Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
7. feb 2010

a kde ste setky, ked vam tu taku uzasnu spravu oznamujem???????
😀

habibi78
7. feb 2010

svetluska, ty si uzasnaaaaaaaaaaaaaaa, ja ta luuuuuuuuuuuuuuuuuubim za takuto spravu, BOooooooze, blahozelaaaaaaaaaam, davaj na seba pozor, joj, ja sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

habibi78
7. feb 2010

ty vies aku lavinu blahozelani spusti tvoja spravicka????? 😵
dnes si sprijemnila den minimalne 10 babam, co tu chodia..... joj, fakt sa tesim, ako keb som ja bola tehu.... 😵 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
7. feb 2010

ahoj kočky

svetluska jeeeej potichucky gratulujem 😵

svetluska.p
7. feb 2010

habibi, evitka dakujeme 😵

svetluska.p
7. feb 2010

vedela som, ze sa budete tesit s nami, preto vam to hovorim 😀 ..potrebujem to. ale som pokojna, verim, ze bude vsetko ok 😵

zuzanka.j
7. feb 2010

ahoj svetluska. obcas sa zastavim v tejto teme, kedysi som chodila do temy MA a odtial si ta pamatam. zo srdca gratulujem a som rada ze vam to konecne vyslo 🙂 😵 😵

habibi78
7. feb 2010

az teraz som docitala tvoj prispevok do konca, akonahle som docitala ze si tehu, hned som blahozelala.... 😅
zacala som sa tesit, drahy ze co sa stalo, nechapal..... 😀
verim ze vsetko dobre dopadne, drzim ti velmi palce, entokrat to vyjde, musiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉
davaj na seba silny pozor, kasli na pracu, cajikuj, vyhybaj sa teraz buducemu oteckovi, aby si neochorela.... 😀 😀
urcite daj vediet ako dopadnes u lekarky, vdaka tebe zacnem zase chodit na kona..... 😉

evitkamalicka
7. feb 2010

veru aj ja sa velmi tesim 😵

svetluska.p
7. feb 2010

kocky, ste super. zuzanka, dakujem aj tebe. panecku, fakt sa tesiiiime. stastie, zazrak 😵 .
uvedomujete si, ze z vas budem cucat onformacie 😀 😀 .

veva1
7. feb 2010

Ja mam zimoriavky. ja som to tusila. boze svetlusik ja sa tesim

habibi78
7. feb 2010

jeeej, 6 tt, to je krasne, fakt krasa... svetlus, nastal pravy cas...... babo si vybralo otecka samo.... 😀

habibi78
7. feb 2010

vevus, ja si tiez nebudem robit test, len ti poslem fotku..... 😉 😵

svetluska.p
7. feb 2010

veviiik...vdaka...panecku, keby teba nebolo, asi by som nerobila test..mali sme tyzden meskanie a ja som myslela, ze to este tyzden pockam a pojdem na vyvolavacku....

svetluska.p
7. feb 2010

6tt len podla tohto kalendara..podla dr. meneeej 😵

svetluska.p
7. feb 2010

svetlus, vystihla si to 😀 😵

evitkamalicka
7. feb 2010

svetlus ved to je jedno, v ktorom tyzdni si, hlavne ze je fazulka tam

veva1
7. feb 2010

Sup do postele,skus homeopatika . sedim vo vlaku a strasne sa tesim

svetluska.p
7. feb 2010

evtka, preesne 😵
kocky, sa tu usm ievam v jednom kuse....

zuzana76
7. feb 2010

ahojte

svetluska, gratulujem k tehotesntvu, velmi s atesim, asi si na mna nepamatas, v par temach sme sa stretli a zelam ti, nech ti tehotesntvo krasne ubieha a maly chrobacik pekne rastie v brusku, velmi som sa potesila, lebo som ta zu davno na MK nevidela a hned takato krasna sprava, este raz Gratulujem a zelam vela zdravia

svetluska.p
7. feb 2010

🙂 zuzka, dakujeem

veva1
7. feb 2010

no uz som to videla na fotke 2x,a aj prvy raz na svadobnej

bershka
7. feb 2010

wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow, svetluuuus, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

petruci6
7. feb 2010

vedela som to!!!!!!!!!!!!!!!!svetlusik tiez som mala ten pocit,len som radsej nic nepisala 🙂 🙂
moc moc vam drzkam palcekyyyyyyyyyyyyy,to je najkrajsi svadobny darcek aky ste mohli dostat 😵 😵
konecne po dlhej dobe krasna pozit sprava,tiez sme nemali najlepsie obdobie v rodine ako pise bershka 😔

tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂 🙂

svetluska.p
7. feb 2010

dakujeeem sojky

svetluska.p
7. feb 2010

babulky, idem si lahnut. dakujem vam za skvele reakcie. vedela som, ze vy ste tie spravne osobky, s ktorymi sa chcem o toto stastie hned podelit. posielam vam pusy a este raz diiik za kopec pozitivnej energie!!!!

petruci6
7. feb 2010

svetlus odffot este ten testik do albumu plsssssss 😵 😵 chcem to vidiet na vlastne oci 😅

vedvies
7. feb 2010

svetlusik, az teraz som sa dostala na net, skoro som odpadla, ked mi prisla sms - hned som vedela, ze ste v tom
GRATULUJEEEEEEM a drzim silno palce - budem na vas stale mysliet jupiii

vedvies
7. feb 2010

a presne ako pisala habibi, ako keby som bola tehu ja, normalne tu revem od stastia 😀
tak pekne oddychuj, rozmaznavaj sa, lebo tak ako teraz sa uz nikdy nebudes moct rozmaznavat 😀 co je vyborneeeeeeeee ... krajsiu nedelu som si ani nevedela predstavit ... inak na tych svadobnych fotkach to bolo fakt vidno - neviem ako, ale videli sme to 😉

svetluska.p
7. feb 2010

baby, no neviem, ci som sa neunahlila...teraz mi volala dr., ze uz ma vysledky. HCG..mam hladinu 121.......v stvrtok mam ist opat na odber.....a teraz, ked na mna pozerala cez ulv, hovorila, ze je to este malicke tehu, ale je. podla posledneho ms to vychazda tak 5tt,k podla tejto hodnoty mi dr. hovori, ze 2-3 tt.........niekde ste tu davali tabulku, ako je to s hladinou HCG..dajte, bo ma picne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre