Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
12. jan 2009

Ahoj kika, uz je lepsie?
Aj mne normalne chyba to koplkanie v bruchu, malej stikutky- tie jej teda zostali a ked na malinku pozeram ako spinka... taky maly anjelik 🙂 normal by som ece jedno neskor prijala 😉 Ale ked mrnci celu noc ako dnes, tak slubujem ze uz nikdy 😀 😀

stankatt
12. jan 2009

Kikus aj my zaciname s prikrmamy, uz sa tesim, ako to bude vypluvat.... 😀

evitkamalicka
12. jan 2009

bia je strasny hlados, on by kazdu hodinu a pol spapal 180ml

bianca
12. jan 2009

zalticka zahlasujte za nasho sobika ak sa vam paci

http://www.hipp.cz/aktuality/fotoweb/hlasovani.htm

stankatt
12. jan 2009

evit, to je dobre, ja musim do malej tlacit, aby spapala 180... a to by uz mala papat 210. 😎 A neskusala si ine mlieko?

bianca
12. jan 2009

stanka napodobne.Nasa spapa 150 ml.A to som happy lebo nam asi tyzden pila iba 120 ml a mala by 180 ml.Raz za cas sa to podari ale malo kedy

evitkamalicka
12. jan 2009

stanka skusala ale z ineho je hladny este viac

evitkamalicka
12. jan 2009

alebo nas ine zapeka

stankatt
12. jan 2009

nasej malej najlepsie chuti v noci, to by papala o 106 😉 cela mamina

bianca
12. jan 2009

nasa prave v noci moc nie.Mam pocit ze cim viac je hladna tym menej zje 😒

stankatt
12. jan 2009

hvezdicka sa zobudila, ideme sa hrat papa

stankatt
12. jan 2009

b , nnnnj b fgfg- tak toto napisala Monika 😀

keikei
12. jan 2009

ahojte babule 😉

emily ešte nič nové od doktora ? bola by sranda, keby tak čakala dvojičky čo je dnes veľmi častý jav 😀 aspoň v mojom okolí 😀 😀

pozerám, že sa bavíte o papaní... kašlite na to, koľko by "malo" vaše dieťatko spapať. papajú len toľko koľko chcú, nasilu do nich nič netlačte.
Natálka má 14 mes a mliečka vypije okolo 140 ml (dávam jej len ráno a večer). papá aj iné jedlo, ale aj toho veľmi málo. najprv som bola z toho smutná, snažila som sa aj nasilu do nej niečo dostať a potom som si povedala, že od hladu neumiera a keď jej nechutí tak jej nechutí. keby bola hladná jedla by. je zdravá, nič jej nechýba, tak sa už nad tým nepozastavujem a hotovo 🙂

keikei
12. jan 2009

trpezlivá tak to je smola, že si si priniesla taký suvenír z relaxovania ☹ a ako bolo inak? snáď ťa to nechytilo hneď prvý deň ?

trpezliva
12. jan 2009

ahooj keikei..akurat som si sadla ku kompu a ty sa ma nieco pytas 🙂 .
podarilo sa mi osalit Lili, dala som ju spat do izby, do koran otvereny balkon, takze je tam poriadna kosa a som ju ukocikovala ku spanku. mysli si, ze sme vonku na vychadzke 🙂 . len nechcem vidiet ten ucet za plyn...teraz ked sa ma setrit 😉 . no ale hlavne ze spi a ja som si mohla sadnut odmerat si teplotu.
zle mi prislo az vcera v aute. a hned ako sme dosli domov, tak mi zacala byt straaasna kosa. no a potom po chvilke som mala uz vyse 38 teplotu. strasne rychly priebeh ma tato chripka. ale teraz sa mi zda, ze sa citim lepsie. mozno som to chytila predvcerom od masera..lebo inac sme neboli v kontakte s ludmi. 😒
dovolenka bola super, ale do kupelov s babom asi nie to najidealnejsie..my sme mali predplatene vselijake procedury, kopa z nich prepadla..lebo sa to proste nedalo. do vodneho sveta k bazenom nas s Lili nepustili, ani tak, ze by ju ocko drzal, ja by som sa kupala a potom by sme sa vymenili...no a samej ma to tam nebavilo. po veceroch sme sedeli pred izbou v hoteli na chodbe a citali si knizky, lebo vnutri spala lili a do baru, alebo inde sa tiez nedalo, lebo vysielacka tam uz nechytala signal. ale inac sa nestazujem, jedlo bolo super aj krasne okolie.

smejko1
12. jan 2009

ahote,
emily blahozelam a klobuk dole.
Ja som momentalne asi v baby blues...... nasi mi dnes odisli a ja mam strasne silny pocit neschopnosti.... som nenormalna, ale uplne mam strach byt so syncekom sama.... mam pocit, ze sa o neho neviem postarat a uplne som na nervy, ze nasi kludne odisli....... dufam, ze sa zas rychlo dostanem do normalu lebo scvoknem....
preto EMily, to ze s usmevom cakas 4te babatenko....... waw, si super maminka

kikus - je mi luto, ze si chorucka. ale uplne si ma rozozsmiala, ked som si Vas s muzom predstavila na tej chodbe 😀

zacala som davat ten SAB SIMPLEX a mne sa zda, ze maly z toho akoby hnackoval....... je to OK?? stale musim menit bodycka, lebo tak sa prekaka..... davam to pred kazdym kojenim..... ale zatial mi aj tak placka ako tlaci...

stanka - aj ja chcem aby sa maly uz vedel hrat....zatial netusim ako ho mam zabavat... len sa tak pozera a ja sa bojim, aby som ho nenudila....

trpezliva
12. jan 2009

smejko, ahoooooooj.......zostan tu s nami my ta rozveselime 🙂 ako dlhu boli vasi na navsteve? viem si to predstavit, ze ti je smutno, ked odisli..ale za chvilku pridete vy domov! uz sa na vas velmi tesime aj my 🙂

trpezliva
12. jan 2009

my davame tie druhe kvapky Bio Gaia, od troch mesiacov sa mozu.ale lili z nich kaka tvrde kusky../pardon za detaily/..atiez pri kakani tlaci o zivot. keby tie kvapky nemala, tak neviem ako by kakala..
skus vynechat ten sab simplex, podla mna netreba, ked ma hnacky.
a vasim sa pacil? urcite sa nanho nevedeli vynadivat...prvy vnucik 🙂

trpezliva
12. jan 2009

emily, a do kedy budes kojit? mozes aj dve deti naraz, nie? 😀 tzv. tandemove kojenie.
uz cakame na spravicky od lekara. aj fotku fazulky.

trpezliva
12. jan 2009

emily, vymyslam mena pre tvoje mimco: Margareta, Maruska, Manuela 🙂 , Mirka, Martuska 🙂 , Meliska, Milka

smejko1
12. jan 2009

cau kika- on zacal akoby hnackovat az z tych kvapiek, ale zas aspon tolko netlaci.... lebo to predtym bolo take huste a akoby lepkave, ze preto mu neslo...... preto sa pytam, ze mozno to tak ma byt?

aj ja sa na Vas vemi tesim a aj domov.l kym tu neboli nasi, nevedela som o co prichadzam ked som tak daleko, ale ked som teraz zacitili pomoc a moznost tesit sa z maleho aj s blizkymi tak mi to hrozne chyba

kde si petruci? ako sa dari linduske?

trpezliva
12. jan 2009

a co robi terz damienko? u vas je tiez kosa? spava pekne cez den? a v noci?
my spime doobeda doma a poobede v kociku. medzi tym je asi 3-4hodky pauza ked sa hrame. uz mame celkom dobry rezim. 😅

petruci6
12. jan 2009

ahojte,
co tu nove? kde su tehulky?
ja mam zapalene hrdlo,dufam,ze to malicka nechyti odo mna,ale musim sa pochvalit,uz davame flasku iba 2x denne,snazim sa co najviac kojit
dnes som si nakupila aj musle,via pohariky a avent krem,drahe to bolo jak svina,ale na malej a na kozach neviem setrit 😀

tribitka
12. jan 2009

smejko, ja som dávala sab raz denne, nie je to často dávať to pri každom kojení?

keikei
12. jan 2009

ahojte babulky 😉

emily sa ešte stále neukázala?

trpezlivka presne si viem ten váš pobyt predstaviť. my sme boli tiež na wellnes víkende aj s babulami. tak viem o čom hovoríš. to je tak pre páry bez malých detí 😀 😀 😀 aj my sme sa na procedúrach museli striedať a preto nás to až tak nebavilo. ale bolo super počasie, krásne prostredie, hotel ani nehovorím... takže spokojnosť bola určite aspoň v tomto smere 🙂

smejko netráp sa s baby blues... ako prišlo tak aj odíde. určite každá z nás má občas pocit neschopnosti.
také malé bábatenko ešte moc nezabavíš, ale ukazuj mu krkálky, rob mu grimasy, spievaj, rozprávaj riekanky....nakoniec je toho aj dosť čo sa dá robiť 😀

petru, neboj nechytí malinká nič, bábätká majú dosť silnú imunitu 😉 super, že vám to s kojením tak ide 😵

keikei
12. jan 2009

smejko teda nie krkálky ale hrkálky 😀 😀 😀

lante
12. jan 2009

Smejuš my sme dávali Espumisan a pred každým kojením 😉

bianca
12. jan 2009

ahojky

smejko neboj vsetko bude ok.Ja som s malou kazdy mesiac 15 dni sama ked je MM na 16-tkach a tiez som sa bala ale je to ok.Inak od sabu by nemal hnackovat.Radsej skoc k dr. ci nema neaky virus.

emilyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kde siiiiiiiiiiiiiii

emily3
12. jan 2009

ahojte, ste zlate...tak nas drobcek ma 3mm a bije mu srdiecko co sa velmi tesim 😀 😀 😀

dik za typy pre meno , je tam jedno faforit mojho manzela, ale ja chcem ine 😉
Marta urcite nie, lebo to je svokra a aj manzelova sestra a moja svagrina, tak tri Marty v rodine stacia... 😉

lante
12. jan 2009

Emily, gratulujem k srdiečku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre