Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lucim
21. nov 2008

bianka, bude z nej hokejova faninka .... GGG moze byt gooooool 🙂

keikei
21. nov 2008

lucim, veď ja ju aj stále božkávam na tie líčka 😵 😵 😵 okrem iných miest 😀
aj ja prajem dobrú chuť k obedu, náhodou dobrá kombinácia....možno ti ujo v tichosti závidel 😀

bianca, tak to musí byť zlaté, počuť od takej malinkej heeeej, Natálka ešte teraz také nehovorí. ona skôr dajdajdaj, a všelijaké skomoleniny 😀 a asi týždeň našla taký "pazvúčik", ja tomu hovorím, že híka..... nadýchne sa doseba a dotoho hovorí to híííííí, hrozne je vtedy zlatá 😵 hlavne keď sa z niečoho teší, vtedy začne 😀

bianca
21. nov 2008

lucim to by som jej radila lebo inak budu pri mne pre nu majtrovstva sveta v hokeji teror.Ja to strasne prezivam

keikeije zlatucka ale najviac ju to chyta o 2 rano po jedle.To reve jak tur 😀 😀 😀

veva1
21. nov 2008

kei ake pozadu? sak je sikulka. tomko je takyto len posledne dva tt. Nieco mu ukazes a on to urobi.Som rada ze moja celodenna energia je konecne vidiet. 😉

veva1
21. nov 2008

kei a nerozkasle sa potom?
tomo tiez este nekeca. povie toto,daj ,kde je,bac,tam,mama,baba,tata. Ale to nie tak cisto ale je to rozoznat.Dnes bolo 1x a myslim ze nahodne ze na mna zavolal mama.

petruci6
21. nov 2008

luci ja som na zac tehu ficala iba na MCdonalde 😉 neviem preco,ael chutilo mi vsetko nezdrave,hranolky,zmzrzka 😀

lucim
21. nov 2008

peti, vcera som mala na veceru uuuplne zdrave jedlo ... pridem domov - tam pozvanie k susedom - cerstve oskvarky a u nas cerstva huspenina 😝

petruci6
21. nov 2008

😀 😀 bleeeeee to nemusim vobec
predtym som nejedla maso,iba kuracie a pocas tehu skoro ziadne

asi budes mat chlopa 😉

lucim
21. nov 2008

som kukla do jedneho albumu - ten cinsky vestic pohlavia ... a vraj baba ... ale to je jednooooo, len nech je a nech je zdraveeeeeeeeeee

bianca
21. nov 2008

petru ja som pred tehu nejedla skoro vobec maso a v tehu som bola ako narkoman bez LSD ked som nemala kus masa v ruke a mam babu 🙂

lucim
21. nov 2008

ale poviem vam, ten dnesny salatik mi lahodil viac ako to masko 😝

petruci6
21. nov 2008

cinsky vestic vysiel aj mne na babu

bershka
21. nov 2008

čaute
mne tabulka vyšla na chalana a hen, šuška 😀

petruci6
21. nov 2008

uz si si vymyslela to meno?

bershka
21. nov 2008

včera sme to riešili s drahým a on mi povedal, že nech zapotím čokoľvek, furt to bude Lily

lucim
21. nov 2008

bershiiiiiiiiiiiii ajoooooooooooj

bershka
21. nov 2008

nazdáár lucim!!!!!!! ako?

petruci6
21. nov 2008

preco Lily??????

bershka
21. nov 2008

neviem, lebo svokre sa to páči. nič proti tomu menu, ale poznám min. 3 čivavy, ktoré sú lily 😖

petruci6
21. nov 2008

teraz si urazila kiku a hoblinku

lucim
21. nov 2008

bershka .. ja poznam tolko pudlikov LUciek .... a to som este petruske neprezradila, ze nasi zlati susedia maju krasnu vlciacicu Lindu 😀

petruci6
21. nov 2008

😀 😀 vlciacikov mozem

petruci6
21. nov 2008

baby a co kocare? vyberate?

lucim
21. nov 2008

ozaj, ako sa ma zlaticko Joy?

lucim
21. nov 2008

x ladner sa mi zatial paci, aj cam cortina ...

petruci6
21. nov 2008

joey 😉 prave je vonku,ale je to zlato,vsade za mnou chodi,dava pozor
a co macicka vasa? zvykla si v dome? nahana mysi?

cica X lander a cortinu eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,neodporucam

lucim
21. nov 2008

preco nie? ja zatial len design kukam ...
macka sa ma dobre, mysi stale len plysove, vonku ju nepustam, je to mestska fiflena .. aj ked by chcela 😉

petruci6
21. nov 2008

raz ju pustis k tym dedinskym samcom a budete mat male zive hracky pre vase mimco 😀

design ok,ale treba aj kvalitu a cenu 😉

Xlander je polsky kocik,nic proti aj ja mam polsky,ale nie za taku prehnanu cenu a je tazky..
cortina je hrozne robustna,predok strasne predlzeny,problem poskladat do auta a trojkolky su dost nestabilne

mne sa pacila z trojkoliek aj peg perego GT3, tusim veva ju ma,alebo lante?

baby aky je to kocik?

lucim
21. nov 2008

nebudemeee .. je sterilizovanaaaa 😝
ten peg perego sa paci aj mne

petruci6
21. nov 2008

jaj chuda, ty jej nedoprajes?? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre