Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

h0blinka
18. jan 2010

asi som vyhladna, idem zavolam vplyvnemu znamemu ci ma pozve na obed

sloniiicek
18. jan 2010

svetlus uz si posielala oznamko? lebo mne nic este neprislo? ☹

emily3
18. jan 2010

hobli to mas skvele ze sa mozes pozvat na obed 😀

sloniiicek
18. jan 2010

petru - tak bola vyhadzana komplet na celom telicku. nemala miestecko, kde by nebola mala cervena vyrazka. ☹ ale mala to asi 3 dni. a pre svoje okolie uz nie je nebezpecna. teda, ked sa vyhadze, uz to od nej nemozu chytit. a jedine potom ty si na nu davaj vacsi pozor skrz oslabenu imunitu. aspon tyzden dva.

cucuska
autor
18. jan 2010

ahojte, u nas je kooooopec snehu parada

lolka
18. jan 2010

ahojte 🙂
magdi, vo stvrtok budem na Vas mysliet, neboj, Natalka to super zvladne, za kratky cas ani nebude vediet, ze bola v nemocnici. A ty to tiez budes musiet zvladnut ! 😉

svetlus, nasla som si v schranke oznamko !!!! uz som vyckavala kazdy den 😀 a nedepkuj, musis sa tesit, ved ta cakaju pekne chvile - aj ked mierne stresujece 😅

hobli, ahoj, vy uz budete mat 2 roky....teda, to leti !

baby, s muzmi je tazko...... aj u nas boli stavy, ked som si na rovinu musela povedat ako si niektore veci predstavujem, co od neho ocakavam a pod. (treba im to povedat na rovinu, lebo inak to nepochopia). Co som tehu sa ale nemozem stazovat, pomaha ako sa da a vela veci riesime a robime spolu....no, uvidim ked budeme traja ake to bude 😅

dnes som bola v poradni v porodnika, vsetko ok, krcok vzadu a pevny, takze rodit sa este nechystam 😀 ultrazvuk mi nerobili, ze len pri podozreni velkeho babatka a podla hmatu ma Viki priemernu velkost, nieco pod 3 kg....tak uvidime, ake miery bude mat pri narodeni 😀 brucho mi tvrdne pravidelne, ale ze je to v norme.

trpezliva
18. jan 2010

jezis, baby, toto je hrozne: http://www.topky.sk/cl/11/655319/Matka-zrejme-z...
No ale na veselsiu temu: svetlus a kam sa chystate na svad.cestu? Na Mauricius? 😉
lolka, som rada, ze vsetko je ok. o mesiac takto ste uz urcite traja, este si uzivaj zivot v dvojici..chodte do kina, do restiky, potom uz nebude cas na romantiku 😎 😅 .

svetluska.p
18. jan 2010

ahooj lolka, super, som rada, ze doslo. Adka mi dnes pisala, ze jej neprislo..tak som sa bala, ci vobec ostatne ste dostali. super, ze ste ok, este mala nech povegeti v brusku 🙂.

mm1
18. jan 2010

Lolka, super, že ste OK, teším sa s tebou....🙂

Kikuš, také temy ani nečitaj... dostala si v sobotu smsku?????

trpezliva
18. jan 2010

ano,ano..dakujem velmipekne vsetkym, nestihlasom odpisat,tolko sms doslo.
akurat kojim a jednou rukou pisem 😝

h0blinka
18. jan 2010

no strasne tie topky ☹ ☹

kikus co ste oslavovali 1mesiach,
krasne 🙂

lolka
18. jan 2010

kika, ja zabudlivec - dodatocne ti prajem vsetko naj k meninkam 😉 aj som na teba myslela,ale cez vikend sme toho mali vela a k tomu aj oslava u svokry (tvoja menovkyna 🙂
este si uzivame, za posledny mesiac sme boli 2x v divadle, ja u kadernicky, v restike a hlavne mame navstevy resp.chodime na navstevy 😀 ved potom uz nebudeme taki flexibilni

svetluska.p
18. jan 2010

kikuus, ne mauricius....ale kuala lumpur..sak uz som ti vravela 😀

lolka
18. jan 2010

svetlus, aj odtial nam poslel pohladnicu ??? 😀

h0blinka
18. jan 2010

jááj sorry kikus vsetko najlepsie k meninam, dodatocne teda 😉
krasne mate tie dietky babyzne, uz aj ja chceeeeem druheeeeeeeeeee

svetluska a dufam ze foto zo svadby hodis na mk 😀
aby z toho nebola koala lump

lia
18. jan 2010

ahojte 🙂
konecne som sa troska vyspala 🙂
svetlusss,dnes cely den na teba myslim,nedepkuj,tes sa 😉 hned by som brala,taky kraaaasny dniiikkkk mate pred sebou 😵 😵 😵 dakujem za oznamko 😵
magdus,drzim palce na operaciu.co vam idu robit??viem si predstavit ako sa citis ☹ uz nech to je za vami
lossiiiiikkkkk,ty uz si dvojnasobna maminka??gratulujeeemmm.juuujjj,to letiiiiiiiiii 😅

lolka
18. jan 2010

caf mamina 🙂
mala je pekna bucloska 🙂 uz je lepsie Leuske, ked ti dovolila sa aj vyspat ? 😅

mm1
18. jan 2010

Liuš, skontroluj Leuške pršteky na rukách, či vie všetky pekne vyrovnať.... dlho si tu nebola, idú nám operovať palčeky na rukách, lebo ich nevie vyrovnať........ veru babule, nech je už piatok......

svetluska.p
18. jan 2010

loliik, jasne, ze poslem..aj s nejakou vyprazenou kobylkou, hehe.

liuus, ja sa tesim.

som rada, ze vam podochadzali oznamka. adka reklamovala, ze jej nie, tak pockame dozajtra, ci nedorazi.

loss
18. jan 2010

ahojte

tak my uz sme doma teda 2male deti je to ozaj fuska Nelly uz spi a Miuska sa zacina mrvit takze dalsie kolo zacina 😀 som zvedava dokedy vydrzim
zajtra ideme na stepenie a ohlasit sa u obvodnej v stredu rodny list socialka a vyberanie stehou po sekcii svtrtok karticka poistenca takze huraaaa

evitkamalicka
18. jan 2010

lossik vitaje domka

loss
18. jan 2010

evi dakujem

a ty ako sa drzis?

evitkamalicka
18. jan 2010

ja dobre....kedy pridas nejaku fotecku?

loss
18. jan 2010

evi hadam aj za chvilku

evitkamalicka
18. jan 2010

oki, tesim sa 😵

veva1
18. jan 2010

jej losik tak to je ina makacka. Vela sily trpezlivosti a pomoci z okolia ti prajem 😉

no hobli tak nejak aj u nas ,tiez peter sa ide hrat s tomom,ale tam drieme alebo kuka tv a jasne ze toma to nebavi a uteka za mnou.
kika, on riadi,praveze ja chodim s tomom von zatial ,ale to len cez vikend,inac je v robote az do vecierky. No a ked zoberie toma von tak ja bud varim,alebo idem s nimi aby tomo aspon trochu videl ako vyzera rodina.

evitkamalicka
18. jan 2010

lossik teda to je riadna baba 😵

veva1
18. jan 2010

riadna rozkosna baculka 😵 a nelynka je krasne dievcatko 😵

lolka
18. jan 2010

lossik, mala je riadna bambula 😉

loss
18. jan 2010

dakujem pozrite ked sa Nelly narodila su ajo vajcia stejne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre