Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
29. jan 2009

no slubili sme jej odmenu, len musime pockat na vyplatu 😅 , teraz sme zas dostali seky z kruskou a pod..a nevieme sa doplatit, nepaci sa mi ten pristup na skole, ze dnes mi dali sek ze do 5.2 zaplatit...akoby som bola somarik otras sa 😠 , akoze si mam tie peniaze vycucat s prsta a ked som povedala ze do 5teho to nezaplatim, tak boli z toho hotovi, ze mam ist za riaditelkou a sa s nou dohodnut, ale ucitelka bude mat problem...proste mi to pripadalo, ze riaditelka je tam velky postrach a vsetci sa mame pred nou plazit..to som odmietla..tak ked nemam tak nemam a nebudem sa tam pred niekym plazit...a ked nam dali seky az teraz tak nech dam daju cas aspon do marca....

lolka
29. jan 2009

emily, kazdy chce peniaze hned a uz aj 😠 a keby si zaplatila neskor, tak co ti mozu ? nezakazu predsa Monike chodit na kruzok nie ? ach, to nase skolstvo.... 😖
a co si vypitala za odmenu ? ci je to prekvapko ? 😉

emily3
29. jan 2009

lolka este nevieme co jej dame, ale nieco co ju potesi 😉

evelyin
29. jan 2009

Ahojte babulenky moje 🙂
Tuším všetky rozbiehate druhé kolo s otehotnením, tak Vám všetkým držím palčeky. 😵
No ja stále po starom, čakám, sem tam nejaké vyšetrenie, ale všetko ide strašne pomaly.. 😝
Dúfam ale, že tento rok bude ten šťastný, a my , čo sme zo starých missediek zostali netehotné konečne otehotnieme a budeme sem chodiť častejšie a budeme v tejto téme legálne.
Kubinko, Emily a Lante veľmi blahoželám k bruškám. 😵

tribitka
30. jan 2009

ahoj evelyn..... 😵 😵 😵
neboj, pomaly dalej zájdeš..... určite tento rok bude plodný, verím tomu..... všetkým ešte netehulkám z MA to želám, tak TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😉
inak sa máš ako?

petruci6
30. jan 2009

bre ranko,
jeeeeeeej dakujeme za gratulacie,vy ste zlate 😵 😵 😵
zasa sme uplakany,musim sa chystat a nedovoli mi
musime ist na urady kvoli prasulom 😝

zuzkaprofant
30. jan 2009

cafte ako sa mate ja som akurat vstala tak cakam kym sa mi upecu ranajky 😀 😀 inac aj vy ste to mali vnad ranom uz od 3 som hore nie a nie spat a od 6 rana zaspim a spim az do obeda bezproblemu 😀 😀

stankatt
30. jan 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 konecne mala trosku zaspala.... dnes len mrnci ani pohnut sa od nej nemozem 😝 😝 😝
To je sila, staci aby som s nou bola v izbe, ani sa nemusim s nou jasit, staci ze som tam... ale ked sa vzdialim..... 😒

petruci6
30. jan 2009

stani to mame dnes rovnake,2min pospi,potom zamrnci,vypluje cumel a takto stale dokola
konecne som vybavila vsetky papierovacky,tak uz len cakat na prasule 😀

zrusila som to lehatko,tak ma nasrali a objednala som druhe,dufam,ze bude dobre:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

lante
30. jan 2009

No teda. Cucuska mi hneď volala, že Kubík sa pridáva k nám opätovným tehuľkám, ale musela som to mrknúť na vlastné oči 😀
Paráda, takže dom fakt rozbehla druhé kolo 😀, ktorá sa ešte pridá?

loss
30. jan 2009

cauky,čaky jeeeej aj ja gratulujem nešej novej tehulke Kubíkovi želám nech malé kubíčatko 2rastie do krasy a poslúcha mamičku.Takže druhé kolo myslím že ja sa už nepridám ale teším sa s vami hura nech žijú veľké,veselé brušká 😉 😉 😉
.2 a som v letnom semestribaby ešte jedna skúška 🙂
a všetky boskáva Nellynka

cucuska
autor
30. jan 2009

ahojte babule tehule aj snažilky 😀

cucuska
autor
30. jan 2009

a to som tu sama? 😵

cucuska
autor
30. jan 2009

a ešte sama

cucuska
autor
31. jan 2009

😅 BABULE kde ste?????? 😕

emily3
1. feb 2009

ahojte+;

emily3
1. feb 2009

ahojte Miso mi do toho tuka....
ako sa mate? nase ratolesti zase kaslu 😒 , vonku snezi a my trcime doma...

sloniiicek
2. feb 2009

ahojte kockyyyyyy. tak od soboty sa musime pochvalit, ze mame prvy zuuuuuuuuubbbbbbbb!!! dostala som od nej krasny darcek k narodkam. 😀

lia
2. feb 2009

dobre ranko 🙂
slonik gratulujem 😵 a vsetko najlepsie k narodeninkam 😵
kedy si mala??mali ste oslavu??

sloniiicek
2. feb 2009

vdaka lia. mala som v piatok. a v sobotu sme mali oslavu.

stankatt
2. feb 2009

Ahojte 🙂 sloni gratulujeme k zubku 🙂 a tebe vsetko naj 😉

lucim
2. feb 2009

ahojteeeee
slonicek aj ja gratulujem aj aj k zubku aj k narodkam 😉
mate sa?

stankatt
2. feb 2009

ahoj luci 🙂 ako sa mas, si fit?

petruci6
2. feb 2009

bre ranko,

adi gratulujeme k zubku a k narodkam vsetko naj naj 😉 😉 😵 😵

evitkamalicka
2. feb 2009

dobre ranecko

slonicek gratulujem

my sme mali vcera 4 mesiaciky

petruci6
2. feb 2009

prislo mi lehatko 😅 idem rozbalovat

loss
2. feb 2009

ahojte
jeeej slonik gratulujem my zatial nemame zubok 😠
pertu lehatko super ja som ho velmi vyuzila 😵

zuzkaprofant
2. feb 2009

cafte ako sa mate ja som mala na navsteve hebame tak sme pocvicili jogu az som sa musela prezliect taka spotena som bola 😀 😀

ze keby mi zase tvrdlo brusko tak do nemocky mam ist ale ze zatial je to oki mohlo to byt aj s nafuknutia co mam uz 3 den ale cvicili sme dake cviky na to dak dufam zaberie to 😉

bianca
2. feb 2009

hojky

zuzi pozerala som fotecky a ja som mala uplne ale uplne rovnaky tvar bruska 😀 normalne nostalgia

a to mame dnes 1.vyrocie // na testiku

zuzkaprofant
2. feb 2009

joj bianka idem to hned zmazat bo tie moje stehna hruza 😀 tak som na ne pribrala ze sa hambim sama pred sebou🙂))

bianca nebud smutna len aby 2// nebola zase

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre