Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
23. jan 2009

veva, ta lopta na torte sa dala zjest??? 😕
a supeeer sa beha s kocikom, on ma specialne kolesa, aj po snehu nam to ide..vcera som bola na hradzi az 10km a celkom dobre..len ruky mi zleniveju, ked ich mam furt na madle..potom ked niekedy idem behat bez kocika, tak neviem co s rukami 😝 .

veva1
23. jan 2009

ano ta lopta je tiez torta a to bielo cierne marcipan 😉
nas kocik je tiez fajn,myslim ze bol aj robeny na behanie ci korculovania ale asi nie na profesionalne len rekreacne.

trpezliva
23. jan 2009

mame podobne zafarbene fotky 🙂
liluska mi tu vytahuje uz piaty krat casopisy. musim furt odbiehat.
skoda, ze ste tak daleko, mohli by sme behat spolu 😵

stankatt
23. jan 2009

ahojte

veva1
23. jan 2009

jooj tak ja radsej chodim,ale mozno by som sa nechala ukecat 😉 na jar sa chystam znovu do BA na nejaky tyzden,Cakam kym sa trochu otepli aby som nemusela tahat vetrovky a hrube satstvo

trpezliva
23. jan 2009

super, baby, tak na jar bude stretko!!!! daj vediet veva vcas, zorganizujeme ho. Niekde kde sa daju aj deti polozit na zem 😝 . pride aj Smejko mozno. myslim, ze sa na jar vracaju. 😵

veva1
23. jan 2009

dobre mamulky a buduce mamulky idem si trosku povegetit kym tu mam nasich a zabavaju tomiho,nech si to riadne vychutnam.

veva1
23. jan 2009

tesim na stretko,a nemaj boja lili uz bude urcite na jar behat 😉

stankatt
23. jan 2009

Kikius vies nieco o smejkovi?

emily3
23. jan 2009

Ahojte mamulky a zienky...tak MArekovi uz je lepsie, len sa boji chodit...nechce ani za svet, beha po styroch..
Miso uz celkom dobre v noci spi, ked ho uz nekojim, len mu strim caj napije sa a spi dalej...inac je velky vymyslenik, lezie mi do zasuviek kde mame veci, do ktorych ho nic nie...a ked mu poviem nono a capnem po rucicke, on sa smeje a bere to ako hru...expert...ale ked to uz urobi sti raz... 😠 ...nezbednik....a velky papkac, ako honekojim, tak stale srotuje, minule zjedol dva jogirty a este pozeral ze chce dalsi....

petruci6
23. jan 2009

bre ranko,alebo obed?

moja je dnes nejako nesvoja,od 7.30 bola doteraz hore a len mrncala,neviem co s nou,nachvilu zaspi,potom otvori oci zamrnci a toto stale dokola,teraz chvilu spi v kociku,tak som sa bola rychlo aspon osprchovat 😝

loss
23. jan 2009

ahoj petru asi je to počasim ani my sme nie dnes Ok

bianca
23. jan 2009

ahojky

veva ja viem ze sa robia.Aj nasa dostala jednu na krstiny.Bola krasna,chut celkom usla,dokonca aj marcipan som zjedla hoci ho nemam rada ale ta vasa bola fakt vymakana 😀

lante
23. jan 2009

Čauko babule,

tak po dnešnej kontrole viem všeličo možné, len nie pohlavie.............nožky prekrížené a medzi nimi sa ťahala pupočná šnúra. takže prekvapenie sa odkladá
Ale mám foto, je tam vidieť oko....ibaže tam vyzerá ako Terminátor

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bianca
23. jan 2009

lante ze terminator 😀 vobec nie 😵

stankatt
23. jan 2009

caute

cucuska
autor
23. jan 2009

caute. MOje dieŤA SI TU EŠTE POBEHUJE, IDEM JU DAŤ SPAŤ HÁDAM SA UMÚDRY

bianca
23. jan 2009

ahoj stanka a cucus

nasa uz spi

stankatt
23. jan 2009

nasa este keca...

bianca
23. jan 2009

ja som chcela aby bola prdelka hore aby dlhsie spala v noci ale ani nahodou.20 hodina odbila a spaaaaaaaaaaaaat

stankatt
23. jan 2009

jej aka je zlatucka 🙂 a mate to iste kresielko ako my 🙂 super vec
Princeznu som ulozila dadacat, tak uvidime co na to povie 😉

stankatt
23. jan 2009

zatial je tam ticho..... dobreeeeeeee

stankatt
23. jan 2009

brdo koky ona hned a bez prozestov zaspala 😲

bianca
23. jan 2009

stani no my mame toto a asi pred mesiacom sme museli kupit aj hojdacku lebo nas od hojdania boli ruky ako...a co myslis ze sa stalo?Po 3 mes.prestala mat zaujem o hojdanie

inakja zas zavislacim na mimiaukciach 😠

stankatt
23. jan 2009

musim to pokukat 🙂 a aku hojdacku mate? Nasa sa teraz rada vala na deke. Este sa nepretoci uplne len z chrbatika na bok. A to potom robi vece s hrazdov... sa na nej musim sulat 😅 hrazda putuje po izbe 😉 mala ju okusuje aj ked zubky nema....

bianca
23. jan 2009

i toto uz je nase.To sa jej bude pacit

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2573333

stankatt
23. jan 2009

to je do kolko kg? ja som velmi chcela taku nejaku kupit, mm zatrhol ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre