Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
17. feb 2010

tak na toto si rada pockam aj ja,moja sa nezahra ani na 5sek sama,ju hracky nebavia

petruci6
17. feb 2010

viete co ma teraz napadalo?ze presne v roku 2008 rodila najprv evitka-oktober,potom smejo-november a ja-december
a teraz je to tiez tak,najprv evitka,potom smejko,...boooooooze musime si davat velkyyyyyyyyyy pozor 😀 😀

evitkamalicka
17. feb 2010

petru len nech sa pekne aj na teba nalepi 🙂

petruci6
17. feb 2010

evit daj pokoj,vazne neee

moj uz ma 3 deti a zivit ich,satit,skoly platit,navyse este nemam ani vlastny byt,potom hypoteka,....to uz je vazne vela aj na kona

evitkamalicka
17. feb 2010

no to ano, ale clovek nikdy nevie

petruci6
17. feb 2010

ved prave preto vymyslime nieco radikalne

veva1
17. feb 2010

petru hracky zacali bavit toma ked mal cca 14-15 mes. a vie sa krasne hrat,len musim byt pri nom a ked si zoberem daco na citanie tak sa hrat prestane a zacne po mne skakat a vypytovat sa a tahat hrat sa. Ale ked len tak nablbo sedim tak sa zahra sam nadherne. No teraz je uplne sam v detskej a ja si vegetim v obyvke. No uz ma vola tak cafte

evitkamalicka
17. feb 2010

nas sa dokaze sam vyhrat aj cely den

petruci6
17. feb 2010

evit tak to mas zlate dieta,to potom aj postihas ine,ja nestiham v domacnosti nic,kym ju niekto nezoberie aspon na hod von 😒

evitkamalicka
17. feb 2010

petru no veru ja sa nemozem stazovat, dost mi este aj cez den pospi, takze mam casu na kadeco

evitkamalicka
17. feb 2010

ale uz to dlho nepotrva, ked sa narodi druhe tak urcite to nebude take easy

petruci6
17. feb 2010

no to nebude,lebo druhe zvyknu byt opak prveho,tak si to uzi,kym je este v brusku 😀

trpezliva
17. feb 2010

ze opak prveho hahaaa..u nas to asi neplati...mame este "horsie" sidielko. Ale nevadi.
boli sme rano cvicit, kym som deti nachystala, to bola hruza, nakoniec sme sa nejako obliekli, vyrazili, prisli na cas..a cvicenie odpadlo, lebo pani je chora ☹ 😒 . Tak sme sa len motkali vonku, Johanku som kocikovala a Lili pobehovala, len uz nam bola zima, tak som nalakala Lili domov na rozpravku, tak uz sedi pred telkou a pije teply cajik./johanka nejakym zazrakom spinka dalej v autosedacke/. Ale to chystanie dvoch deti stoji za to. 😅
Petru, ved si pochvalovala decembrovy termin na porod 😉 .
Svetlus, kde si?

zuzkaprofant
17. feb 2010

veva tak kukej priebezne moje foto co tam uvidis🙂))

evitkamalicka
17. feb 2010

inac som si kupila tehu rifle, moje vobec prve rifle po 5 rokoch, lebo doteraz som nosila len klasika cierne nohavice, sice su mi este na nic kedze som zatial pribrala necele kilo, ale neskor sa zijdu

svetluska.p
17. feb 2010

ahojte sojky
teraz som si precitala aleskinu novinku a som taka rada 😵 ....aleska, si ma zbavila strachu pred zajtrajskom!davajte na seba pozor. super novina 😀 .

svetluska.p
17. feb 2010

ahoj kikus, uz som tu

lante
17. feb 2010

smejúúúúúš 😀 Paráda...

mm1
17. feb 2010

Ahoj Lante??? už je dobre Mišiačik????

Ahoj Svetluš, už som ťa očakávala. 😉 teraz sa budeš musieť povinne hlásiť 😀

svetluska.p
17. feb 2010

cau magdus 😀 😀

lolka
17. feb 2010

dobre ranko 😉
aleska, supeeeeeeeeeeeeeeeeeer, tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa velmi a gratulujem 😉
super, ze to tu ide s detmi stale dookola 😀
s druhymi to ide asi vazne lahsie 😀 no, uvidime ako to bude u nas o par rokov 😀

veva, aj ty si bosorka okrem petruci ? 😀 pamatas, ako si mi na nasom stretnuti u adky doma pri odchode strcila toma do ruky - aby sa to na mna nalepilo ? tak to som uz bola tehu, ale nevedela o tom, povedali mi to o 2 dni 😀

Viki spinka od 7.15 hod, zlatusik moj, v noci potiahne dlhsie ako cez den, co je dobreeeeee 😵

lolka
17. feb 2010

este som zabudla......aleska, mozes rodit u Kocha, tam sa to bude asi najviac podobat tvojmu prvemu porodu.
teraz ho opravuju, ale myslim, ze nejak v lete by ho mali otvorit 😕
kamoska tam rodila a velmi si pochvalovala, sama s muzikom na izbe (24 hodin) + s malym, pohoda, klud....len pred 3 r.to stalo asi 33 tis. 😅

veva1
17. feb 2010

Nie som bosorka,to bol len nahodny tusak.

veva1
17. feb 2010

A kde sa flakate? som u nasich a mam chvilu. svetlus ako? prsia bolia?

trpezliva
17. feb 2010

Tak obidve koceny spia.
Lolka, nepojdete poobede na vychadzku? Idem na ten urad, ci matriku, na nabrezie. Mozme sa stretnut na chvilku, ak sa vam da.
No u Kocha rodila aj moja kamoska, tiez si to pochvalovala.ale ked by bol nejaky problem, tak musia babo hned previezt na Kramare, ci Antolsku...ved tam rodila aj Pallfyho zena a malu Saskiu museli rychlo zobrat do nemocky. Ja by som to neriskovala...Ruzinov je hrozny, ale hlavne je zdravie babatka, tych par dni sa tam da vydrzat. A okrem toho za tie peniazky si kupite nieco lepsie 😵 .

lante
17. feb 2010

Vevi ja som tak na vianoce odhalila sesterku 😀 Okrem nej a jej muža to vedela len jej mama.....takže som musela čušať...takmer 2 mesiace, kým vyšli s pravdou von 😝

petruci6
17. feb 2010

kika decembrovy datum je vazne super,no nie? 😉
inak ja ked som mala MA vychadzalo to presne na december a presne o rok som otehotnela a bol znovu december,co som plodna len raz v roku? 😀

Koch uz nefunguje nie?? tam rodil aj moj gyndos z BA

lante
17. feb 2010

Petru, kdesi som čítala, že žena je v skutočnosti plodná iba 3x do roka....no tak ty si v decembri a potom ešte dvakrát.

Ja som evidentne vo februári a v septembri a v máji (to bol MA)

evitkamalicka
17. feb 2010

ja som potom v auguste, novembri a januari

petruci6
17. feb 2010

3x do roka? tak mne to vychadza,ze na jar 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre