Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

milerrka
14. mar 2010

HI! 😀

veva1
14. mar 2010

To tu riadne flakate

bershka
14. mar 2010

nevypravaj. 😉

stankatt
14. mar 2010

tak kakanie je fuc, ale vratili sa sople a kasel.... 😠 😠 😠 😠 😠

bershka
14. mar 2010

boze teraz je toho vsade tolko vela.

sarka to tiez mala tak. najprv sople, potom sracka a potom sa vratili sople.

habibi78
14. mar 2010

ahojte babule...
pre ozrejmenie, ja som sl. hricova.... 😀 😀 😀 😀
na zapade su sople a kakanice? to je dobre, ze som este ostala na vychode.... 😝 😀

mm1
15. mar 2010

Dobré ránko dievčatá....
v prvom rade

SVETLANKÁM všetko najlepšie k dnešným meninám 🙂 Svetluške, aby Svetlušiačik krásne rástol a veľa zdravíčka a Svetluške- Habibi, aby jej Sofi robila len a len radosť.... 😵

emily3
15. mar 2010

dabre ranko, pripajam sa ku gratulaciam ( esteze ta mm mame 😉 )

svetluskam velaaaaaa laaasky a radosti , aby brusko pekne rastlo a krasne zdrave babatko a obom aby sa splnilo po com najviac tuzite....cmuk

evitkamalicka
15. mar 2010

dobre ranecko

svetlaneckam vsetko najsamlepsie

loss
15. mar 2010

dobre ranko
aj ja vsetkym Svetlankam vsetko naj naj naj
evit uz mas polovicku za sebou ale to leti my sme vcera mali 2mesiaciky 😵
u nas je snehu ako na Vianoce 😒

trpezliva
15. mar 2010

Ahojte. Svetluskam aj od nas vsetko naj, naj, naj..sranda, ze ste sa tu takto stretli dokonca az 2, lebo ja inac ziadnu nepoznam../este okrem svetovej rekorderky v skoku o zrdi/. Tak nech ste zdrave,stastne a spokojne mamicky. 😵 😵 Svetlus, buduci rok uz mozno oslavis aj malou Svetlankou.

evitkamalicka
15. mar 2010

lossik veru pomaly sa mi to krati....polovicka pomaly za mnou a este ani gram na mne co ma velmi tesi

retkvicka
15. mar 2010

ahojte sojky. Kikuus, dakujem za zelanie 🙂. dnes som hodila meninovuy tycku. sla som kukamoske rano na preventivku, nech mi kukne na chrup. a reku, ze ked idem k zubarke, normalnou pastou vycistim usta, nie perlickou. tak som sa dosablila, ze az 😀 . inak vcera a predvcerom mi vobec nebolo zle. len prsia ma boleli. aj chut na jedlo som mala. v piatok mi bolo nejak nedobre. mala som bolave brucho tak zvlastne a krize ma rozboleli vecer. taka slaba som bola nejaka. dost som bola znepokojena kvoli tomu, ale verim, ze vsetko ok.

retkvicka
15. mar 2010

teraz citam co ste dnes uz popisali, predtym som mala tak nastelovasne, ze len kikusin prispevok som videla. dakujem kocky moje aj vam ostatnym za blahozelka 😵 .

retkvicka
15. mar 2010

no to je skvele. na markize malo ist Krok za krokom a ide poistovna stastia. sakra. a na joj ide panelak. to akoze co mam pozerat?

trpezliva
15. mar 2010

svetluus, si mi volala, potrebovala si daco?? mne sa kazdy stazuje, ze telefony nedviham, ale to ej aj pravda, lebo ho mam vacsinou na tichom rezime a ked uz si vsimnem, ze mam zmeskany hovor tak som zamestnana z kazdej strany.
super, ze si sablila, tak to ma byt. 🙂

retkvicka
15. mar 2010

mas IP kikusiik

h0blinka
15. mar 2010

caute babuse, ako sa mate?

bola som minuly tyzden taka busy tak som vas ani nestihla pozdrvit.
2x v BA, 2x v NR vo vyhniach, konecne som tu :P a pracujem na svojom stanovisku.
svetlus aj ja stem taky problemos ze co kukat, poistovnu skrtam, panelak som po ocku videla v patek takze step by step 😀

lolka
15. mar 2010

ahojte 😉
Svetluskam prajem vsetko naj, naj a nech Vam deticky pekne rastu (aj tie co su este v brusku) 😉

retkvicka
15. mar 2010

dakujem lolik
serus hobli, tak to si rozlietana dobre 😀

habibi78
15. mar 2010

dobre ranko...dakujem veeeelmi pekne za blahozelanie, veeelmi si to babky vazim, naozaj..... 😵 😵 😵 😵
moj otec ide dnes na operaciu, tak parada, budem oslavovat meniny sama doma strazit sestrine, svoje a bratove deti, zvysok rodiny ide s nim.... 😒
budte rady, ze pozerate normalnu telku.... moja mala sa naranajkovala a povinne pozeram CD Tancujeme s Misou..... mala sa pritom stale tak vytancuje, az je spotena.. 😀 (a ja mozem ist na kona) 😝 😀

retkvicka
15. mar 2010

ahoj svetlus, setko naaj 😵 .
fiha, tak to vas tazky den dnes caka. drzim palce.

mm1
15. mar 2010

no ja som moje narodky oslávila tiež s malou v nemocke...Svetlus....
ale ockovi držime palce....
🙂

habibi78
15. mar 2010

svetlus, seckoooo naaaaj, najradsej by som ta osobne vybozkavala, ale neda sa.... uz druhy tyzden som chora, aj antibi mam v sebe, nechcem ta nicim ohrozit.... 😖
inak, som na vychode mesiac, za ten cas operovali svagra, mamu, teraz otca...parada....asi tu prestanem chodit... 😀 😀 😀 😝 😝
dakujem, ze na nas myslite....
aj inde snezi ako dive, ci len vychod sa zblaznil???? 😠 😠 😠

retkvicka
15. mar 2010

svetlus, vdaka. no tak to super navsteva je. kosa dnes riadna.

retkvicka
15. mar 2010

a co je s tebou svetlus? fakt som sa tesila na stretko.

habibi78
15. mar 2010

ak budem ok do konca tyzdna, tak v sobotu by som mohla dorazit ako na konovi.... 😉 😉
rada by som, lebo kedy ta potom uvidim??? taka sanca sa len tak nesmie prepast... 😀 😀 😀

retkvicka
15. mar 2010

no budem rada, jasnacka. my sa chystame po velkej noci do BA, cize aj vtedy, ak budes moct. daM VEDIET VCASSS. sory caps lock.

evitkamalicka
15. mar 2010

a my zas na Velku noc k nasim na vychod 🙂

habibi78
15. mar 2010

presuvame sa statocne.... 😀
evit, kam ides na vychod? na vychode su super velke noci, hlavne olievacky.... 😀 😀 😀 😀

svetlus, ked prides do BA, neviem co by sa muselo stat, aby som sa s tebou nestretla..... aj po styroch dolezem.... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre