Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
23. feb 2010

zuzi tema necakane tretie dieta ci tak nejak

loss
23. feb 2010

emily jasnee nikdy by som ju nedala je naadherna
a to s tym postihnutym dietatkom neviem keby sa za nu hanbila alebo co nespomenula by to v teme neviem
a emily ty si to napisala najkrajsie ak je uz raz babo pocate ma pravo zit

veva1
23. feb 2010

los no mozno ju spomenula v tejto a v inej nie. Nechapem preco ju spominala ked nemaju nijaku spolocnu fotku tak asi neziju spolu a vobec nejdem sa tym zatazovat,snad sa rozhodne najlepsie ako vie.

loss
23. feb 2010

jasne vevi je to jej vec snad sa rozhodne spravne

emily3
23. feb 2010

veva pisem diplomovku socialnopravna ochrana deti...a v jednej knihe o tom su fotky tyranych deti..malych este babatka..nemozem sa na to ani pozerat, jak niekto moze tak strasne trapit deti....chudatka 😔

ok uz stacilo...pozerate na sSTVecke chodili sme spolu? je tam Cekovsky..je perfektny...
teraz bude v nedelu konkurz na minitalent...stale rozmyslam ci tam s Monikou ist,velmi o tom sniva...

loss
23. feb 2010

emily ty tento rok koncis skolu?

veva1
23. feb 2010

Jasne ze chod emily,bude mat zazitok a vy mozno velku hviezdu. v kazdom pripade je to skusenost

emily3
23. feb 2010

uz sme raz boli, ale ju nevybrali..asi preto ze spievala cesku pesnicku..teraz vie slovensku..Nechcem byt zienka domaca a este par ...to docvici....sa jej paci Vrat mi tie hviezdy...a teraz si posvevuje Horehronie...a Pokoj v dusi...

loss hej koncim, chvala bohu...este mame 6 skusok a do konca marca odovzdat diplomovku...a v maji statnice..z 5tich predmetov mam uznane 3..tak robim len polovicu..tesim sa

veva1
23. feb 2010

Diplomovku najdem aj na nete? ci to nie su vsetky zverejnene? by som si to rada precitala

loss
23. feb 2010

jej mna to caka na rok 😔 ale si mi velkym tahunom do predu vsetko zvladas lavou zadnou si uzastna 😵

emily3
23. feb 2010

veva ak chces moju diplomovku tak ju este nemam tak nemas co citat 😅 ...mam verziu minus 10...
a neviem ci to zvladam lavou zadnou...asi to neberiem priliz vazne a nie je to stredobod vsetkeho...vzdy spravym " maximum" co mozem a vyjde to...na stastie..ale stava sa ze mam na skuske total okno a neviem ani nic vymysliet...pouzcky uz vonkoncom nie, radsej obkecavam svojimi slovami....
loss to zvladnes... 😉

loss
23. feb 2010

emily 🙂

veva1
23. feb 2010

Ked bude hotova. idem spat bo mam sople uz dakde v cele. chcem sa rano zobudit bez nich. pa mamky bozkavam vase deturence

emily3
23. feb 2010

dobru nocku a nech vas deti nechaju ´vyspat....

loss
23. feb 2010

ajj ja uz idem off pa zajtra

mm1
24. feb 2010

Dobré ránko babulky, vyspinkané???????

Maródom aj malým aj veľkým skoré uzdravenie...

My sme mali včera celkom fajn deň, ale potom navečer malá potláchala piate cez deviate, tak sa mi 3 krát pogrckala... potom bola z toho taká vyšišorená, že spustila hrozitánsky rev a ani kúpať sa nechcela. ale musela som ju okúpať veď smrdela grckou... a potom ledva, ledva zaspala uplne v naruči... chúďa moje malé, dúfam, že už bude dnes OK 😖 😢

Svetluš, prepáč, že som neodpísala na sms, neskoro som ju zbadala...... ale Magnezko šumivé môžeš.... 😉

Emily slovenku som ešte nevidela, ale musím kuk u maminy, ona je taký maniak, že nakupuje časáky....... 😅

h0blinka
24. feb 2010

bre rano, ste toho vecer napisali, skoro ako za starych ciach 😀 😀
vlastne ani nie lebo v tedy som to nemala sancu precitat ked za 12 hodin pribudlo 10-20 stran 😀 😀

h0blinka
24. feb 2010

vyhrali smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

mm1
24. feb 2010

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer teším sa.... 😀 😀

retkvicka
24. feb 2010

ahoj sojky...no to bol napinak..co vam budem hovorit.....rano mi bolo tak blbo...tak som pila vodu a predychavala a ked ukazali ten zakrok na bartecka a ja som kukala a videla ten moment, ked zdvoihol hlavu a vyliala sa krv.....co vam budem hovorit...bezala som na wc..hodila som minisablicku a potom ma este prehnalo...ale je mi lepsie 😀 .........

h0blinka
24. feb 2010

😀 😀 😀 😀
v tvojom stave by som to aj ja vyhodila

retkvicka
24. feb 2010

serus hobli 😀 😀 😀

retkvicka
24. feb 2010

joj kocky viete co? ja sa v noci vzdy tak nadhadzujem a prehadzujem....dnes som sa 2x na to zobudila ako som vyletelanad postel, v letku sa otocila a dopadla naspat...ja sa normalne bojim, ze ublizim malemu...vy ako spite?

mm1
24. feb 2010

Svetluš, a čo si námesačná????? čítala si hore... sorrky za to že som neodpísala na sms...

ale maličká je ok... len bola pažravučká..... dnes sa už vraj smejká, tak som rada.

retkvicka
24. feb 2010

hej magdi, teraz som vas docitala, dik..preco ci som namesacna? vzdy som sa vtela v spanku, ale teraz je to strasneee...

retkvicka
24. feb 2010

a super, ze mala je ok..to sa stane, aj ja som obcas pazros 😀

habibi78
24. feb 2010

ahoj, retkvus.... 😀
parada, 7 tt.... som na vychode, buduci tyzden by som mala ist do KE, ozvem sa ti? 😉

emily3
24. feb 2010

svetlus zas sa nemusis az tak bat hybat sa, neboj malemuneublizis..je velmi dobre schovane a plava vo vode a je vteplucku a v makkuckom...a zas y bolo nezmysel sa prestat hybat za to ze si tehotna... 😉

retkvicka
24. feb 2010

jasne hobli, ozvi sa. vybehneme na kafe. hm?

retkvicka
24. feb 2010

zapla som si bridget jonesovu - s rozumom v konci.....este som nevidela.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre