svetluska.p
11. dec 2009

ahoj sojky, pisala mi vcera liusa. ze sa vytrapila, 9.5 hodin kontrakcii a nakoniec sla cisarskym...takze tolko z mojej strany prispevok. howgh.

bambi7
11. dec 2009

cafte babulky nebudem sa vam tu miesat 😀 ale aj tak vas pozdravujem a gratulujemmmmmmmmmmmmmmm LIUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSss 😉 superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bershka
11. dec 2009

jeeej gratulujem liuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus. a ako sa volá vlastne?

bershka
11. dec 2009

no to je krááása, aj mojej segre sa včera narodila Ninka 😀

bershka
11. dec 2009

dajte mi čísielko na liuuuš 😨

veva1
11. dec 2009

ahojky liuske gratulujem 😵 😵 😵 😵

trpezliva
11. dec 2009

ahojte, ja som dnes videla Leusku a vy nie, beeeebeeeee.... 🙂 vyberali mi stehy presne vedla Liinej izby, tak ma k nej sestricky pustili, maju sa dobre, Leuska je kraasne babo. Lia tiez vyzerala super. 😵

trpezliva
11. dec 2009

a samozrejme vas pozdravuje 😅

mm1
11. dec 2009

no super KIKUS..... mala si ju od nas pozdravovat a mala si ju odfotit.... a aj Johanku pridaj do albumu.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre