Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
3. feb 2009

vdaka kika. no, v stredu chodime cvicit do 13.h a v piatok zatial nemam nic. len sa mam stretnut s kamoskou, co buduci tyzden oidchadza spat do anglicka, len sme si este nedohovorili termin. takze neviem presne, kedy sa s nou stretnem.

sloniiicek
3. feb 2009

mimkaa - ja som bola na rizikovom, ale to este neznamena, ze musis zostat doma PN. ja som najskor chodila do prace. az ked som mala problemy v polke tehu, tak som zostala doma.

emily3
3. feb 2009

mimka nemusi ta dat na Pnku ani ja som neola a ani teraz nie som...normalne fungujem. iba keby si mala naozaj nejake problemy...a ak je babatko vporiadkua dost silne, nic sa mu nestane, aj keby si sa na hlavu postavila 😉 😀 ( obrazne...ja teraz lietam s mojimi detmi, takze ziadny relax...stale nieco riesim...)

petruci6
3. feb 2009

vdaka kubko za opis,dnes uz nepojdem von,ale repik doma mam,tak skusim dat dnes ten do vodicky,ma to na celej hlavicke,krku a lickach ☹

mozem pouzit aj sprchovy sampon? pouzivame sebemed,vraj je najmenej alergenny 😒

kubko
3. feb 2009

sprchovy sampon pouzi len na najnutnejsie miesta ritku a pazusky, mne kozna sprchac zatrhla, ale ja som pouzivala niveu. Ak by sa to zhorsovalo tak chod lekarke, da ti masticku a bude po starostiach.

petruci6
3. feb 2009

ok,asi to tak spravim,lebo sa mi to zda zo dna na den horsie ☹

kubko
3. feb 2009

zlatko ked sa ti to zhorsuje chod lekarke, ja vzdy pockam den dva a ked sa to zhorsuje, tak idem dokine...

petruci6
3. feb 2009

mama mi hovori,ze je to normalne,ze sa cisti
uvidime zajtra a mozno pojdem

mm1
3. feb 2009

ahojte babulky, som tu len na skok, tak vas aspon vsetky pozdravujeme s Natalkou, ktora sa mi tu mota pod nohami....

Kubko gratulujem k 2 tehulkovaniu, Emily tebe tak isto gratulujem.... pekne si to uzivajte dievcata...
Lante, teba tiez pozdravujeme...

dufam, ze coskoro bude teplo, aby sme sa zasa vsetky mohli stretnut....

tak sa majte krasne, Natalka sa chce uz hrat... Inak uz mame 7 zubkov, 11,2 kg a 74 cm a lozime ako blazni a pomaly zaciname chodit....

🙂 🙂 🙂

tribitka
3. feb 2009

ahojte babule...
bože, ked to tak raz za čas zbehnem, až tak si uvedomujem, ako to strašne letí.....detičky veľmi rýchlo rastú, tehulkám pribúdajú číselká, super.... 😵
ja teraz mám trošku frmol, začali sa nám prípravy na svadbu..... 😀

mm1, so zúbkami ste nás predbehli, my máme len šesť.... 😀 a aj mne malá začína chodiť, to sú galeje, všade musím chodiť za nou, aby nepadla a aj tak už párkrát s nou škaredo šuplo o zem..... 😠

bershka
3. feb 2009

jaaaj babule, ja mám z vás tu normál stresy. vy tu riešite zúbky, prdíky, vyrážky a ja neviem ako zalepiť pampersku... inak minule ma naša kikuša dobre vystresovala....
povedala, že sa teší na môj online pôrod a že som na rade. neeeeeee
zajtra idem do poradne, tak držkajte palečky, nech je krčok mäkkučký

lia
3. feb 2009

ahojte
bershik,ja ti poradim sekundakom 😀

lucim
3. feb 2009

ahojteeee, vy ste sa krasne rozkecali ...
tesim sa zo vsetkych vasich spraviciek a pokrokov. 🙂

stankatt
4. feb 2009

Luci 18.... jeeeeeeeeeeeeeej to leti

petruci6
4. feb 2009

bre ranko,
jeeeeeej baby ved tu sa bude znova rodit

bersh no ako na poradni? ty uz chces makky krcok v 37tt? ja som nemala ani v 41tt,ale hadam to nebude tvoj pripad

luci ake krasne cisielko 😵 😵 uz ste sa rozhodli s menom?

nam sa dnes tie vyrazky uplne vysusili,uz to ma len suche,tak neviem...natieram jej to kremom,asi zabera

zuzkaprofant
4. feb 2009

cafte ako sa mate ja tak ako tehulka so svalovicou cele telo ma boli s to som cvicila par cvikom jogy co je nic ale spostele neviem stat a sadnut si ani nehovorim , inac co mylite je to normalne ked ma v posve tak sem tam picha; mam ist ku dokymu ci to je v mojom mesiaci normalne lebo ja uz neviem co stym

bersch pis ako bolo lebo po tebe som narade ja 😀 😀

trpezliva
4. feb 2009

berhska, nechcela som ta stresovaaatttt...ale aj tak sa tesim na online porod. popros muzika, aby nas informoval o vsetkom.
zuzi, fakt, ty si dalsia...a po tebe lucka...
vonku je hnusne pocko, tak som zvedava, aky program vymyslim na dnes..lebo byt doma cely den, to by som sa zblaznila.

stankatt
4. feb 2009

pocasie je na prd, mm chory 😠 😠 😠 😢 😢 😢 😢

petruci6
4. feb 2009

vcera sme neboli vonku,tak rozmyslam ci dnes ist,ale je hnusne ☹

tribit aka svadba?????? 😕

evitkamalicka
4. feb 2009

ahoj kocky...ako sa mate? veru pocasie je na prd, ale my aj tak musime ist aspon na chvilu von

petruci6
4. feb 2009

ani tebe nechce spat doma?
moja spi,ale stale sa budi

evitkamalicka
4. feb 2009

petru spat spi, ale potrebuje vzduch troska, potom je kludnejsi, teraz sme neboli 2 dni von co prsi a ten cas medzi spanim co nespi sa s nim neda vydrzat taky je nervozny, takze dnes uz ideme

kubko
4. feb 2009

achojte koceny,
tak sa hlasime po vcerajsej pregrcanej noci a dni, bola dnesna v pohodicke, takze snad to bude ok. Inak volala som sestricke ci mam s Hankou prist doktorke a povedala mi ze proti dehydratacii jej mam kupit od Humany Elektrolyt s bananovou prichutou, chuti to ako malinovka, takze ak by ste nebodaj potrebovali deticky zavodnit pocas horucok, hnaciek a grcaciek, tak si to kupte. Je na to este aj iny pripravok ale ten je vraj slany a deti ho moc nechcu...

My od narodenia spinkavame vonku v kociku ci je +25 alebo -25, neviem ako by mi spinkala Hanka cez den vovnutri....

Bershi, nic sa neboj v porodnici ta vsetko naucia, ja som tam tiez isla ako take tela, mala som 31 rokov a cudovala som sa, ze sa da pamperska po zalepeni znovu rozlepit, takze oni su tam pripraveni na vsetko chi chi ked zvladli mna. Prvy raz som Hanusku prebalovala asi pol hodinu a prveho kupania som sa bala tusim viac ako porodu chi chi, no a vidis naucila som sa..... Nikto uceny z neba nespadol. Z porodu sa nestresuj, lebo ked je clovek v strachu a strese, tak ho to viac boli, aspon tak nam hovorili na predporodnom kurze. Treba byt uvolneny a tesit sa na babatko.... Tak drzim palce na poradnu...

habibi78
4. feb 2009

ahojte babule, to som ja TRIBITKA, ale mám zmenený nick, po osdúhlasení s adminom....

petruci, no na moju svadbu, samozrejme.... 😀
máme to v septembri, ale už teraz mám v tom chaooooooos..... kebyže to niekto môže vybaviť za mna.... mám taký pocit, že asi zájdem do agentúry nech to vybavujú oni....

bianca
4. feb 2009

Ahojky

habibi a co sa stalo ze si habibi?

emmaelzer
4. feb 2009

ahojte babenky, vsetkym telukam gratulujem, ale ste to tu rozbehli...
petruci tebe gratulujem k malej, sice oneskorene, ale dlho som sa tu neukazala. Linduska je krasna.

petruci6
4. feb 2009

dakujem emmus 😉

tribit takze tvoja svadba? no to je superrrrrrr 🙂 mna by to bavilo vybavovat,ja som chcela taku robotu ako v svadob agenture,ale kazdy si zamestna rodinu,alebo seba ako podnikatel 😀
ked som videla ten film s Jenifer Lopez,tak som to chcela robit

bershka
4. feb 2009

čaute kočeny. dnes som v tej poradni strávila mládí, ešteže som mala pri sebe harryho pottera a bola som zažraná do knihy. dali mi aj zmluvu, idem si jednu dokinu zazmluvniť, tak hneď ma aj uprednostnila keď som sa o tom zmienila. ešte teraz by som tam sedela.... malá je ok, 3100 g, otočená dolu hlávkou, tak je fajn. ale dohodla som sa s ňou na termíne pôrodu. povedala, že keď nebude odcestovaná a krčok bude zrelší, tak to kľudne môžeme aj vyvolať. tak uvidíme, ale nechcem to ťahať až niekam do mája.... 😀

petruci6
4. feb 2009

bersh nic nevyvolavaj,ona pojde sama,neboj
to je super,ze je dole hlavkou 😉

zuzkaprofant
4. feb 2009

berska nie ze ja ta predbehnem 😀 😀 inac mala je uz dost velka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre