Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lante
15. máj 2009

Petru....to už nestíham 😀

petruci6
15. máj 2009

krasne bjusko 😉

lolka
16. máj 2009

lante, pekne brusko, ved uz si pomaly na rozsypanie 🙂
petru, skoda, ze nie som tehula, hned by som sa prihlasila na fotenie 😉 kupila si novy kocik ? pozerala som album, pekny sportovy 🙂

petruci6
17. máj 2009

loli nekupila,ten moj je trojkombinacia

lucim
17. máj 2009

ahojteeeeee, ako sa mi tu mate? ja som bola cez vikend na stretnuti juloviek v senci a vykecali sme sa poriadne. 😉

lante
17. máj 2009

Babule ja som si potom ten môj pupok merala a v páse rovných 111cm 😀

bianca
17. máj 2009

ahojte

lante krasne pupendo.Normalne zavidim

stankatt
18. máj 2009

Ahojte, smejko sa neozvla? 🙂

emily3
18. máj 2009

Ahojte. doma mam Mareka, lebo ho boli brusko...a ma hnacku...tesim sa. takze utieram sople a zadky ..kariera mamy 😅

lante si dobra " slonica" a ja sa pridam k tebe 😉 ,uz to mas za par
inac moja segra este neporodila, minuly tyzden to tak vyzeralo ze uz uz a nic...vcera mala oficialny termin, tak uvidime, uz sme vsetci veeelmi zvedavi

stankatt
18. máj 2009

emily no mas to vesele 😉

svetluska.p
18. máj 2009

stani, a co je so smejkom? inak ahoj baby.

stankatt
18. máj 2009

caf svetlus, dlho som ju tu nevidela🙂))

petruci6
18. máj 2009

caute baby,
dnes mame hrozny den,od rana len mrnci,place,ma 5min spanky a boli sme aj vonku pol hod ale celu ju prerevala v kociku,tak sme dosli domov
horucku nastastie nema,ale asi ju bolia dasienka,ked uz moc place,tak jej to potriem mundisalom a do 2min zaspi nachvilku,uf to bude den 😝 😔

zuzkaprofant
18. máj 2009

cafte co je tu nove,
christianko sa ma celkom dobre spinka akurat vcera sme boli na prechadzke tak prespal celu az na konci mrcal bol uz hladny ale zlatucky vydrzal 😀 😀 sme pribrali mame uz3280g tak som rada , a ja som pochudla uz 10kg co ma tiez tesi ale moja rit a stehna to sa neda zamaskovat ale dako ide to dole
inac cvicili ste po porode? Mna tu kazdy posiela na cvicenie ale ked ja prejdem s maly cele mesto tak sa tak spotim ze ani cvicit nebudem vladat bo tak daleko to vsetko je od nas tak neviem 😝

zajtra idem sa dat ostrihat od meliru som odsputila ma tu odhovarajut tak aspon nech mam daky strih na hlave

sloniiicek
18. máj 2009

ahojte kocky. tak aby toho nebolo dost, tak martinka mala od stvrtka teplotky, tak sme sa s tym trapili a v nedelu jej konecne klesli a vecer sa vyhadzala. a dnes je chudatko po celom telicku strasne vyhadzana. boli sme u doktorky a zistila, ze mame zevraj 6 detsku chorobu - detsku ruzienku. ale zevraj to nie je svrbive a malo by to zapar dni zmiznut. ale nesmieme teraz chodit medzi ludi, aby nieco nechytila, lebo ma oslabenu imunitu. chudatenko moje. akoby toho nebolo dost, este aj toto. rano sme mali ist na gynekologiu skrz tie pysky a museli sme to odlozit.

emily3
18. máj 2009

svetlus ahoj, ako v kosiciach...ja som tam bola ten vikend co si prisla, nakoniec som isla vlakom...svadba bola uzasna, najedla som sa zabavila..len to strasne rychlo ubehlo..

zuzka to cvicenie este chvilku pocka, musis sa spamatat z porodu, a babatko da zabrat,...prechadzky su dobrym cvicenym a tlacit kocik pred sebou...to pojde.

slonik tak sa co najskor uzdravte, a keby ste mali ovcie kiahne, aspon by ste to mali uz za sebou. tu u nas je to momentalne rozsirene, okoliti kamarati to uz mali, len nase detvaky este nie...uz by to mohli mat za sebou, no uvidime kedy pridu aj k nam....Marek ma stale bruchabolenia, nasadila som mu dietu, takze od rana suchare a na obed " ryzova kasa bez mlieka" teraz obaja spia hura...ale za chvilu pride Mon a budeme musiet ist na kruzky a zacinapoobednajsi kolotoc, najradsej by som spala aj ja... 🙄

sloniiicek
18. máj 2009

emily - ja som si najskor myslela, ze ci to nedostaneme, lebo tiez okolo nas to vsetci maju. ale nakoniec je to ta siesta choroba. tiez by to uz nemala viacej dostat.

inak som zabudla napisat, ze od soboty vie robit martinka papa a tap tap tapusky. strasne rada tapka rucickami, taka je pritom zlata a najradsej tapka, ked ma papat alebo ked ju kojim. 😀

emily3
18. máj 2009

slonik gratulujem k pokrokom...ked tapka tak sa tesi... 😀 , teraz je to zlate obdobie. aj nas Miso, neda sa nanho hnevat, lebo nahodi usmev cislo 10 a zacne sa tulit, ze nemame sancu sa nanho hnevat...expert

loss
18. máj 2009

caute koculky moje
smejulo gratulujeme k pokrokom je to krasne vsak 😉
my uz sami chodime takze som cely den Nelluske v patach 😀

trpezliva
18. máj 2009

ahojte, lossik to poznam, ja musim lilusku vsade prenasledovat, lebo chodi tak labilne, ze kazdym druhym krokom by spadla. ale na rukach ani v kociku nechce byt, tak si viete predstavit moju chrbticu. kupila som jej v sobotu voditko, tak teraz vencim Emila jednou rukou a ju mam v druhej. 😵
muzik je do piatku prec, ja som dnes prisla od nasich, tak zacina tazky tyzden. uz aby bol piatok!

lia
19. máj 2009

kikus a co u lekara??co hovoril??kolko ste narstli??

trpezliva
19. máj 2009

Lia, lekarka mi zobrala 5ampuliek krvi, najhorsie to bolo vydrzat rano ist nalacno. lebo som spala u nasich v Rajke, a kym som sa dotrepala domov a k doktorke, tak mi bolo poriadne zle. babatko bolo uz take velke, aspon mne sa to zdalo na ultrazvuku. uz bolo krasne vidiet rucicky, nozicky. ona ho zmerala a povedala len, ze este je malicke na to meranie NT, ze musime to zopakovat o tyzden. ani fotku mi nedala. 😠 aj dalsie odbery mi budu robit, nechapem ake, to mi pri Lili nerobili, ze najake PAP, ale to je ster, nie odber, podla mna...no uvidime. len sa mi tam nechce este raz trepat a zhanat niekoho k Lili. muzik uz bude doma, ale ten urcite nebude moct kvoli robote. vcera mi bolo normalne do placu, ze on este nevidel nasu fazulku nazivo. uz mi hrabe s tych tehuhormonov. 🙄 🙄
ty ides kedy pozriet mimino?

sloniiicek
19. máj 2009

ahojte kocky. tak ja som uz tri noci z martinky na nervy. nie a nie zaspinkat. stale len reve. a navyse ma zacala opat kusat. tak ako ked jej vysli dolne dva, tak teraz jej vysli horne dva a zase to skusa. a vnoci je hore 1-2 hodky. dam jej prso a 3x si potiahne a potom odtiahne hlavicku. potom zasa. a to sa opakuje pol hodku az hodku. a vobec nezaspi. ked jej chcem dat dudel, tak ho odhadzuje krizom cez celu postel. ja uz neviem, co s nou mam robit. ☹ zakazdym sa mi ju podari inak uspat. musim hladat sposoby, na ake ma prave naladu. a pritom o 20.h vie sama zaspinkat v postielke bez problemov.

emily3
19. máj 2009

ahojte
tehulky lia a kika 😀 😉 ...kika drzim ti palce zby si to zvladla...ja idem tiez na odbery zase, a na glukozove testy 😝 . na vahu sa radsej ani nestaviam, priberam statocne, babatko si veselo kopka...

Monika ide do skoly v rpirody v pondelok, tak pomaly uz chystame veci, Misko je pernamentne soplavy a kaslavy, MArek ma dietu, stale hnackuje a boli ho brusko...zajtra mam skusku, este som to ani nevidela, vcera som bola odniest seminarku nasmu fararovi ( mame s nim skusku) a takticky som sa tam dohrnula so vsetkymi troma...a ked videl ze Marek hned niekde zmizol, Misko sa zvrtol a utekal opacnym smerom....no tak som mu naznacila " vidite ako sa ucim..." a on, no porozpravame sa a tak...len aby bolo o com sa rozpravat....uz nestresujem.

emily3
19. máj 2009

slonik tak jej skus ponuknut cajik mioesto seba...u nas to funguje, nemame dudlovu vlasku, ale taky poharik so sosacikom, ze ked to otoci sa to nevyleje, a Misko to ma rad, on s tym zaspava, prituli sa k tomu a je spokojny., ale ma tiez noci, kedy sa zobudi, reve, odmieta vsetko..takych 15 min, reve, potom si strci te pohar napije sa a spi 😠 krpec...)..alebo jej idu zubky a je z toho nervozna.

kika nebud smutna ze musik nevidel vase mimco...moj bol prvy krat so mnou na ultrazvuku ked som cakala Misa..to bolo vlastne uz 6dieta a teraz este so mnou nebol 😒 , aj ked sa mu to pacilo, ale sa vyhovara na robotu...mozno sa mi ho podari prehovorit nabuduce ked pojdem. 😉

svetluska.p
19. máj 2009

caute sojky. ako sa mate?
pocujte, citam tu o problemoch s kojenim. abby, a na co vy este kojite decka? myslim kiku, adku...ved male su uz velke. minule nejaky lekar hovoril, ze kojenie ma zmysel tak 7 mesiacov, hlavne na zaciatky. vtedy mlieko obsahuje ziviny vsetky. casom uz nie je take plnohodnotne. neukamenujte ma. len sa pytam.

emily3
19. máj 2009

svetlus 😉 kazdy odbornik ti povie inak., ale kojenie najekologickejsie, nemusis za to platit, vies ake je drahe umele milieko? a este k tomu potrebujes flasky a dudliky a vyvarat...vsetko su peniaze...myslim ze tomu odbornikovi niekto zaplatil aby pretlacil umele mlieko...to je moj nazor...a ked zeny maju svoje vlastne mlieko, preco dieta napchavat umelinami....haaadzeeem kamen 😀 😀 😀 😀
ja som kojila prvych dvoch rok a pol aMiska rok, kvoli babatku...

svetluska.p
19. máj 2009

len sa pytam 😀 .
ako sa mate? nenormalne to uteka. emily 25, kikusa uz 12tt, liusa 11tt. fakt. leti to.

emily3
19. máj 2009

svetlus no to hej, zajtra mi tam naskoci 26tt...mala uz kopka statocne, uz aj ocino ju citil ako si rano robila rozcvicku 😀 😀 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre