Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
27. jan 2010

ahojte, prave mi prisla smska od kamaratkz, pred hodinou s stala maminou.. 😀 😀 😀 mal z ma 51 cm a 3300g sice sa narodil skoro o mesiac skor, je riadnz valibuk) tesim sa,

veva1
27. jan 2010

kamoske gratulujem 😵

petruci6
27. jan 2010

veva super,ze prides,to bude fakt mega stretko 😅

emily take sms vzdy potesia,ja si len vzdy poviem ako dobre,ze to uz mam za sebou a ze by som nemenila tie hodiny bolesti 😝 😀

veva1
27. jan 2010

a ja by som si ten zazitok ,ked som ho zacula a videla hned zopakovala 😵

stankatt
27. jan 2010

ahojte, vy ste tu pekne popisali 🙂 musim vsetko pekne docitat

veva1
27. jan 2010

diky za hlas 😉

smejko1
27. jan 2010

ahojte, moj muz pozrel tie gumaky v nitre a skonstatoval, ze su babske.......... takze chlapi sa zacne zhodli.... haha

mne maly spinka v postielke a do postele si ho beriem len nadranom....... ja som vyuzila monitor na 100% bola som hrozny strachoprdko a tak som nespala kludne kym monitor pekne neblikal.........

ale ako vidim, je to silne individualne........

baby tak ako STe sa vlastne dohodli so stretkom? Dajme to teda do Avionu - aby aspon nieco bolo iste a vy co cestujete z daleka na kolku doobeda to stihate ( ja som stale za poobedie, ale ked inak nedate 😀 )

lante
27. jan 2010

Babuleéééé stretko?????? Dajte mi info do IP, lebo nestíham to tu sledovať, chcela by som Vás vidieť keď by to už malo byť také mega 😀

Ehm, ja som monitor nemala a pri Vilkovi som bola nepokojná iba vtedy, keď som ho dala na brucho...aj to len keď som ho mala pri sebe. A Miška som dávala hneď spávať na bruško, akosi som už nebola taká vydesná...

emily3
28. jan 2010

dobreee raaanko..u nas totalne snezi.....Svetlus ako na vychode? nepotrebujeme lopaty??? aby sme sa tam dostali 😅

h0blinka
28. jan 2010

caute,
aj tu krasne sneziii,
svetlus kde si? zvykla si sa hned rano ozvat..
uz mas denes frei? skusas saty? 😀
Lilly sa vcera zacala učit po anglicky v jaslickach 🙂 a dnes rano vyšla von:
"Maminka padá snow" 😀 😀

evitkamalicka
28. jan 2010

Lili vsetko najlepsie k narodeninkam

h0blinka
28. jan 2010

Dakujeme 🙂 odovzdam poobede, teraz som ju poslala na BIG party s kamosmi 😎

mm1
28. jan 2010

Lilinke všetko najlepšie k narodeninkám 🙂 🙂 🙂 🙂 a posielame veeeeľkú pusu.

veva1
28. jan 2010

Lilinke vsetko naj.

emily3
28. jan 2010

jeej Lilli vseeetko najlepsie gratulujeme 😀 😀 😀 😀 😀

emily3
28. jan 2010

svetluska ake pocasie ste objednali? hlasili zimu, vietor, snezenie.....

petruci6
28. jan 2010

vsetko najlepsie Lilinke k 2 rocikom 😵 😵 😵 😵 😵

lolka
28. jan 2010

Lili prajem vsetko najlepsie k narodeninam 😉

vlozila som foto bruska 😉 na fotke ani nie je vidno, ze kleslo 😅

buduci tyzden to vyzera na fakt velke stretko 😀

h0blinka
28. jan 2010

jeeej to je brusisko 😀 😀 😀
dakujem babule vsetkym ste zlate 🤐 🤐

petruci6
28. jan 2010

loli krasne brusko,mas ho trosku klesnute 😉 ja uz som bola ako balon v tvojich tt,mas malicke brusko,take zlate 😵

lolka
28. jan 2010

petru dakujem 😉 na moje pomery sa mi zda velke, ale jasne, su aj vacsie 😀 😅
aj viac citim malu uplne dole ako mi boxuje do moc.mechura 😵
zajtra mi naskakuje 39 tt chi chi

veva1
28. jan 2010

loli krasne brusko 😵 aj ja chcem este aspon raz mat take. Su to nadherne spomienky,nemas ani ponatia aky silny zazitok ta caka. Vychutnaj si poriadne kazdu minutku,mysli na to pri kazdej kontrakcii ze si uz len kusocek od najkrajsieho okamihu tvojho zivota 😵

petruci6
28. jan 2010

veva takto pise mamina,co tvrdila,ze Tomko bude jedinacik? 🙂

teuska
28. jan 2010

jej Loli super brusko 😅 mala by som hodit aj ja, len to potrebujem stiahnut z fotaka.
Vevi ako si to krasne napisala 😅

Lilly prajem vsetko naj, naj, naj 😅

veva1
28. jan 2010

ved to petru napriek tymto mojim pocitom tomino asi aspon pre tuto chvilu jedinacik bude 😉
teus aj pre teba to plati aj ked vies aky pocit mat dietatko je 😉 len si to pekne prezijes este raz. Skoda toho cisaraka,no hlavne nech uz akokolvek nech len stastne pride dietatko na svet

teuska
28. jan 2010

Vevka mas pravdu 😅
A neboj, cas vsetko vyriesi a mozno raz aj ty budes mat opat take krasne brusko 😅 Ved Tomi je oproti mojej este male babo 😀

veva1
28. jan 2010

no len rokov mame skoro rovnako teus 😉

teuska
28. jan 2010

to asi nie 😉 skoro je len skoro 😅

Tomik Ti uz spinka?

lolka
28. jan 2010

vevi, krasne slova, ja sa snazim uzivat si tehu kazdy den - ved som sa nan taaaaak dlho nacakala. aj ked mi bolo prvych 5 mesiacov naprd, nestazovala som si, ale bola vdacna z coho mi je blbo 🙂
moj muzik je uz teraz v strese, ze ako to zvladne a co bude - no chlapi, ale ja sa citim dobre a som (mozno na pocudovanie) uplne kludna. uz sa neviem dockat malej, kvoli nej vydrzim vsetko a budem sa snazit si to vychutnat 😉

lolka
28. jan 2010

vevi, teuska - sice nemladneme,ale dnes rodia aj 40-rocne (aj starsie) zeny, tak bude o par rokov mozno daslie mimi 😵

teus, nebud leniva a hod foto bruska 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre