Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
23. feb 2009

bersh uz porodila???????
idem kuk do marcoviek

tak predsa to ma skor za sebou ako mala termin

GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEE A ZELAME VELA ZDRAVICKA A MLIECKA,HLAVNE KLUDNE BABATKO 😵 😵 😵 😵

petruci6
23. feb 2009

aky maly chrustik Sarinka 🙂
rodila normalne?

zuzkaprofant
23. feb 2009

no co uz poodila berska
teraz som uz ja narade 😀
devcata moja svagrina tu bola asj chripkou podla nej ona chripku nema ze to je len nadcha ale ja uz ju mam na nervu stokou neohladuplnou rodinou rano som tak kaslala ze som myslela ze babo mi vyskoci ss brucha co si mam dat na to cela som taka slaba vsetko ma boli inac velmi nepriemne to je ked babo kope a vy kaslete 😀 😀

idem kuknut do marcoviek co ako s beskou ale ked rodila 12hod tak to je dost 😒

lucim
23. feb 2009

to asi nerodila cisarom, to by tolko netrvalo, ze?

petruci6
23. feb 2009

no ked sa dlho mamicka trapi a nejde to,tak urobia nakoniec cisarsky

habibi78
23. feb 2009

neviem prečo ju nechali trápiť sa tak dlho.... 😠
zuzu, ja by som švagrinu na tvojommieste hned niekam poslala......to je od nej nezodppvedné prísť k tebe aj ked by bola len nachladená..... pi teplé čajíky....

zuzkaprofant
23. feb 2009

ta co jej mozem povedat aj tak som pyskata v rodine len ja 😀 😀 uz si robim tehu cajik zatopila som si do krvba nech am teplo a budem lezkat cely den a ocino mi pride o 2tt na 2tt tak sa bude starat o mna uz sa tesi na moj teror domaci bude mi vyvarat take mnamky ako ja mam rada ako buchty na pare , lievance, zemiakove gulky a take lakotinky mnaaaaaaaaam

hab

habibi78
23. feb 2009

zuzu, nechce prísť tvoj ocino na chvílku aj mne povariť??? 😵 😵 😵
to je pekné že sa tak starajú...mamina kedy príde?

zuzkaprofant
23. feb 2009

no on by prisiel by ti navaril upratal moj oco je taka zena v sukni .....xixixixii........ze vcera cela rodinka moja plalala za mnou bo ma nevideli od oktobra tak mali vcera den smutku ale o 2tt pride oco aj mamima ale ta ostane len 3 dni musim obit a este skusky na Vs nema uobene tak pride ked sa babo narodi alebo hend pred porodom ku mne aj teta mamina najmladsia segra pride na mesaic a mozno aj viac tak ma budu obskakovat.....xixiix
lebo este okna treba umyt a vyprat zaclonecky moje a nieco aj posit a postrikovat 😀 😀

habibi78
23. feb 2009

no super, ešte stále je tatino taký fešák??? 😵
mamina chodí do školy???waaau a kde? že jej držím prsty na skúškach, šikovnica je to.... 🙂
drahému nebude liezť na nervy že sa k bábu ani nedostane? 😀

habibi78
23. feb 2009

zuz, v téme rodina spomínam moje skúsenosti po rozchode s Marekom Gubom.... 😀

zuzkaprofant
23. feb 2009

no je martin minule pozeral foto ta sa smial ze on tak isto vyzera len ma sive vlasy ale postava a tvar ta ista dako moj ocino si udrzuje baletacku postavu 😀
hej chodi v ke ale na aku sa napytaj v kuse zabudnem uz je 2r. a chodi s mojim braskom do triedy a jeden od druheho opisuju.xixixii

nie on ma nasich velmi rad a nasi jeho ked sa pohadame tak nasi pri nom stoja .xiixixi nasi na neho ani krive slovo nepovedia a moj martinko uz nacvicuje nocne vstavanie ku malemu sa smeje ze ja som zabeh na nase dieta a ze mi budeme mat nie jedno ale 2 deti 😀 😀 ( to druhe mysli mna)

habibi78
23. feb 2009

no zuzu, mne drahý hovorí že má doma tri deti.....tiež ráta mna..... 😝
to je super, že vám to tak klape, ja som tiež myslela že si zavolám po pôrode mamu, ale v nemocke ma všetko okolo Sofi naučili robiť, mne vadilo aj ked sa mi do toho plietol drahý..... tak som mamu zrušila, doooooosť sa vtedy urazila.....ale Sofi bola zlatá, poslušná, tak nebol problém.....

zuzkaprofant
23. feb 2009

moja mama chce prist tak nech pride aspon mi navari a ja sa konecne vyspim poriadne lebo v noci enviem spat ma boli v kuse brusko a naj sa cez den vyspinkam a uz aj maritn si potrebuje odychnut lebo chudak spi 4 hodky

ved vies ze nasi su pohodaci nemiesaju sa do nicoho len mamima navari uprace a bude kecat so mnou v kuse 😀 😀

inac v lete chcem ist domov na mesiac tak sa mozme uz stretnut konecne co povies

habibi78
23. feb 2009

no aspon si oddýchneš a vaši budú radi že možu pomocť....
to by bolo super, keby sme sa stretli, lenže ak nám nakoniec vyjde svadba, tak to budem v BA a organizovať a organizovať.... ale určite vybehnem aj k našim, tak to by sme sa dohodli..... 😵

cucuska
autor
23. feb 2009

ahojte čakateľky a mamule 😀

zuzkaprofant
23. feb 2009

a kedy to mas svadbu uz vies presny termin

inac dievcata poradte; mna boli tak vkuse poslednej dobe dole chodit neviem len nohy spolu a tak sucham ako gejsa doky ze je to oki myslite ze sa mi to tam uz tak roztahuje lebo som si vsimla ze dako to tam mam uz velke bo som si cipky davala a som sa nasmiala ze mozem aj prievan chytit🙂)))

smejko1
23. feb 2009

habibi - nestresuj sa svadbou... ono vzdy je to zhon, ale stoji zato a tiez nemusi byt vsetko 100% hlavne aby ste boli zdravi, cmuk

Bershke - blahozelammmmmmmmmmmmm, a ako si sa bala, ze mala bude velika a bola taka akurat 😀

smejko1
23. feb 2009

stanka - dakujem, ze si mi maleho pochvalila (plne s tebou suhlasim)
uz sa tesim az sa mi podari uvidiet aj tvoju fesandu

sloniiicek
23. feb 2009

ahojte kocky. tak my sme sa uz vratili z lyzovacky. ako sa mate? co mame nove?

bianca
23. feb 2009

bersch gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

habibi78
23. feb 2009

slonicek, taaaaaaaaaaaaaaaaaak ti závidím lyžovačku, ale úprimne, dúfam, že budúci rok aj my vypadneme na hory....
bianca, máme rovnaké motto v pase.... východniarky sa nezaprú.... 😀 😀 😀
zuzu, termín máme zatial na 19.9., ale miestnosti kde by sme ju chceli mať sú obsadené alebo volné až v oktobri, a to zase už ja nechcem..... 😠
smejko, máš pravdu, nebazírujem na maličkostiach, ved na svadbe ide o niečo úplne iné, ale miestnosť je dôležitá a túnevieme zohnať, neskoro sme sa rozkývali..... 😠 😠

lucim
23. feb 2009

habibi kolegyna mala v sale na zeleznicnej poliklinike , bola spokojna ...

habibi78
23. feb 2009

lucim, my chceme svadbu v hoteli kde by sme ubytovali mojich hostí a so záhradou, alebo chceme mať obrad vonku.... v okolí BA je takýchto možností zopár, všetky sú do konca roka obsadené..... 😠

lucim
23. feb 2009

habibi my sme mali objednanu celu chatu zošku na zochovej chate, aj s ubytovanim ... len to nie je priamo v BA

habibi78
23. feb 2009

no, dobrý nápad ale nie pre môjho drahého..... 😀

lia
23. feb 2009

stani v pohodicke 😝 😀 a vy??
aj ja chcem ist lyzovaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttttttttttttttt

trpezliva
23. feb 2009

ahojte
tribit a kde ju nakoniec budete mat? my sme mali hostinu na hrade aj zahradka tam bola, len to ubytovanie by neslo. 😝 . skusila si v Devinskej rolando? tam chodime s liluskou na cvicenie,je to tam velmi pekne. a tusim aj vonku moze byt obrad.
bershkin porod 12hodinovy bol urcite narocny, ale moja svagrina rodila vyse 24hodin..a sestra 20hod. tak to je ine zuzzzooooooo... 😅 .
smejko, ahoj, konecne si si nasla na nas cas. za chvilku sa zacne tvoj Damienko pretacat hore dole, to budes musiet byt este viac pri nom. mas tam nejake kamosky, maminy, na kocikovanie? uz sa na vas velmi tesime.

trpezliva
23. feb 2009

aj ja chceeeeem ist velmi, velmi, velmi lyzovat. nepojde niekto s nami?? alebo my sa k vam liluskou pridame....vsetci nasi kamosu lyzuju, len mi trime doma, lebo sa muzik uci na skusky.
uz som dva roky nelyzovala, a predtym som bola drak zjazdoviek. minuly rok som bola tehu, tak preto nie, predminuly nebol sneh, no tento rok muz nemoze a buduci rok mozno budem zase tehu...no netrafi ma 😠 😠 .
ja by som isla aj na jeden den na semmering alebo babu, len nemozem nechat lili u niekoho, ked je taka zavisla na ciciku.

bianca
23. feb 2009

habibi ja uz mam to motto v pase par rokov 😀 a je to svata pravda 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre