Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

loss
1. nov 2008

ajojte
lante aj ja srdecne gratulujem a Nellynuska posiela fazulke bostek tak zelam nech je to baba ku Vilikovi 😵

keikei
1. nov 2008

ahojte babenky 😉

fúúú, ale ste tu toho popísali 😨

lante, skoro mi oči vybehli, taká novinka 😉 mooooc, mooooc gratulujem nech ide všetko ako po masle 😵
asi to budeš mať trošku náročné, tak skoro po Vilíkovi, keď ešte on je malinký. ale všetko má aj svoje výhody 😵
ešte raz gratulujem 😉
tiež som si zaspomínala, aké to bolo byť tehu, taká nostalgia 🙂 pekne si to vychutnaj 😉

keikei
1. nov 2008

inak čo dnes tak poriedko, kde ste všetky?

keikei
1. nov 2008

hoblinka, veru už rok, uteká to šialene 😅 tortu som robila dnes - orechovú, takú istú ako Tatianke, mňamky 😵
zajtra už len ozdobiť šľahačkou a je hotová, už teraz sa na ňu teším 😀

cucuska
autor
2. nov 2008

keikei dúfam, že ste oslávili v pohodičke. Inak babule dnes bolo krásne. no ideme ešyte s EMkou von. zastavím sa až večer. papa

loss
2. nov 2008

ajojte
kei aj my gratulujeme Natalke k rociku 😉

veva1
2. nov 2008

KEI vsetko naj bambulke a vlastne aj tebe 😉

keikei
3. nov 2008

ahojte babulky 🙂

moc ďakujeme za gratulácie, oslávili sme dobre, Natálka bola ako princeznička, dám aj fotky do albumu 😉
len bolo dosť hlučno, deti robili krik, tak sme si aj vydýchli, keď bolo po oslave 😝

vevik, najbližšie po nás oslavujete tuším vy s Tomáškom, pravda?
vlastne zajtra má rôčik ešte Hanka Kubkova 😉 potom vy 🙂

a ako sa máte? dnes je u nás krásne, slniečko a aj celkom teplúčko 😵 Natálka teraz spinká, len uvidím dokedy, lebo nám majú prísť montovať ventily na radiátory, tak počítam, že to sa zobudí 😒

cucuska
autor
3. nov 2008

ahojte. akurát dávam Emku spinkať. polievka skončila na zemi a na nej, len som sa na sekundu otočila a na vláskoch visela mrkva a tak máme radosti. 😀 😀 😀 😀
prajem vám krásny deň plný slniečka

emmaelzer
3. nov 2008

kei, tiez gratulujem, aj ked trochu oneskorene.Rychlo to ubieha...

cucuska
autor
4. nov 2008

Vštkým prajem dobré a krásne ránko. dnes to vyzerá na krásny deň tak si ho všetci poriadne aj so svojimi ratolesťami užite. ahojte 😉

vedvies
4. nov 2008

ahojte babulky,
ako sa mi mate? davno som vas necitala, kto pribudol? o svetluske neviete nic?

vedvies
4. nov 2008

keikei aj ja gratulujem Natalke, nech je krasne poslusne dievcatko 😀

cucuska
autor
4. nov 2008

ahojte je tu niekto???? my sme sa vrátili z prechádzky a dala som malú spať a idem variť. o druhej idem k zubárovi. pomooooc. už teraz sa bojím. radšej by som šla rodiť ako z zubnému 🤐

lante
4. nov 2008

ČAuko cucš

lante
4. nov 2008

Bojíš sa uja zubníka 😀
Ja mám vééééľmi dobru zubárku asi tak max o 5 rokov staršiu ako ja. Teraz je na MD, takže roví iba u nás inak robí ešte aj na zubnej chirurgii v BA, takže má bohaté skúsenosti s rôznymi vecami a nie je sadistická.

cucuska
autor
4. nov 2008

ahoj. som tu

cucuska
autor
4. nov 2008

moja zubarka je ok, ale mne ide
šklbať zub

lante
4. nov 2008

Aha, tak to je iné kafééé.
Ja musím s Vilíkom von, aby si pospal. Som totiž u svokry, takže spanie v postieľke nehrozí.
Zatiaľ páááá.

cucuska
autor
4. nov 2008

aha ty si uŽ papa. tak papa

h0blinka
4. nov 2008

caute
takze nova tema, citam citam a kukam co je Lilly tak ticho a ona nasla kotuc toaletaku 😀 😀 😀
kadernika som videla naposledy v 8mesiaci tehu 😀 😀 takze viem o com hovoris vevus 😝
no docitam vas asi neskor lebo lilly bez toho toaletaku niejako vyvadza 😎

cucuska
autor
4. nov 2008

je tu niekto??????

trpezliva
5. nov 2008

ahojte..nakukla som sem, ci este Smejko nie je mamina...smejoooo kde si?? dlho si sa neozvala...si este 2v1? nenapinaj naaaas.

cucuska
autor
5. nov 2008

ešte nie

trpezliva
5. nov 2008

cucus a ako sa ma? kedy si s nou pisala?

cucuska
autor
5. nov 2008

včera som si písala s lante a tá pisala so smejkom a asi ide na cisarsky

trpezliva
5. nov 2008

viem, lebo babatko je hlavou hore..ale ze sa ho snazia otocit..a dalej uz nevieeeeem.
tak smejjko, drzime palce v kazdom pripade. 😵 o mesiac o tomto case uz budes mamickouuu.

cucuska
autor
5. nov 2008

a vy sa mate ako????

loss
5. nov 2008

caute vsetky ja mam zhon ale slubujem ked sa to ustali urcite sem dobehnem castejsie
v utorok mam skusku myslite na mna

mm1
5. nov 2008

ahojta babulky, viem chodim teraz velmi velmi malinko na MK ale nejako sa mi ani nechce ked je tak vonku este nadherne tak sme s Natalkou vonku.... no teraz som nakukla aby som pozrela ako vsetky tie babatenka krasne rastu.... vidim to aj na Natalke, ale kedze poznam i vasich drobcekom tak som si popozerala a bolo to prijemne spestrenie...

babulky mali by sme si zasa zorganizovat nejake to stretko.... do Vianoc to uz asi nestihneme ale hned na jar musime zasa niečo vymysliet.... Joj, skoda ze sme tak rozlezene, kde kade....

Tak Vám posielame s Natalkou velke cmukiny.... aj vam aj drobcekom....

Lante gratulujeme k // palickam....pobavilo ma, ze uz mas tusenie, ze to bude zasa chlapec...a do sms sme Vilikovi priali sestricku.... 🙂
Smejkovi drzíme palceky..... a Lossik tebe tiez ku skuske...

tak sa drzkajte papa.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre