Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
8. máj 2009

stani, tak super. lebo teba sme este nestretli 🙂 .

zuzkaprofant
8. máj 2009

😀 cafte dnes muodpadol malemu pupik tak mozme zajtra okupkat ho konecne , a dnes sme absolvovali aj prvu prechadzku na 15min taky nababuseny bol maly ako matrioska 😀 ja som zaspala skor pri kojeni ako on taka som bola s prechadzky unavena, co mate nove kedy to mate stretko

smejko ja dako nemam depku zatim 😀 😀 ja len sa tesim ze maly cecka s cicika a ja ze mam vela mliecka len keby osm nemala tie bozule pod pazuskami inac je to oki zatim uvidime ako to bude dalej

stankatt
8. máj 2009

Zuzi krasne fotky 🙂

zuzkaprofant
8. máj 2009

dakujem stanka 😉

cucuska
autor
8. máj 2009

ahojte a viete aj rermin toho stretka??? u mna he to tera hektické potrebujem vedie´T TERMÍN, na VS je teraz skuskové

veva1
8. máj 2009

aj so mnou na stretko pocitajte a rada zostanem aj na noc aj ked mi je jednoduchsie stretnut sa len v BA ,chcem vas vsetky vidiet.
kikus dik sak musi byt fesak ked ma taku kocku frajerku 😀

bianca
8. máj 2009

cus

zuzi nasej popok odstrihli na 4 den po porode.Chudatko moje.Inak ja som tiez kupala zo zaciatku kazdy den a teraz kazdy druhy.Inak ja som balila pred papanim lebo nasa grcala a keby som az po tak mam vsetko mlieko na posteli

lante
9. máj 2009

Trpezlivka, no u mňa je to takmer isté, že neprídem ani pozrieť. Keďže by to malo byť 30.5. lebo Vili má 28.5. meniny a to je najbližší víkend k nim................no a zadruhá pravdepodobne 4.6. alebo 5.6. nastupujem do pôrodnice na predoperačné a SC by som mala mať 8.6. takže budem na vás asi iba myslieť 😀, ale v dobrom 😉

lia
9. máj 2009

lante budeme na teba intenzvne mysliet 😉 ruzinov??
petru ,Lindula je ako modelecka 😉 😵

lante
9. máj 2009

Lia, hej Ružinov 😉 ako pri Vilkovi 😀
Sa smejem, že tam pôjdem na dovču.............budem si môcť ležať a spať koľko chcem 😀

petruci6
9. máj 2009

dakujem lia,sak je po mame 😀 😀srandujem,cela je po otcovi
trosku som sa pohrala s fotkami,mam novu maniu jas,kontrast,orezavanie 😀 😀

zuzi aj ja som malu kupala od prveho dna a kupem ju kazdy den,bez toho by mi nezaspala
uz vie,ze ked sa okupe nasleduje pyzamko,cicik a buvanie 😀

petruci6
9. máj 2009

ja mam v ruzinove gyndosa,ale este som tam nebola po porode,dobre ma sprdne,ale ked nemam ako,teraz je to zlozitejsie s malou 😒

lante
9. máj 2009

Aj my dodnes kúpeme (teda od kedy stojí už iba sprchujeme) každý deň....a včera objavil "kúzlo" pieskoviska.........takže piesok všade 😀.taký predsa nemôže ísť spať. No a okrem toho sa vždy snaží pomáhať manžovi.....ten opravuje a čistí autá....tak si viete predstaviť ako asi vyzerá po chvíľke mojej nepozornosti.

petruci6
9. máj 2009

aj s tym stretkom neviem co bude
este som s malou nebola nikde mimo mesta a sama 😒

petruci6
9. máj 2009

nema ma kto odviezt

lia
9. máj 2009

mas zaplateneho gyndosa lante??
petru,tak si najdi cas,nezanedbavaj sa 😉

lia
9. máj 2009

aj take mini babo sa musi kupat??nestaci kazdy obden putierat s vreckovkou??myslim v zime

petruci6
9. máj 2009

lia nemam ako,nemam auto a kym by som sa tam sama dotrepala vlakom,alebo busom,pockala si v cakarni,naspat na vlak alebo bud,tak by mala doma obhryzala steny od hladu 😝
a s nou by to bolo este zlozitejsie
pojdem za nim,ked budem tehu 😀 😀 cize nikdy 😀

petruci6
9. máj 2009

ja som ju kupala,ale nemusi sa,ked nechces
ono sa este nepoti,len mne vtedy zvykla kakat skoro do kazdej plienky,tak som ju aspon raz za den umyla,lebo pouzivam tie vlhcene obrusky iba
niektore supnu babo do umyvadla umyt ritu po kazdom kakani

lante
9. máj 2009

No mysí....ako sa to vezme.....Lia, ty sa tiež asi iba neutieraš, že? 😀

Akurát vo štvrtok som podpisovala zmluvy......s tým istým ako pri Vilkovi. On je môj gyndoš a zároveň robí aj v Ružinove....

petruci6
9. máj 2009

ale my sme mali dost zimu v byte,nechcela som ju cez cely byt stale vlacit do kupelne,aby neprechladla

lia
9. máj 2009

a kto to je lante??ako sa vola??aj ja mam dr.,ktory je aj v ruzinove
nie lante,ale take babatko sa ani nespoti a zaujimali ma vase odpovede,ale ritku to je jasne,to treba umyt...

lia
9. máj 2009

ved to som aj ja myslela, ako to je v zime

petruci6
9. máj 2009

ved to uvidis sama
keby som mala hned z izby kupelnu a bolo by teplo v byte,tak by som ju asi chodila umyvat po kazdom kakani,ale takto som ju rychlo utrela a zabalila

trpezliva
9. máj 2009

ahojtee...jej, lante ty uz mas termin! a preco zase sekcia? ja duuuufam, ze sa bude dat prirodzene rodit. to ides kvoli tomu ze aj prve bolo SC?? nechcela by si vyskusat normalny porod?
lia,ja som nekupala kazdy den, nam aj tak vravela lekarka, ze to zbytocne vysusujeme kozu. ale prdelku som umyvala po kazdom kakani, co bolo prve mesiace tak casto, ze aj 5-6 krat denne. 😝 .
teraz som zacala az kupat kazdy vecer, lebo Lili sa na to vzdy hrozne tesi a aj lepsie zaspava, ked ju ta tepla voda unavi.
myslim, ze v decembri bude kosa a nebudu sa tak potit nase mimina, takze denne kupanie nehrozi. aj tak si to neviem predstavit, ako budeme kupat dve deti naraz???? 😕 😨
Lante, ty sa toho nebojis, ze ako to zvladnes s Vilikom a Miskom sama doma? ja mam z toho uz teraz nocu moru..
vidim, ze sa viacerym nechce na stretko s prespatim, tak este pockame na Emily a Svetlus a uvidi sa.
a termin niekomu nevyhovuje? cucus ma to byt 30.5.

lante
9. máj 2009

Lia je to Dr. Janek ml., veľmi milý 🙂

Si robím srandu 😉 Ono aj bábätká sa potia, ale nepáchne to, lebo tie žľazy z ktorých sa vylučuje páchnuci pot sa vytvoria až v puberte.

Kikus, na normálny pôrod by si ma teda nenahovorila, takže som ani na sekundu neuvažovala o tom, že by som to skúsila. Sekciu nebudem mať pretože, že sa tak narodil aj Vili. Budem ju mať preto, že stále pretrváva dôvod na sekciu (ten istý prečo som mala sekciu aj pri Vilikovi). Kvôli predchádzajúcej gynekologickej operácii.
Popravde sa bojím jediného a to je nočné spanie, lebo budeme všetci štyria v spálni. A cez deň zo začiatku bude doma mamina a mužík pracuje doma....takže sama nebudem.

A čo sa týka kúpania......Vilka sprchuje Feri............od kedy sa sprachu, tak večernú "údržbu" robí on. Takže Miška budem kúpať ja 😀...........demokraticky podelené 😝

petruci6
9. máj 2009

baby kuk do albumu,mame tortu na zajtra 😵

stankatt
9. máj 2009

ahojte, Peti krasna torta 🙂 , sak je pre krasnu slecnu 🙂

lante
9. máj 2009

Ja som pridala Vilíkovu najaktuálnejšiu foto 😀

lante
9. máj 2009

Petru torta vyzerá doooobre 😝 ..........čo slavíte? 😕 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre