Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
8. jan 2010

ahooj sojky, kikus, aj ja sa hlasim na termin 10.10.2010 😵 ...to by bolo uzasne 😵 .

veva1
8. jan 2010

miskovi vsetko naj 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
8. jan 2010

miskovi vsetko najlepsie

svetluska.p
8. jan 2010

aj kosice sa pripajaju - miskovi setko naj 🙂

petruci6
8. jan 2010

Miskovi zelame vsetko naj naj k narodeninkam,nech robi rodicom len samu radost ako doteraz 🙂 🙂

svetlus a smejko no vy ste teda riadne masky!!! 😀 takuto habaduru,ja som cakala svadobne oznamko od svetlusky a miesto toho nam prisiel krasny Damienko gratulovat,lindula ho celeho vybozkavala,mal uspech 🙂 😀

lolka
8. jan 2010

miskovi vseeeeetko najlepsie k narodeninam 😉

svetlus, veeeeelmi ti to prajem, bolo by to supeeeer 😉

svetluska.p
8. jan 2010

petrusaaaa, sak dockaj casu jak hus klasu 🙂..buduci tyzden idem na postuuu!

svetluska.p
8. jan 2010

lolka, dakujem 😵

cucuska
autor
8. jan 2010

Ahojte, nejak nechápem 😅 konverzácia svetlus s tak asi mi ušla ponta
Mskovi želáme všetko naj naj naj
a ako sa máte??? My sme dnes boli cellee doobedie vonku a teraz poobede ideme stavať sehuliaka mrkva a hrniec sú už nachystané na stole 🙂

loss
8. jan 2010

vedvies beriem tvoj datum 😵

loss
8. jan 2010

aj my sa pripajame ku gratulacii 🙂 malemu Miskovi

emily3
8. jan 2010

dakujeeeeme za vsetky gratulacie... 😀 😀 narodkz sme ako tak oslavili, kedze nas ocino dnes odchadzal na vikend prec...vcera sme robili tortu a dnes sme mu ju slavnostne dali, pofotili sme sa a sfukoval sviecky 😀 😀 a s chutou z nej vyjedaval lentilky 😀 😀 ....boli sme vonku sa smykat, ale prsosnetilo, ci co to padalo , ale boli sme mokri za chvilku....a malz sa unavil, teraz spinka a zabava bude pokracovat ked sa zobudi 😀

petruci6
8. jan 2010

svetlu posles aj kus zakuska? 😅

cucuska
autor
8. jan 2010

mňaaaan torta aj my budeme mať za týždeň 😀

lolka
8. jan 2010

petru, dobry napad......svetluska by mohla nieco poslat 😀 😀

lante
8. jan 2010

Takže dnes som dobre nakukla.....rozdávajú sa koláče 😀
Emily mišiačikovi všetko naj....už je to veľký chalanisko 😝

cucuska
autor
9. jan 2010

ahojte mám dobrú správu vyzerá to že ku koncu roku budu aj mne svietiť tt 😀 teda ak sa podarí 😀

loss
9. jan 2010

uz aby svietili Lucinka moja 🙂

loss
9. jan 2010

kdeze ste?

petruci6
9. jan 2010

cucus idete sa snazit o druhe? 🙂 wau tk to drzim palce,uz nas tu bude malo s jedinacikmi 😀

veva1
9. jan 2010

no neboj petruci tomko asi zostane jedinacik navzdy

petruci6
9. jan 2010

ved aj moja lindula 🙂
ja druhe neplanujem
ty preco nechces?

loss
9. jan 2010

vevus preco nechcete druhe?

cucuska
autor
9. jan 2010

no ale ešte nie ale až po lete, znie to blbo ale musim to naplánovať aspoň to snaženie že odkedy aby som na štátnice nešla s 2 deťmi ale s jedným v brušku môžem 😅 uvidím ale nechcem aby bola emka sama

veva1
9. jan 2010

Nejako sa s manzelom neviem zhodnut odkedy sme rodicia,tak neviem asi by dalsie dietatko nebolo dobre riesenie. a okrem toho este stale som sa nevyspala a kojit dve deti naraz musi byt fuska.

cucuska
autor
10. jan 2010

vevy ty ešte kojíš?????
no ja neviem uvidím čo bude a ako bude 🙂 a ja sa vyspím, len teraz nie idú nám stoličky a to ked jej vypadne v noci dudel pohroma 😀 takže aj dnes v noci sme nahaňali po postielke dudulu

veva1
10. jan 2010

hej este kojim,hadam kym pojde do skoly tak s tym skoncime 😀

cucuska
autor
10. jan 2010

veva tak to ťanaozaj obdivujem

veva1
10. jan 2010

cuc nemas co ,nejako neviem povedat tomovi nie nedam

svetluska.p
11. jan 2010

caute sojky, jasne, ze vam poslem kolace. mailom, aby ich cestou na poste nepopucili 😀 😀 😀 .....vevus, to mas fajn, ze kojis. Ked vam to vydrzi do Tomaskovej VS, fajne usetrite na strave 😀 😀 😀 ...ale som ftipna hned z rana, neee?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre