Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
26. mar 2010

aha chapem. aj my keksujeme asi tak jak vy, takze ..... moj mangel chce, ale ja druge uz e e

evitkamalicka
26. mar 2010

bersh a preco nechces?

smejko1
26. mar 2010

ahojte,

emily blahozelam, ze za A - Ty kocka jedna 😉

vevka - no klasika...... obaja chori, ale maka zena ☹ no snad, sa uz fakt citite lepsie a aj bude lepsie, aj ked na vikend sa ma trosku ochladit.... co mi az tak nevadi, hlavne nech ten vietor skonci........

idem sa pochvalit, ze zaspavame uz 3x bez cumlika, aj ked nad ranom ho este potrebuje, vcera sme celu noc teplotkovali - zub jeden potvorsky ho trapi....... 😠

evitka uz Ti to ide z kopca 😉

dnes som si pozerala stranku kde zistuju pohlavie z krvi a chcela som si to dat vyzistit, ALE mam ich v pazi........ 71EUR viem oplieskat aj inak......

bershka a Ty preco nesces? ved nemusis hned?

ajka23
27. mar 2010

ahojte, som este nebola na novom konovi u vas, tak vas teda zdravim... 😀 😀 😀
svetlus, gratulacia k 11tt, ale ten cas leti... 🙂

petruci6
27. mar 2010

caute baby,len som nakukla,nikde nikoho? co je nove?
prajem pekny vikend 🙂

stankatt
27. mar 2010

ahojte 🙂))) pekny dnik z prace vam prajem

loss
27. mar 2010

ahojte
dnes tu skoro nik nebol coze robkate?

bershka
27. mar 2010

evitka, ja ti neviem. sarinka je sice zlaticko, ale ked si predstavim ake poporodne depky som mala, tak uz asi e e. bolo to hrozne. navyse som asi sebec, ale nechcem uz energiu minat na druhe. boze asi si myslite, ze som krava, ale som pohodlna a chcem dat sarinke vsetko, nie aby sa delila so surodencom. mam rada komfort / som krava/

bershka
27. mar 2010

stanus a ty makas aj vikendy? co tam vlastne robkas?

bershka
27. mar 2010

smejko. druhe dieta som nezavrhla uplne, ale urcite min. na 5 rokov.... ja sa bojim, ze nebudem mat energiu uz vobec. kolkokrat mam mikrospanky pri malej a nezmozem sa na nic ine, len na "kukanie do blba", miesto toho, aby som ju ucila nove veci. vycitam si, ze sa jej malo venujem. spievam jej furt, ale ked ju nieco naucim, nechce to ani za pana ukazat. take, ze "pa pa" nehrozi u nas. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

smejko1
27. mar 2010

boze prave som sa tu rozpisala a potom som Vas este isla kuknut, co mam komu dopisat a vymazala som to........

takze v skratke....... bershka - nebud prisna ani na seba a ani na malu....... vsetko chce svoj cas, a plne chapem ako sa citis, ja by som tiez chcela obe deti zabezpecit, ale kedze som jedinacik tak viem, ze mi strasne chybal surodenec a tak mi to stoji zato......

to moje cudo sa prebralo a vykrikuje z postielky..... mama mama ...... ach jo

petruci6
28. mar 2010

bersh ja ta uplne chapem,mam to podobne ako ty,ja uz druhe mam zavrhnute navzdy

bershka
28. mar 2010

jaj baby a navyse som bez kuska energie
smejko a keby som bola tehu a mala taku spavu nemoc jak ty,tak amen

peti 😀 smyk smyk?

bershka
28. mar 2010

inak zajtra ideme "ocarovi" , teda ocnemu... som zvedava co sarinke predpise. bojim sa, ze to budu okuliarky... ☹

bershka
28. mar 2010

kdeeee steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢

smejko1
28. mar 2010

peti, ale ved ten tvoj chlap neni jediny na svete 😀 😀 😀

bershka - moja DR. povedala ze este neni potrebne riesit ocka, ze je to skoro.... a to mame 16 mesiacov.........(sem tam sa mi zda, ze mu zabieha ocko, ale ked nemam riesit tak nebudem) 😉

bershka
28. mar 2010

noo smejus. mna poslala moja dokina uz ked sme boli ako 10 mesacni na poradni. 😔
to jej to potom musi riadne lietat. to ocko. ja som si to vobec predtym nevsimla, upozornila ma na to dokina

veva1
28. mar 2010

bers my sme boli s okom ako 6mes. a ze mame prist ked bude mat rok. no uz som nesla. dufam ze nebudem lutovat bo este mu ujde sem tam,ale u nasej ocnej je to katastrofa

mm1
29. mar 2010

ahojte kočky, len vás pozdravím, lebo mám tu toho požehnane. vidno, že som mala v piatok dovolenku...... neviem, čo nové.... nestíham čítať dozadu. ale snáď všetko OK u všetkých........

emily3
29. mar 2010

ahojte tak my sme vsetci chory..vypuklo to..bola somvsetkymi styrmi u doktorky.... 😅 ma nove sestricky,mali z toho chaos...no ja som chcela ist k svojej, ale je to beznadejne...totalne ma boli hrdlo, nemozem ani prehltat...kriza.....no Lucka mki tu tuka, Marek lasuje nejake sladkosti, a Mona na mna tiez vola...a Miso...netusim co ten vyvadza... 😝

petruci6
29. mar 2010

baby ja som nemyslela s linduskinym otcom,ale s chlapmi vseobecne 😀 😉 druhe uz nebude ani s Bradom Pittom 😀

emily to ma mrzi,ze ste chory ☹

bersh tak skoro okuliarky? a preco ste tam mali ist? to vas poslal pediater na kontrolu ci ako?

loss
29. mar 2010

caute
dnes som bola s oboma kupovat Nelly topanky no vsade som posobila dost chaoticky Nelly behala a ked som odstavila kocik Mia plakala no sranda
sandalky som kupila baby som unavila tak celkom som to zvladla len som musela vsetko oprat prisli sme spinave ako dive svine 😀 😀 😀 😀 😀

bershka
29. mar 2010

caute kocky. no oci mame ok... zevraj ma len velke blanky pri ockach / vnutorne kutiky/ ze ked vyrastie to bude ok. takze neskuli. uf
inak stravila som u tej ocarky od pol 10 do 12.15. skoro ma piclo. sarinka bola statocna, a to mi zakazali jej dat jest, ze aby sa nepovracala ked ju budu prevracat... pri sledovani jacala jak blazen, nemohli jej to ani namerat. podarilo sa na 3x a to sme ju museli 4 drzat 😀
emily. jaaaaaaaaaaaaj, no pevne nervy, ale aspon si to odbijete naraz a potom bude pokoj. blbe by bolo keby to islo jeden po druhom.
u nas je svokor chory, svokra aj moj edo. no zas cakam kedy to na mna skoci.
inak velka novina..... od dnes bezkame sami hihi

evitkamalicka
29. mar 2010

bers tak super, ze vsetko ok

petruci6
29. mar 2010

bersh gratulujeme aj k ockam aj k bezkaniu 🙂 🙂

smejko1
29. mar 2010

bershka - blahozelam ku bezkanu - no a o tej ocnej, pocula som, ze je to fakt dost neprijemne....... tak super, ze je mala oK.....

petruci - kupila som pieskovisko v predajni v diskonte a som spokojna.... 😉 som fakt nemozna, ale neviem nakupovat cez inzeraty....... ach jo........ no a este by chybalo aby si mala s takym starym chrenom ako je Bratt dieta!!!! my Ti mlade masko doprajeme, nech ma zdrave geny haha

emily - chudatko........ strasne vela deti a ludi je chorych........... priserne obdobie tento prechod........ liecikujte sa....

lossik - krasne si to zvladla......... uz sa tesim na podobne zazitky....... asi budem plakat s detmi haha

mne malinky od vcera spinkal 14 hodin a uz sa dnes citil lepsie...... tak som stastna klop klop klop

emily3
30. mar 2010

koneeec..prave som výtlacila diplomovku, rano ju dame zviazat a v stredu ju odovzdavam...ak su tam chyby, co aj su....para to tlaci...nakoniec mi vysla na 55stran
deti su total chore, Lucka kasle neskutocne, a MOnika ma zapalene hrdlo...a chalani ako kedy ale tiez nic moc.... 😝
drzkajte sa...a pekny den

trpezliva
30. mar 2010

Emily, super! A teraz sa budes nudit, co s tolkym volnym casom?? 😀 😝
Lili mam choru, zatial su to len sople a kasel, no je mrzutaaaa ako stara babka. Dufam, ze sa z toho rychlo dostane, lebo ani za sestrou nemozeme dnes. 😖
Inac mi zmazali moju profilovu fotku. NEchapem, ved na nej som bola ja s Johankou. Asi si ma pomylili s nejakym zvieratom ci co..lebo si to inac neviem vysvetlit. Som pocula, ze mazu fotky, na ktorych ste s manzelom..tak svetlus, bud nachystana.
JA si uz foto nedoplnim, ked sa im nepacila, tak kaslem na to.

trpezliva
30. mar 2010

"Portrét s Tvojím dieťaťom je ok, ak Ťa je na ňom dosť vidiet"
tak kvoli tomutu mi ju zmazali..bola som tam s Johankou zboku, co nas ta profi fotografka fotila.

retkvicka
30. mar 2010

ahojte. a preco zas zasahuju adminky do takych veci sakra, ako je fotka v pase?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre