Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
17. dec 2009

evit tesim sa s vami 😵
lius riadne krasna buchtoska 😵

cucuska
autor
17. dec 2009

evi gratulujeeeeeeeeemmmm super správičky

je tu niekto???

cucuska
autor
17. dec 2009

lia to je buchtošinka 😅

veva1
17. dec 2009

ja som tu .
robim si party 😀

emily3
17. dec 2009

aj ja som tuuuu aj ja chcem party 😀 😀 😀 😀

lia mala je krasna velka. a si super mamina, Lea bude v pohode....my tiez bojujeme so soplikmi zase, deti proste rastu so soplikmi a inak to asi ani nebude.

stankatt
17. dec 2009

ahojte 🙂
lius mala je krasna 🙂

emily3
17. dec 2009

veva vseeetko najlepsie k narodkam, si zase o rok mudrejsia a krajsia 😉 😀 😀 😀

petruci6
18. dec 2009

evit gratulujeme,super 😵 😵

loli teutonia je tiez pekny kocik,ale su tiez dost drahe a hlavne,ked sa pre neho rozhodnete,tak musite cim skor objednat,lebo sa na nich cakaju aj 3mes 😒

a co concord fusion?nepaci sa ti?

loss ja mam 159cm 😀

baby je mi hrozne,mam horucku,hlava boli,hrdlo boli,cely den fungovat okolo Lindusky,ako sa to da? ☹
nastastie ona sa este drzi a dufam,ze neochorie 😔

loss
18. dec 2009

ahojte

ja zatial tu vahu nersiesim mam 75kg vychodzia bola 60kg takze budem mat co robit aby som zhodila chcem takych 50kg
evi gratulka ku fazulienke nech len krasne rastie
lius mala je prekrasna tak nech je zdravucka a dobrucka tebe skore fit aby si bola Ok
ja mam dnes skusku z prava o 16,30h drzte palce
pa vecer sa ozvem

trpezliva
18. dec 2009

veva vsetko naaajlepsie! Tak aj ty si strelec, ako nasa Johanka. 🙂
Loss, jasne, drzime palce!
Nestiham sem chodit, Johanka zacina byt castejsie hore a chce sa nosit na rukach. A Lili ta ako zvycajne opakuje po nej. Ked Johanka zakasle, tak kasle aj Lili...a pod. Celkom sranda.
Este sme neboli furt vonku, lebo ma zapalene ocko. Neviem kde to chytila, chuda ho ma cele zalepene ked sa zobudi.Ale inac sa mame dobre, uz nam mama kupila aj vianocny stromcek v Ikey, tak sa vytesujem.
Len by som fakt chcela aspon na chvilku skocit do obchodov, ale neda sa. 😠
Buduci tyzden ma byt teplejsie, tak snad sa dostaneme aj na vianocne trhy s detickami.
Tak pekny den vam prajem a este krajsi vikend. My uz budeme mat 2tyzdne...fiiha, ale to leti. 😕

veva1
18. dec 2009

ahojky
dakujem kocky za gratulacie. Celkom fajn som oslavila. MAnzel na sluzobke ,tak som si otvorila cokosku,naliala kolu,nabrala slane pecivo a zapla PC a ordinaciu. Pekny vecer,paradna party 😀
Ano ja som so svojim synacikom strelec 😵 perfektne znamenie

loss
18. dec 2009

caute kocky skusku som spravila na 3 ale maaaam ju

cucuska
autor
18. dec 2009

Gratuliiiren Táni

loss
19. dec 2009

dakujem

bershka
19. dec 2009

ahojte kocky.

boze lius, ja by som vrazdila za toto spravanie v nemockach. segra zas mala na izbe holku, co nemohla po cisaraku vstat este po troch dnoch, vobec ho nemala pri sebe a poslali ju domov.

inak kukam ze sa tu riesi vaha. no cicky, ja som mala pred porodom 85kg a teraz mam 60 kg. aj tak vypadam jak svina. 😖 😖 😖

petru ty mas 45? a to ako robis? aj ja chcem.

bershka
19. dec 2009

jeeezis lossik, tebe to letiiii. boze, ved uz mas druhu krasku pomaly doma 😉

petruci6
19. dec 2009

loss super gratulujem 😉

bersh ja neviem ako to robim,asi mam dobry metabolizmus alebo co a je pravda,ze pri Linde sa kolko x nemam cas ani najest 😝

evitkamalicka
19. dec 2009

lossik gratulujem k skuske

loss
19. dec 2009

kocky dakujem
Evi a ako sa mas? uz mas nevolnosti?mne zacali v 6tt a skoncili v 36tt 😀
bershka no som rada ze to budem mat za sebou 😵

bershka
19. dec 2009

lossik, aj ja som si to odgrcala do 39tt

evitkamalicka
19. dec 2009

lossik zaludok mi strajkuje len ked ho mam prazdny, ale este som negrcala, skor mam teraz opacny problem a to ze takmer kazde jedlo co zjem, ide von zadkom

bershka
19. dec 2009

vevula, dodatocne vsetko naj naj naj. pocuj, ty si tu medzi prvymi porodila, kedy bude druhe?

bershka
19. dec 2009

evit, ty si jak kacica. vysprtnes hned vsetko von 😀 😀 😀

aspon ti to stihne prejst traktom. horsie keby nestravene vyletelo vrchom

evitkamalicka
19. dec 2009

bersh no veru, aspon nepriberiem i ked nic moc teda 😅

loss
20. dec 2009

evi to je ten lepsi pripad 😀

cucuska
autor
20. dec 2009

ahojte, ako sa máte ????
Evi bodaj by si ani nevedla ze si tehulka nech to všetko prebehe úplne hladko 🙂

lolka
20. dec 2009

baby, v teme februarovky 2010, kam chodim, mame prve babetko 😉 dievcatko ma 1970 gr. a 43 cm, baba porodila v 32 tt......videla som aj fotecky 🙂 je sice malinke, ale krasne 😀
uz sa mi to bliiiiiizi 😅 😕
lossik, ty ma este predbehnes 😀

mm1
21. dec 2009

Ahojte babule, ani vás nejdem čítať, nestíham a za tri dni ste toho dost popísali....

a kto kupuje darčeky na posl. chvíľku tak iba dnes sú v Tescu všetky kozmetické balíčky s 50% zľavou....
tak som ráno bola ešte čo to dokúpiť....

Jáj ale čo je dôležité, tak aby mi nebolo smutno, že našej Janke dedko zrovnal auto ( inak vyzerá to na totálku vraj, tak neviem ☹ , tak nejaký PAN DOKONALY SOFER mi nacúval do predneho blatníka a krásne mi ho ohol a zdrhol,,,,,ani sa neunuval mi nechať papier.
takže teraz pojde oprava z mojej poistky... Paráda, som natešená... a to podotýkam, že mám najazdených len 5600 km, čiže je to nové autíčko.... BABY TAKA SOM NASERINKANA...... 😠 😠 😠 Načo sadá niekto za volant,
keď to pri 5 cm snehu nezvláda 😠

mm1
21. dec 2009

tak zbežne som Vás preletela....

Liuš, a Kikuš, malé princezny sú nááááááááááááádherné, pozerala som ich aj v Pravde samozrejme 🙂

Lossik pekné brušinko...... 🙂

Evit gratulujem k machulke so srdiečkom.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre