Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
5. jan 2010

mm mozem natriet deckym olejcekom ? mali sme navstevu z uk s chorym deckom ze on nie je choray len kasle tak mi maleho nakazilii ich maly o 3 kg tazsi tak to lepsie zvladal ako moja baletka chuda a este pochudol teraz tak je ako pierko

habibi78
5. jan 2010

zuzi, nech sa maly drzi, to je strasne prizerat sa na nase deticky ako trpia.... 😒
moja je tiez nejaka nachladena, ma zapalene nosove dutiny, chrchle, dusi sa hlienami a nejde jej to von z nosa.... dnes sme pre istotu boli u lekarky....
preco nemas album? Chcela by som vidiet maleho, uz je urcite velky chlap.... 😉

emily3
5. jan 2010

ahojte...ako sa mate?
zuzi len odsavat a vlhcit a ked ma zelene sopliky treba antibiotika.....drzim palce a vela trpezlivosti aby ste to zvladli.

cucka a nemohla si sa pomylit? nie som si vedoma ze by ma niekedy niekdo natacal ako kojim malu a kde by to malo byt?

dnes som bola na ockovani s Luckou , drzala sa statocne, proti vsetkemu moznemu, aj mi to setricka hovorila ale to som si nezapamatala...preventivne som jej dala nurofen...a celkom sa drzi. kocka nsa..
dnes ma moj bracho narodky ze 40 uf to sme uz taki stariiiiii 😨 😨 😨 😅

emily3
5. jan 2010

a v piatok ma nas Misko dva roky, tak to srasne leti... 😀
a dnes ma spoluziacka "potesila" ze di konca februara mame odovzdat diplomovku a ja nemam este ani bodkum nie to ciarku.....a este stryri skusky ma cakaju....no veselo...uz to musim nejak dobojovat.

trpezliva
5. jan 2010

emily, dobre si vyzerala v tej telke 😉 .
Johanka ma presne 4kg, dnes sme boli u lekarky. Niektore deti sa rodia takouto vahou, mozno Losskina Mia 😝 . Ale aj tak super, za mesiac sme pribrali vyse kila. Len keby tolko nekakala...aj v noci, ked sa trosku zobudi, hned rachoty do plienky..a potom pocas prebalovania sa vzdy prebudi..rozmyslam, ze ju necham taku pokakanu az do rana, aspon sa vyspim. 😕 Jaaj, tak sa tesim, ze je zajtra volno, mohlo by byt castejsie, aby s nami bol ocko stale doma 😵

cucuska
autor
5. jan 2010

emily hej pisala som že som si ťa zamenila s Kikuškou

emily3
5. jan 2010

cucus tak fajn..nedocitala som vsetky prispevky 😀

veva1
6. jan 2010
smejko1
6. jan 2010

ahojte,

swom rada ze sa vsetci tesite z pozdravu vianocneho.......... tie co Ste nedostali reklamujte u svetlusky = nedodala mi adresu........ ale si spytujte svedomie, preco ste jej ju neposlali 😀 ale som sa super vyhovorila, ze ? hihi

dnes sme si super uzili sniezika......... bolo to super........... posledne noci mame hrozne asi maleho trapia zubky...... ach jo.,....

zuzka, to je hrozne........ ja vyslovene zakazujem chorym k nam chodit........ mam dost prace
aj bez chorob......... takze nech sa drobcurik rychlo vyzdravie.,......

emily vasa dovolenka znie super........ len skoda toho prechladnutia...... aj tebe skoro vyzdravenie..... a neboj diplomovku dako naskriabes,,,,, si sikula

lossik - tiez ti zelam 11.1. ved damienko je 11.11a kikina Lilli je 11.4. takze sa s Miou pridajte

vevevi maly je sikuliak

veva1
6. jan 2010

ahoj smejus,diky za pozdrav. Krasny a velmi potesil,prekvapil 😵

smejko1
6. jan 2010

rado sa stalo......... a musim sa priznat, ze mi ho zle vytlacili a uz nebol cas na opravu tak som ho rozstrihla a prilepila.......... aspon, ze tak sa to dalo, no nie?

ide pysna princezna tak utekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😉

loss
6. jan 2010

ahojte
cucuska tak za chvilku je koniec dna a ja nic ☹

cucuska
autor
6. jan 2010

lossik no čo už po tom tvojom dnešnom srcervúcom tehotensky depresívnom telefonáte 😀 ti želám aby si už už porodila ale v zalohe je stale 16.01. to by bol pre Emku krásny darček k jej druhým narodkám 🙂 😅

loss
7. jan 2010

no ozvem sa po dnesnej poradni myslite na mna nech mi povie nieco pozitivne

evitkamalicka
7. jan 2010

ahojky, tak sme doma z poradne, zobrali mi 4 skumavky krvi, vaha nezmenena, robili mi aj ultrazvuk, malinke pekne podrastlo, foto v albume

loss
7. jan 2010

evitka ste krasnucky 😵

evitkamalicka
7. jan 2010

dakujeme 😵

trpezliva
7. jan 2010

Jej, 16.1. je pekny datum 😉 .
Evit, gratulujem k uzv...zavidim ti fazulku 😵 😵 .
Nechcete niektora mimi 10.10.2010? To uz aby ste sa pomaly zacali snazit../adka, smejko..? 😀 /
My sa mame dobre, Lili spava tak malicko cez obed, ze neviem co s nou...ale aspon ze spi, niektore deti su hore cely den. No ale kedze rano je o 6tej hore, tak uz sa neviem dockat obeda, kedy ju mozem ulozit.
Chceme sa ist sankovat, ale nemame sane...vy ste kde kupovali? dajte tip.

veva1
7. jan 2010

ahojky
no cucus to by bola ina nahoda keby tana porodila na emkine narodky 😵 johanka je na tomkove 😵 kto dalsi daruje niekomu na narodky dietatko?

evitkamalicka
7. jan 2010

heh ja darujem babatko na narodky sama sebe 😀

veva1
7. jan 2010

evit krasny darcek

evitkamalicka
7. jan 2010

vevus veru, krajsi som si ani nemohla zelat

mm1
7. jan 2010

dúfam, že Lolka nám na narodky daruje Viktorku 🙂🙂

mm1
7. jan 2010

Ozaj kde je LOLKA?????? Už tu dva dni nebola a strašne dlho tu nebola SLONNICEK.... Teda AĎKA!!!!!!

loss
7. jan 2010

takze baby po dnesnej poradni vsetko je OK takze ziaden porod nehrozi dalsia kontrola 14.1 uz sa pomaly zmierujem ze budem prenasat 😔

emily3
7. jan 2010

ahojte
smejko pozdrav sme dostali 😀 😀 😀

loss vzdrz, malu budes mat za chvilku pri sebe ani sa nenazdas....

pred dvoma rokmi som cakala na nasho Misula....a zajtra ma dva roky...jak to letiii...teraz sme spolu robili smotanovu tortu, daval tam piskotky a vyjedal ovocie 😀 ...

lolka
7. jan 2010

cafte babule 😉
magdi, tu sooooom 😀 len som posledne dni behala po obchodoch, zhanala co mi este chyba. dnes som kupila fusak do kocika - sa tesim + objednala supravu do postielky + objednala monitor dychu, takze uspesny den za mnou 🙂 magdi, rada by som dopriala Natalke kamosku presne o 2 roky mladsiu, ale tak dlllllllho cakat nebudeme 😀 😀 kludne by som brala porod aj koncom januara 🙂

lossik, malinkej je u teba dobre, nechce sa jej von skor 😅 dohovaraj jej, mozno sa umudri 😵

evit, pekna fazulka 😉

kika, my sme boli vcera na Kolibe, synovec sa sankoval a my sme vencili 😀 aj som sa pozerala ci tam Vy - taki sportovci - nebude, ale nist 😅 inak, ledva som vyslapala hore, fucala som ako lokomotiva 😀

loss
7. jan 2010

vidis lolka ty chces rodit koncom tyzdna a ja tiez som chcela co najskor to mat za sebou a nejak to nezabera,len nech aj tvoj pistek pocka do 40tt 😵 uzi si cele tehu 🙂

vedvies
7. jan 2010

lossik, ja tipujem, ze Miačatko sa narodi 14.1. - bolo by to pekne, ja som sa narodila vtedy 😀

mm1
8. jan 2010

🙂 Ahojte babulky....

lossik este si to par dni vychutnavaj to brusinko. potom bude princeznicka tu a tebe zacne neskutocny kolotoc a uz len budes spominat na brusko.... 🙂

Loli, no neviem neviem, uvidime..... mozno ano mozno nie.... ved prve sa prenasa v poho.... ale je to jedno kedy, hlavne ze Natali bude mat dalsiu kamosku tu v BA 🙂 🙂 a super nákup si spravila.

Ahoj viesulka, ako sa máte s Ninkou.... to už je krásna veľká slečna

Emily - MISKOVI VSETKO NAJLEPSIE K JEHO 2. NARODENINKAM, aby z neho rástol fešák ako hora!!!! 😝 🙂

Evitka - pekná fazulka

Veva - u vás musí byť snehu fúra... tu je 10 cm a kalamita. bleeeee neznášam sneh v meste.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre