Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

teuska
11. jan 2010

Caute babule 😅
Jeeeeeee Svetlus sa ti to blizi, aj ja chcem kolaciky, teraz mozem sladkeho na kvanta 😅
Babulky aj vas bolievalo podbrusko v poslednych tyzdnoch? Mna uz omina riadne a to malemu poctivo dohovaram nech aspon 3 tyzdne este ostane v brusku.
Vevus aj ja by som chcela tak dlho kojit, myslim, ze je to pre dietatko to najlepsie. Potom budem ale urcite babenky potrebovat od vas rady. 😉 🙂

petruci6
11. jan 2010

vevus fakt este kojis?uz len v noci ci len cez den?
moja sa mi odstavila sam pred mesiacom,z nicoho nic nechcela a uz si ani nespomenie,som rada 😅

mm1
11. jan 2010

Petru aj my budeme jedináčikovia 🙂
a kojenie? to už ani neviem čo to je....

petruci6
11. jan 2010

magdus vazne?tak sme tu uz 3 😀

kukucka26
11. jan 2010

ahojte zienky ja som 11/4 TG a mam hroziaci Ab imminenens nasadili mi duphasthon nespinim iba ma boli stale brusko ako na menzes a krize a otvorena som na phalang ☹

petruci6
11. jan 2010

kukucka len klud,treba lezat a oddychovat,duphaston pomoze,len sa nesmies namahat,si na PN?

kukucka26
11. jan 2010

hej uz ma dali na PN 25 mam ist na kontrolu

evitkamalicka
11. jan 2010

kocky a preco chcete vsetky jedinacikov? ja som jedinacik a preto viem, ze by som nikdy jedinacika nechcela, mne bolo samej smutno

petruci6
11. jan 2010

evit ved nebude sama,bude chodit do skolky do skoly tam bude mat plno kamosov

evitkamalicka
11. jan 2010

petru, ale surodenec je surodenec, mne osobne to velmi chybalo

mm1
11. jan 2010

kukučka pokoj a lež.... držíme palčeky.....

Petru 😀

evit, nebude sama, má kopec bratrancov a sesterníc a dvoch nevlastných súrodencov....

lolka
11. jan 2010

cafte 😉
vevus, to je super, ze tak dlho kojis, Tomino bude zdravy ako buk 😉
ja by som chcela 2 deti.....tak uvidim ci sa podari realizovat 😀

baby, dnes sa chystam vyvarit cumliky, flasu.....mozem to vsetko hodit do jedneho hrnca aj s klobucikmi na bradvky (som si pre istotu kupila jeden par) ? staci chvilu povarit, ze ?

emily3
11. jan 2010

ahojte zeny 😉 suhlasim s evitkou ze mat surodenca je na nezaplatenie.....ked vyrastie zostanu samy, nebudu mat nikoho blizkeho, a ich deti nebudu mat bratrancov a sestenice....ja som veelmi rada ze mam 5 surodencov, lebo teraz si pomahame ako sa da, ak je niekto vpruseru....a ked su mali, tak sa spolu zahraju, naucia sa delit sa, mysliet aj na druhych a tak...sice pre rodicov je to zaberak, ale sa to vrati...

kukucka len lenz a modli sa, zby bolo vsetko ok 😉 ...missed sa nemusi nijak prejavit, ani nemusis vediet ze babatko nezije ☹ ...drzim ti palce aby to bolo ok a aby si to zvladla-

mm1
11. jan 2010

Peti, môžeš v pohode.... kým je to nové, tak sa to dá v poho spolu vyvárať.... 🙂

Baby neviete, čo je so Slonníčkom???? už som jej aj sms písala, ale vôbec sa neozvala a to nie je jej štýl.....

emily3
11. jan 2010

veva s kojem ta " potesim" moja znama ma 11 deti a v kuse koji 15 rokov...a makla tak ze kojila dvoch a bola tehotna s tretim...takze sa to da. 😉 😀

lolka a naco potrebujes flasu???? zbytocne sa stym teraz zatazujes....nemysli na to ze nebudes kojit, ale ze budes...a min. pol roka flasu nepotrebujes....

emily3
11. jan 2010

cucus kedy koncis skolu? ja tento rok, ale je to bieda..este mam styri skusky a do konca odovzdat bakalarku 😝 ..mam stranu a pol a nemam jkedy sa k tomu dostat....

lolka
11. jan 2010

dik za rady 🙂
emily, mam len jednu, aj to viac-menej len z radosti z nakupu 😀 dalsie som nekupovala, lebo si hovorim, ze budem min. 6 mesiacov len kojit. snad mi ta snaha vyjde 😅 no, a keby daco, za rohom na Medenej mam dobry obchodik, kde ich mozem rychlo kupit.

ja som tiez za surodenca, mam brata a nemenila by som 😉

emily3
11. jan 2010

lolka ako sa citis? uz sa ti to blizi

a loss ako? stale 2v1? 😉

lolka
11. jan 2010

emily, este sa to da, normalne fungujem - upratujem, beham po meste...aj ked vecer si uz citim chrbat, kostr, no a v noci sa len prevalujem zo strany na stranu 😅 a brucho si podkladam vankusom 😀 takze asi tak klasicky tehotensky sa citim 😀 najvacsi problem mam so snurkami a uplnym zohybanim k zemi.
dnes mam poslednu poradnu u doki, tak som zvedava aka je mala velka 🙂

stinka
11. jan 2010

Ahojte... som tu "nová" v tejto téme... pred tým so chodila do smutnejšej témy ale teraz je už všetko OK 🙂

stinka
11. jan 2010

hmmm tu si asi nepokecám ☹

lulu4
11. jan 2010

stinka: preco si nezmenis status zo snazilky na tehulku? 🙂 do toho ma nic, to len taka rada aby baby videli ze si tehu

stinka
11. jan 2010

ĎAKUJEM za radu.. a kde si to mám zmeniť.. tam som to mala 4roky.. tak neviem kde si to zmeniť .. poradíš prosim Ťa...

emily3
11. jan 2010

lolka to poznam...snurky, to bol problem, drzim palce u dr...a kam sa chystas rodit?

stinka ahojko, vitaj a prajem ti aby si bola aj ti mamicka 😉 ..oreskakali sme si to tu vsetky a niektore aj niekolko krat...ale da sa to...skoro vsetky uz mame babatka, niektore aj dve...

stinka
11. jan 2010

fíha to je super 🙂 no hej my sa snažíme 4roky a 2x neuspešne... ale verím, že teraz to už výjde a budeme aj my rodičia 😀

lolka
11. jan 2010

stinka, gratulujem a vitaj 🙂 vsetky sme presli zo smutnejsej temy (a niektore aj viac krat) a skoncili v tejto super teme 😀 nech ti tie tt pekne rastu .....a hod si do statusu tie tyzdne 😉

emily3
11. jan 2010

stinka zmenis si to v nastaveniach....je tam kolonka stav...zns cakame, ani jedno... 😉

stinka
11. jan 2010

Lolka už sa stalo 🙂 ĎAKUJEM

lolka
11. jan 2010

stinka, nam to tiez vyslo "do tretice" 😀 a co chvila uz budem drzat malinku v naruci 🙂

emily, idem do Ruzinova, porodnika este nemam, snad mi nejakeho odporuci moja gynekologicka.

emily3
11. jan 2010

super, tak si uz skoro v polke...uz by to malo byt ok nie? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre