Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
23. mar 2009

čaute kočenky. ja padáám dole papulu. dnes sme boli 4x v noci hore. na to nie sme zvyknutí... 😀

bershka
23. mar 2009

svetluš, mne sa páčia tie prvé, ale šnúrky by som si tam vymenila

stankatt
23. mar 2009

serus bersh... neboj to prejde- za par rokov 😀

bershka
23. mar 2009

stani, hmmm, si ma potešila. inak depka je už fuč. ale ešte trochu mi švihne 😀

bershka
23. mar 2009

dnes mi bude svokra prvýkrát varovať. ideme do ba do ikei pokúpiť bár čo... 😕 😕

mám trochen obavy

petruci6
23. mar 2009

tie druhe su univerzalnejsie,hodili by sa ti k viacerym veciam
tie prve su pekne,ale musela by si to farebne doladovat

cau bersh,dlho si sa neukazala? no ako? depka presla? 🙂
pojdes so Sarinkou na stretko do BA?

evitkamalicka
23. mar 2009

dobre ranko

mne sa pacia viac tie druhe

svetluska.p
23. mar 2009

bersh, aj mne sa pacia viac tie prve. dokonca aj ti e snurky su take uletene.

svetluska.p
23. mar 2009

evitka, tie druhe. no, neviem. uvidim. maly ma uz cez 5 mesiacov. neuveritelne to leti. kocky, za chvilo mate sviste v puberte 😀 .

petruci6
23. mar 2009

neblazni s pubertou 😀 sak sa zblaznim

bersh a kojis? kolko ti vydrzi bez cicky,ked ides do Ikey? ja by som nemohla bez nej 😝

evitkamalicka
23. mar 2009

svetlus veru strasne to leti, uz mame dokonca aj prvy zub

stankatt
23. mar 2009

svetlus tie prveeeeeeeeeee

lia
23. mar 2009

ahojte 🙂
svetlus,skoc do adidasu alebo nike,tam maju teraz take krasne tendy aj k riflam 😉

stankatt
23. mar 2009

Bersh uz ste nastahovani?

trpezliva
23. mar 2009

ahojte, my sme bez ocka, dnes leti do svajciarska, berieme ho na letisko do viedne. to nam bude smutnoooo... 🙄 . ale pride uz vo stvrtok, takze to snad rychlo ubehne.
svetlus, pokupili sme toooolko veci, ved potom vymenujem, len teraz som tu len na skok. aj ceny vam napisem, odpadnete, ze kolko tam stoja plienky, utierky... minuli sme 4000 sk.
videli ste nasu volebnu fotku? ako keby volil dzurinda, toho tiez vzdy fotia pri urne. 😝
pojdeme aj druhe kolo,dufam, ze aj vy!!!! je to tesnotka,ale aj tak si myslim, ze dedko sa neda porazit...

trpezliva
23. mar 2009

lia ma pravdu, v adidase maju kraaasne boticky..

svetluska.p
23. mar 2009

krasne, ale drahe. nemam chut preplacat v adidase. my sme volit boli, ja som dala IR. dufam, ze druhe kolo vytrie toho arogantneho uja, lebo ma picne z toho. Pan IG zabudol, ako sa z neho stal prezident. ze ludia volili mensie zlo, aby sa nim nestal VM. To milujem takych, co im chyba pokora.

bershka
23. mar 2009

cau peti. a kedy je stretko? nikto mi nic nepisal 😨
ja sem teraz moc nestiham chodit, sak vies. som plne zamestnana kojenim, prebalovanim atd.

no neviem, ci dojdem. sarka je predsa este moc mini

bershka
23. mar 2009

stanka ale kdeze, este nie. v sobotu sme podpisovali zmluvu, dnes ideme nakupova veci a k prvemu sa tam hadam nastahujeme.

bershka
23. mar 2009

svetlus, ti zavidim, ze riesis nakupy takehoto razu... ja som si na seba naposledy kupila nieco koncom septembra. odvtedy nic. a teraz sa do nicoho este nenarvem, tak mam na sebe jedny gate a tenisky. nuz este som jak prasa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bambi7
23. mar 2009

ahojte babulky

bersh ahoj ako ?mala je krasna 🙂 a neboj to sa schudne vsetko chce cas 😉

bershka
23. mar 2009

bambi. ahoooj, no my fajn, ale niekedy si pripadam jak dement ked neviem, preco mala vresti az ide prasknut 😅

bershka
23. mar 2009

fuuuha, ty uz to mas tiez za par.... 😉

svetluska.p
23. mar 2009

bersik prestan, radsej by som riesila kojenie. vyser sa na kila teraz. a tes sa, ze mate zdravu malicku.

zuzkaprofant
23. mar 2009

berska nechaj ju aj poplakat ze to sa ma zober si ju na ruky a tak ju silnejsie obim a ona by mala prestat do 10min plakat len aj ty buzd kludna lebo inac to na nu prenasas 😉

a koj ked sa da je to najzdravsie mliecko

petruci6
23. mar 2009

bersh 30.5. v BA zatial tento termin baby navrhli
uz aj vy budete vacsi,len ja budem musiet poriesit odvoz

kubko
23. mar 2009

Ahojte babulky, dufam, ze ste vsetci zdravucki a tesite sa z novych pokrokov.

Ja som bola pred tyzdnom na druhej poradni, drobcek je v poriadku, krasny a zdravucky, tak sa velmi tesim. A k tomu mi Hanuska tyzden na to na prvy jarny den dala darcek, ze prvy den vydrzala bez kojenia a odvtedy sa nekojime definitivne, tak som velmi velmi stastna. Dufam ze aj vy ste, opatrujte sa pobozkajte za nas drobcekov a pohladkajte bruska papa

petruci6
23. mar 2009

kubko super, tesime sa 🙂 😵

petruci6
23. mar 2009

baby kedy moze uz babo sediet?

kubko
23. mar 2009

petruci zalezi od lekara, detskej som sa pytala ked mala Hanka 6 mesiacov a posadila ju a povedala, ze nech to nesilim, lebo ma este slabe krize a ked som za par dni na to isla na kontrol neurologovi, ako prve sa opytal, ci uz sedi sama a ked som sa opytala, ci by mala, on povedal, ze normalne uz ano, tak si vyber....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre