Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

habibi78
12. máj 2009

bioanca, kde je ten obchod? 😉

bianca
12. máj 2009

habibi v kniznici.Rišo

inak sa decka musim od facebookovat.Je to riadna droga

lia
13. máj 2009

slonik neboj,mozno ta doktroka vystrasila,ale podla mna to nebude az take strasne,teda s tou vahou...
presne ako pise emily,aj sesterka mi vcera hovrila,ze boli u dokt. a ze za mesiac pribrala len 200g ,ma 5 mes.,proste sa zacala hybat,ale papa pekne.sak nemusi byt presne podla knizky 😉
teraz ide cas vitaminov a ked bude pekne papat,mozes byt spokojna 😉 ty este kojis??
emily,no moja,mas to tazke ☹
kedy mas skusku??ty ako to zvladas??uz koncis??drzim mocccc palceky 😉

emily3
13. máj 2009

ahoj lia, skusku som mala v cera, stacilo odovzdat seminarku , aspon sme si to mysleli, ale kazdy este odpovedal a dusil ma tam 15.min s tej seminarky...a ja tehotenska zabudlivost, som mala uplne prazdnu hlavu a nevedela som co po mne chce ( seminarku som tak stiahla z internetu, len nieco som tam upravila, takze som to poriadne ani necitala 😅 ) a Misko bol so mnou, sedel mi na kolenach a hral sa sklucikmi....dal mi Becko 🙄 ....
no mam este 5 skusok a dve seminarky napisat...zabava

moja sestra uz rodi kazdu chvilu, este je doma a predychava a caka na spravny moment, len aby neporodila nakoniec doma... 😅 , nech to uz ma za sebou, sme zvedavi koho budu mat, dufam ze dievcatko ( ma troch chalanov a jedno dievcatko...)

lante
13. máj 2009

Emily, tak segra by to už mohla vedieť odhadnúť, kedy už je najvyšší čas vyraziť 😀

sloniiicek
13. máj 2009

caute kocky. emily - vy ste taka hodne pocetna rodinka. 😉 sestre drzime palceky, a potom daj vediet. 😀

lia - este stale kojim a aj chcem min. do roka. navyse martinka bez kojenia nezaspi, hlavne vnoci, ked sa zobudi.

emily3
13. máj 2009

lante vsak ty za chvilku rodis... to strasne leti.
no s tymi porodmi, kazdy je iny a predsa rovnaky...je to tazke odhadnut ze kedy, segra uz chcela ist v nedelu ale preslo to, chcela ist uz teraz v noci ale nemohla zobudit manzela...a preslo to...tak caka kedy...

slonik vydrz s kojenim, to je najlepsie co mozes.. 😉

cucuska
autor
13. máj 2009

ahojte babule. Jejj tu sa rodí, emyli ja mam ešte 4 skušky a jednu seminarku 😝 ale tiež je to bleeee

cucuska
autor
13. máj 2009

to tu zas nik nie je?? 😔

zuzkaprofant
13. máj 2009

dievcata naco ste davali ockovat vase deti aj na streptokoka ci ako sa to vola?

bianca
13. máj 2009

emily ze wau ked pri 5 porode caka doma.Aby to nakniec fakt nebolo po ceste.A uz je babenko na svete?

zuzi my zatial mame iba zakladne ockovanie a aj to neukoncene lebo neboli vakciny a teraz ma dr. dovolenku

emily3
13. máj 2009

infosky z porodu..zatial nic, segra je doma a toci sa okolo ostatnych...uvidime kedy sa to rozbehne.

zuzka babatka dostavaju zakladne vakciny, ktore su statom uzakonene ... myslim ze po porode do 6 dni sa ockuju proti tuberkuloze? a potom su to : cierny kasel, osypky, mups...a este neviem co...a po novom babatka narodene po 1.1.2009 dostanu vakcinu aj proti pneumokokom. dufam ze som to dobre napisala, lebo mam vypadky pamate a okno....( zeby som bola tehotna a zabudala? 😅 ) no je to so mnou kriza teraz, nepamatam si kam som dala detom veci a pod..a najhorsie je to na skuske, lebo sa potom neviem vymotat.

lolka
13. máj 2009

caute babulky 🙂
emily, ja sa stale cudujem ako to mozes vsetko zvladat. neboj, nejako sa na skusne uz vymotas 😀 a to si vazne mohla mat aj Miska pri sebe ?

petru, akurat vcera som si pozerala tvoje fotky a Linduska je cela po tebe !!! to je uplne jasne, sice som videla len tebe a nie aj tatina malej, ale je po tebe 😉
svetluska, sak hod nejake fotky z dovci, nech vieme, kde vsade si bola 😵
lius, ako tehulka ? byva ti este furt zle ? 😖 a ze mas cecane - sak mas mat aj z coho, ze ? 😀 😀

petruci6
14. máj 2009

dik loli 😉
ako pokracujete?

cucuska
autor
14. máj 2009

ahojte a pekné ránko o dník 😉 €

svetluska.p
14. máj 2009

caute sojky. proti mimsu sa ockuje emily? ja som mums mala v skolke. strasnaaaa bolest usiii. jediny raz v zivote ma ucha boleli. az som zvracala od bolesti.

loss
14. máj 2009

ajjjojte my mame dnes 1.rocik 🙂

evitkamalicka
14. máj 2009

lossicek Nellynke vsetko najlepsie 😵

loss
14. máj 2009

evi DAKUJEME
ako sa mate?mas uzastne,dlhe vlasy 😉

evitkamalicka
14. máj 2009

lossik mame sa super, uz mame 4 zubky a dalsie 2 nam idu...vlasy som si dala asi pred 3 tyzdnami predlzit, svoje by som take pekne nikdy nemala

lia
14. máj 2009

ahojte 🙂
svetlus,netusim co to je.ucha ta boleli?? 😀

lia
14. máj 2009

teeedaaa evit odfot sa do albumu 😉

evitkamalicka
14. máj 2009

lossik a co mala dostane na narodky? bude aj nejaka pekna torticka?

lia
14. máj 2009

Nellka ma uz rok??blahozelam a prajem vela,vela lasky,zdravia,smiechu a hraciek 😉 😵

lia
14. máj 2009

loli 😀 😀 ty jedna betarka 😀 ano,vcera mi bolo priserne,babka mi urobila lievance azeleninovu polievku a isli sme este s mamou nakupit do MA a ja som len predychavala kym dojdem domov a rovno to vykyblit 🙄

stankatt
14. máj 2009

ahojte, jej Nellinke vsetko naj naj naj 🙂 🙂 🙂 🙂

svetluska.p
14. máj 2009

nelinke setko naaaaj 😵 😵 😵 .

lia
14. máj 2009

svetlus,30.teho neni v sobotu nahodou??

petruci6
14. máj 2009

Nellynke vsetko naj naj 😉 😵

trpezliva
14. máj 2009

ahojte. nelly vsetko najlepsie!!!! 🙂
nestiham chodit na net, za chvilku ideme na stanicu odviezt muzika. jednu cast skusky neurobil, tak na jesen nas caka ten isty kolotoc ucenia a stresov. boli sme z toho hrozneee smutni. teda hlavne on, lebo este v zivote neopakoval ziadnu skusku a bol si isty aj teraz, ze to spravil. no nevadi, na druhy krat to dopadne urcite dobre. len v lete asi nepojdeme na dovolenku, aby sa mohol ucit 😠 .
hej, 30.5. je sobota, preco Lia?
mnam, lievance, spravila si mi chut! ja by som si dala aj take palacinky...
vonku je hnusne, tak vam prajem krajsi den ako je toto pocko. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre