Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
9. mar 2010

tak tak,to je nas udel matky 🙂

evitkamalicka
9. mar 2010

juuuj moje dieta hra dnes od rana v brusku futbal

lolka
9. mar 2010

svetlus, ano, mala spi, tak to vyuzivam lebo ked je hore, tak sa moc neda... 😅 my tiez pouzivame jednorazovky, je to super prakticke.

v nakupovani som sa aj ja vyzivala, preto som chodila do obchodov postupne aby som mohla vzdy nieco kupit. kamoska kupila vsetko na 1 x - to by mna nebavilo 😒

retkvicka
9. mar 2010

ano! stat sa vrahynami 😀 😀 😀 😀
evit 😵 ..ja sa uz velmi tesim, ako sa nase zacne vrtiet....panecku, mam doma od kamosky perfektnu knizku....vyvoj dietatka po tyzdnoch..a pisali tam, ze v 8tt uz dietatko zacina mat reflexy...ak sa nieco dotkne jeho tvaricky, zvysok telicka sa pohne na opacnu stranu 😵 ...je to uzasne....

retkvicka
9. mar 2010

veru lolka, na prvykrat by ana mna nebavilo..setko naraz..vliect potom vsetko......a nahanat sa..radsej postupne...clovek si tak dlhsiu dobu robi radost 😵

evitkamalicka
9. mar 2010

ja som si na Vianoce kupila knizku Tehotenstvo den po dni a na kazdy den tam je snimok z 3D ultrazvuku ako babo ktory den vyzera, co sa mu vyvija a tak, pekne to je

petruci6
9. mar 2010

baby mam perfektny obr,len neviem ako to sem dat
tehotnej zene v 5mes tehu operovali nieco uz neviem co a je tam zachytene na foto ako malicka rucicka chytila dr ruku,je to nadherneeeeeeee 🙂

retkvicka
9. mar 2010

lolka, mala ma na fotke c. 18 krasny overalik, alebo co to je. kde si to kupila?

retkvicka
9. mar 2010

posli mailom petrusa

petruci6
9. mar 2010

posli mail do IP

retkvicka
9. mar 2010

uz

retkvicka
9. mar 2010

kocky, ja by som tak sla do UK, do devonu..kraj pri atlantiku...vela zeleneho a skalnate pobrezie..take drsne, ako v tych anglickych detektivkach vidite..strasne sa nam tam pacilo..tak by som tam sla povegetit aSPON NA 2 tyzdne....sme tam boli v maji a neviem na to zabudnut...

petruci6
9. mar 2010

ved chodte po prvom trimestri 😉

retkvicka
9. mar 2010

vdaka petrus, uz doslo.

retkvicka
9. mar 2010

rozmyslame....ale tierz chceme zrekonstruovat byt..tak asi az potom..uz s drobcom 🙂

petruci6
9. mar 2010

a co hovoris?

lolka
9. mar 2010

svetlus,myslis tie pasikave dupky ? to som objednala z netu....hm....len uz neviem link, ale reklama bola na MK. ked si hlava spomenie, napisem 😀

mala sa uz knuri....

retkvicka
9. mar 2010

lolik, ano tie pruzkovane 🙂
petrus, krasne..neviem, co robili. ale je to uzasne...

evitkamalicka
9. mar 2010

aj ja stem mail 😅

retkvicka
9. mar 2010

evit posli do ip a ti preeposlem

evitkamalicka
9. mar 2010

mas to tam a dakovala

retkvicka
9. mar 2010

idem poslat

retkvicka
9. mar 2010

poslane evit

evitkamalicka
9. mar 2010

jeeej aka krasna mala rucicka 😵

evitkamalicka
9. mar 2010

mne to pripada ako keby robili cisarsky ked bola von maternica

veva1
9. mar 2010

Svetlus s tymi plienkami este pouvazuj,hlavne neobjednavaj vela,ak by si po narodeni zmenila nazor. ja som mala dost prat len grciaky a plienky na siroke balenie. ono je tazke robit take rozhodnutie kym nevies ako bude.

retkvicka
9. mar 2010

vevus, zatial sa mi to paci viac. myslim, ze pre dietko dobre a aj ekologickejsie to je.

veva1
9. mar 2010

Eco urcite,a pre dietatko je to otazne. pojdes na 2-3hod. von a ked si cikne hned tak mu bude paradne tak dlho v mokrom. a aj sladovat pokakane,pocikane plienky kym sa zapne pracka musi byt parada. no a vyvaranie v pracke,taky program tiez nie je velmi eco.

evitkamalicka
9. mar 2010

ja som tiez povodne pri Adamkovi chcela latkovat, ale nakoniec som si to rozmyslela

retkvicka
9. mar 2010

ved uvidime...vonku nevidim problem. dam jednorazovu. podla toho, na ako dlho pojdeme. myslim, ze zo zaciatku kludne mozu byt latkove. uvidime veru 🙂.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre