Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
14. okt 2009

nepotrebovali, mala som len ten 0+ a potom az 6+

evitkamalicka
14. okt 2009

a inac na mimibazare sa daju hocikedy objednat

lia
14. okt 2009

dakujem 😉

evitkamalicka
14. okt 2009

nie je zac

lia
14. okt 2009

mas ich z mmb??

lia
14. okt 2009

a tie 0+ boli otriginal na flaske??

evitkamalicka
14. okt 2009

lia nahradne cumliky mam z MMB, inac original balenie flasky a na nich 0+ mam z Anglicka

klementina
14. okt 2009

ahojte, som vas prisla pozriet po case zase, ze ako sa mate. vidim, ze sa to tu uz zachvilu zasa rozrodi. lia, my sme napriklad nepouzili do dnesneho dna ziadnu flasu, takze nam by bolo zbytocne nakupovat tie cumle. a to asi vacsine bab, co koji, tak si toho nenakupuj vela dopredu. a v porodnici v tych balickoch dostanete najmenej styri flase aj s cumlami.
my mame teraz problem vydrzat v kocari, ked je taka kosa, sme sa skoro furt len nosili a tu su dosledky 😠 dnes mala zofka uplne nervy, ked som ju nezobrala na ruky. tak sa tesim na celu zimu. 😅
nechcete nejaka tehulka fusak do hlbokeho kocika, je velmi kvalitny a pekny, ak by ste mali niekto zaujem, poslem foto.
a kika ty si zhanala satku elasticku. mas uz?
zacinam rozpredavat veci co uz nepotrebujeme, ale kazdu jednu vec oplacem, sa mi zda, akoby som sa zbavovala zofkinym babatkovskych dni, ze uz je to take velke deco 🙂

evitkamalicka
14. okt 2009

klementina ja som v porodnici v tom balicku napr. ziadnu flasu nedostala

cucuska
autor
14. okt 2009

ahoj klementinka : odlož pre súrodenca 😅

petruci6
14. okt 2009

zuzi pre tehulku su nebezpecne iba kiahne
to si nemala ako dieta?

lia nekupuj vela do zasoby ohladne flasiek,ver mi
my sme vyskusali 4 druhy flasiek,kym vobec jednu chcela a to som mala celu startovaciu sadu avent aj s cumlami,no a je mi to na nic
potom sme skusali canpool babies,chicco a nakoniec mi vypila caj ako pol rocna z Mum flasky
takze kup len jednu s cumlom a uvidis potom,ci ju vobec budes potrebovat,lebo ked kojis,do pol roka nepotrebujes davat ani cajik

mm1
14. okt 2009

lius: naozaj nekupuj vela flasiek.... my sme mali len jednu Dr. Browns. bola dobra v tom, ze neprepustila tak rychlo mlieko, mala taky saci ventil akoby a cumel tvar prsnej bradavky.... tu sme pouzivali od 2,5 mesiaca.....a mala ju rada...

inak ani ja som v baliku z porodnice flasu nemala...

cucuska, asi do NR nejdem. muzik pojde zo spoluziakmi a je kosa....

lia
14. okt 2009

mam uz doma jednu dr.brown a teraz tommee tippee dojde,obidve imituju prsnik ,keby daco 😉

sloniiicek
14. okt 2009

caute kocky. inak martinke bolo zase zle. vnoci vracala. boli sme aj u doktorky. brala jej krv z prstika, ci to nie je bakterialneho, ci virusoveho povodu. ale je to ok. zajtra mame doniest moc. a v piatok budu vysledky z toho mlieka. ak to nebude alergia na mlieko, tak nas chce poslat do nemocnice. lebo vobec nepribera a stagnuje uz dlho na vahe. a ze uz si nemozeme dovolit, aby dalej chudla. uz bez tak mala dnes 7.620g, co je o 120g viac ako pred dvoma tyznami. ale aj tak. nic moc na 15 mesacne babo. ale mlieko uz nemala skoro 2 tyzdne. tak neviem. v piatok budeme mudrejsi, tak potom dam snad vediet.

lia
14. okt 2009

slonikk,drzim vam palce 😔 ,urcite vas to strasne trapi ☹

lolka
14. okt 2009

slonik, drzim palce, aby bola martinka co najskor v poriadku.
lius, mas link na tie tvoje flasky ? ja si planujem kupit 1 a potom uvidim ako nam to pojde s kojenim, keby daco, dokupim 😵

teuska
14. okt 2009

Jaj slonik, drzim palce Martinke nech sa rychlo uzdravi. A nemocnica nech vas nestrasi, ved budes s nou a tam vam len pomozu ak bude treba. To ti pisem preto, lebo ja som sa strasne bala ist s malou do nemocnice, ze co jej budu robit a tak som svoj strach prenasala na nu a potom to bol naozaj horor. A dietatko potrebuje citit od nas istotu, ale to som ja dlho nevedela, naucil ma to az moj muz, ktory aj ked mal strach, tak sa s malou vzdy rozpraval, srandoval a tak a cez vsetko sa lepsie peniesla.

teuska
14. okt 2009

Babulky ja idem zajtra na morfo, tak mi drzte palceky. Aj sa trosku tesim, ze uvidim maleho a som zvedava, ci sa potvrdi chlapcek, aj mam trosku obavy, aby bolo vsetko o.k.
Loli ja este nemam nic pre male, to planujem az okolo januara 😅 Dufajme, ze ma male nepredbehne 😅

lia
14. okt 2009

teus drzim palce na morfe 😉
preco az na januar?? 😅

teuska
14. okt 2009

ja neviem, este sa bojiiiiiiiiiim 😉 🙂

lia
14. okt 2009

a ked dopadnes ako ja,ze budes musiet lezat ??
ja som rada,ze uz len par veci a mam vsjo,dufam teda.mam este 9 tt do porodu,no ale neviem kedy to bude kedze mala sa uz chysta za nami 😖

teuska
14. okt 2009

jaj Lius nestras 😒 Bude kupovat muz s dcerou 😅
Lia preco musis lezat?

lia
14. okt 2009

mam o dost skrateny krcok a mala ma uz posunutu hlavicku uplne nizko,ked nieco spravim,uplne minimum,napr.vylozila som mycku,tak mi tvrdlo brucho,teraz,nalozila som mm veceru,zas,uz sa ani nepohnem.a to mam 5x magnezium denne 😒
no,to je tiez moznost,ale mne by to bolo luto,toolko som sa na to tesila,vyberat tie krpate vecicky 🙂

teuska
14. okt 2009

aj ja uz beriem magnezium, tiez ma bolieva to brucho aj tvrdne, ale len obcas 😒 No to mas pravdu 😅

lia
14. okt 2009

aj ja som brala doteraz,ale teraz beriem silnejsie a o mnoho viac 😒 a aj tak mi to nepomaha 😲

teuska
14. okt 2009

a odkedy to mas?

lia
14. okt 2009

od piatku.
vo stvrtok ked som spadla,dobehol dr.do ordinacie,vsetko bolo ok.a v pondelok sme mali poradnu a stav kriticky 😒

teuska
14. okt 2009

jaj, tak drzim palceky, nech mala este chvilku vydrzi

lia
14. okt 2009

dakujem 🙂

petruci6
14. okt 2009

lia ty si spadla? kde preboha? ako?

neboj sa nic,ja som malu mala nizko uz od konca oktobra,brucho tvrde,kazdy hovoril,ze to bude skor,nakoniec som prenasala 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre