Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
22. feb 2010

svetlus no soplime obaja s tym ze mne bolo vcera aj totalne naprd,tak len dufam ze u toma to nebude mat taky priebeh. Noc bola strasna ,ale zistila som ze uz mam velkeho chlapa pretoze neplakal ze nemoze dychat znasal to statocne,len sme skoro vobec nespali

svetluska.p
22. feb 2010

och, to je neprijemne...dufam, ze sa date skoro do poriadu..strasne su tieto virozy.

veva1
22. feb 2010

no len neviem co si pocneme cely den. Strasne fuka a ku detom na navstevu nemozeme.
prave umyva vlhkou vreckovkou okno. Sa mam takeho sikuliaka doma 😀

svetluska.p
22. feb 2010

vevus 😀 😀 😀 skoda ze ste tak dalwko.mohli ste prist ku mne. vlhku handricku by som nasla a maly by sa realizoval.kopu prachu mam vsade 😀 .

veva1
22. feb 2010

teraz vravi uz som vela robil bolia ma nozky musim si oddychnut 😀
veru skoda ze sme tak daleko. No ideme kukat krtka tak cafte. Pozdravujem svetlusiaka 😵

svetluska.p
22. feb 2010

😀 dik odovzdam 😀 ...paaaa...

katka22r
22. feb 2010

svetluska kde to byvas?pozeram ze okres ke?...

svetluska.p
22. feb 2010

v kosiciach. si kosicanka?

svetluska.p
22. feb 2010

aha, citam, ze presov 🙂

svetluska.p
22. feb 2010

kockz, zmena. vilali mi z gyndy, ze v stvrtok dr. nebude a preobjednat ma chceli az a budl tyzden. tak hovorim, ze dovtedy sa zblaznim. tak ma sestricka dala na zajtra....och, uz sa stresujem.

zuzana76
22. feb 2010

ahojte, obcas k vam nakuknem, ja som mala prvy MA v roku 2005

svetluska, velmi drzim palce, nech je zajtra vsetko v poriadku, velmi ti to prajem

svetluska.p
22. feb 2010

zuzka, vdaka 😵

loss
22. feb 2010

svetka neboj isto bude dobre ved uvidis zajtra 😵

emily3
22. feb 2010

jeeej svetlus...uvidis maleho zase...teraz ti zakyve.... 😀 😀 ..varim bryndzoive hlausky, tak som pozerala recept..ale je taky ako robim..a este chcem spravit babovku..snad sa podari....uz tu nie som 😅

katka22r
22. feb 2010

svetlus a si tehulka?

svetluska.p
22. feb 2010

ano katka

emilz., ja som vcera mala chyt na brzndyakz, tak sme boli na obed a dala som si. mnam.

katka22r
22. feb 2010

super sa tesim s tebou az budem mat viac casu musim o vas daco docitat 😀

mm1
22. feb 2010

Kati tak to o nás nedočítaš asi nikdy.... 😀 my sme začínali Missed Abort, a teraz sme zasa tu.... 😀 😀

svetluš, žiadne stresy, Svetlušiačik ti zamáva a ty ho poškrabkáš na bruchu 😀 Neboj, bude dobre.

lolka
22. feb 2010

dobre ranko 😉
katka, vitaj a gratulujem k Laure 🙂

svetlus, aj my sme mali zakaz prve 3 mesiace - a aj sme ho dodrzali. ale kedze mi bolo zle do 5 m., tak som ani chut nemala 😖 no, ale par krat bolo 😀 a ked uz bolo brusko vacsie, tak to bolo muzovi take "divne" a nechcel "tukat" malej do cela 😀 😀

Sarinke aj Natalke gratulujem k narodeninkam a posielam pusinku, a zdravi aj Viki 😉

emily3
22. feb 2010

dobre ranko lolka..sa mas ze teraz vstavas 😉 a gratulujeme dvom tyzdnom..to leti,
moji chlapci, polievku preskocili a vrhli sa rovno na halusky..experti..teraz sa zabavaju s Luckou..a Lucka ochutnavala zemiacik..dala som jej tam trosku " vody" z polievky...tak sa uskrnala...spapala trosku, ale ked budeme kazdy den tak bude papkacka..

bershka
22. feb 2010

dakujeme babulky za gratulacie.

mm1, natalke tiez zelam len to naj naj a posielame bocku.

inak, nasa cicuska ma virozu, ze je to typicky priznak, ked ma teplotku 2 dni, potom prudko klesne. dnes by sa nam mala este vyhadzat z toho, zajtra ideme na kontrolu, tak uvidime. ma suchy kasel, pritom hrdlo ciste aj dutiny aj priedusky.
zacinam kaslat aj ja. huraaaaa do Ameriky, tam ma mozu otocit na letisku ked budem mat teplotu. Inak Lufthansa strajkuje, tak nakoniec fakt pojdeme do riti. najprv som sa bala kvoli snehu, teraz strajku.

a kramy v nedohladne. boooze dobry

emily3
22. feb 2010

berska.. ☹ ..tak tam, asi nemate ist, alebo ano, napriek prekazkam....skore uzdravenie

bershka
22. feb 2010

emily. furt cihame mail. ci nam nedojde nejaka info sprava o zruseni, no zatim nie... mozno to rusia lety co su booknute na viac mesiacov dopredu, lebo hovorili, ze kontaktuju ludi, a ponukaju im ine moznosti.

vies ake mam nervy? najprv kalamita tu... potom kalamita vo frankfurte, kde presedame, potom kalamita v usa na vychodnom pobrezi, teraz sarinka ochorela, potom info z markizy o strajku lufthansy, kramy nikde, ja zacinam kaslat.....

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mm1
22. feb 2010

Bershi???? tehulka???????? 😉

lolka
22. feb 2010

bershik, neboj, nejako to zvladnete a dobre docestujete. vam to uleti ako voda a budete opat doma. 😉 a na ako dlho tam idete ?

emily, no, vstavali sme sice "po pansky", ale v noci sme boli viac hore ako spali, takze preto si to natiahla. teraz tiez pekne spi. ked vstane, tak sa napapa a pojdeme trosku von. vcera sme boli 1x a bili sme sa s muzom o kocar 😀

trpezliva
22. feb 2010

zAhojte, bershka nie je tehu..ci sa zase mylim ako u Petruci? 😎 Ale neboj, do soboty este 5 dni, do vtedy prejde aj kasel, aj Sarinkina choroba, aj strajk Lufthansy, aj pocko sa vyjasni, aj ta nestastna mrcha pride. Mysli pozitivne, ja by som sa taak tesila do USA. Mam tam kopec kamaratiek, dohodli sme si stretko v r.2012, do vtedy by som mohla byt uz mobilna aj bez deti.. 😝 .
Emily, takze pozuviate billingsovu metodu? 😝 No aj ta moze zlyhat. Ja som tiez rozmyslala, co s nami, lebo antikonc. nemozem a dalsie babo este hned nechcem 😕 😖 .
Dodatocne vsetko najlepsie Magduskinej velkej slecne! Ze 2 roky..ale to ubehlo vsak? Aj my ich za chvilku oslavime. z
zdravim aj nasu novu clenku Katku!
a odkazujem Hoblinke, ze to sa nerobi, prist sem, zahlasit, ze asi som tehu a uz sa potom neozvat. ze baby? 😝 😀

trpezliva
22. feb 2010

lolka, aj my sme sa zo zaciatku bili s muzom, ze kto bude tlacit kocik. Vcera sme boli na zeleznej v plnej zostave, aj so psom. A akurat tam bola cela bratislava. Ja som isla s Johankou bezat az hore na Snezienku a spat, lenze som nemala bezecky kocik, lebo ten nevojde do auta, tak som tlacila obycajny, ktory sa mi pocas behu aj rozpadol/asi z tej rychlosti 😝 /. tolko turistov som obiehala, museli si mysliet ze mi sibe..
Muzik bol medzitym s Lili a Emilom dole pri ihriskach, no skoro prisiel o nervy, povedal mi, ze uz nikdy nezoberie obidvoch naraz niekam, lebo to nezvlada. /hlavne ze ja mam pocas tyzdna vencit aj psa aj obe deti/.
Lolka, tento tyzden urcite niekedy pridem do mesta kocikovat, tak by sme mohli spolu. O takej 15tej ti to vyhovuje? My nemame ziadny rezim, Johanka spi vzdy inac, len tak priblizne odhadujem podla Lili, ze okolo tretej by sme mohli niekam dojst.

trpezliva
22. feb 2010

svetluuus...zajtra je den D!!!!!! super, ze ti to posunuli, aspon budes menej stresovat 😎 🙂 . A vypytaj si fotky fesaka..aj zpredu, z profilu, zo zadu.. 😵 😅

svetluska.p
22. feb 2010

ahoj sojkz
hobkinka mala malu choru a teraz je aj ona chytena
lolik, mala si nejaky problem v tehu na zaciatku, ze zakazali?
petruci je tehulka????? 😀
caau kikus

lolka
22. feb 2010

hoblinka nas drzi v napatiiiii 😀

baby, od kedy mozem dat Viki do lehatka ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre