Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
16. mar 2010

svetlus neuveris,ale odkedy sa mi narodila mala nepozeram tv vobec 😝 videla som 1 jediny film cely aj to na notebooku vecer na ukor mojho spanku 😀 ale stal za to

evitkamalicka
16. mar 2010

to mne ide telka cely den vkuse, kedze maly vela spi alebo sa pekne sam hrajka

vedvies
16. mar 2010

Ahojte babenky ninka este spi a ja sa nudim v posteli pisem z mobilu tak vela toho nebude🙂 o 11tej mame plavanie tak snad to stihneme a zajtra ideme k nasim tesime sa len keby to pocasie bolo lepsie vsetkym posielam cmuk idem ju zobudit lebo poobede zaspi zase o 15tej 🙂

evitkamalicka
16. mar 2010

vcera vymyslal pri hrani a rozmyslal ako sa postavit na auticko, tak spadol a udrel si nozicku, teraz ho to boli tak ma dnes a zajtra kludovy rezim s hrackami v postielke

petruci6
16. mar 2010

evit mas zlate dieta,uzi si to kym mozes,druhe zvykne byt opak,skoda,ze ja sa druheho nedozijem,aby som si uzila klud 😀 😀

lante mi nepijeme mliecko vobec

retkvicka
16. mar 2010

no ja tiez nie som vdacny divak. ja pri vsetkom zaspim

lante
16. mar 2010

kravské? To Vili pije len tak pre chuť, inak pije Sunar

Mám tie kupony z DM-ky a je tam Beba, Hipp a Hami (mlieko a aj na kaše) tak ak niektorá chcete dajte mi vedieť pošlem kupón 😉

Alebo sú tam kupóny na Johnson utierky a kozmetiku....teda mám tých kupónov aj iných ešte haba-kuk...neviem, či mám napísať ktoré ešte mám....aby som to tu tým nezahltila 😀

retkvicka
16. mar 2010

evit, maly je zlaty 🙂
ahoj lantik

evitkamalicka
16. mar 2010

lante my pijeme kravske od 11 mesiacov, Adamko uz umele vobec nechcel, ale zas ho nepijeme kazdy den, radsej davame vela jogurtov a mliecnych vyrobkov

evitkamalicka
16. mar 2010

teraz momentalne spi, ale okolo 10tej sa zobudi a o 11:30-12:00 uz ide znova spat do tej 15tej

lante
16. mar 2010

petru, Linduška nechce?

petruci6
16. mar 2010

evit uz prestan provokovat!! 😀 😀

retkvicka
16. mar 2010

hej, no ona ich nakrmila a potom ako progrsam ich zacala ucit tancovat....ako po veceri by som trsat nesla ani za svet... 😀

petruci6
16. mar 2010

ja netrsam vobec,take drevo ste este nevideli ako som ja 😀

mm1
16. mar 2010

Lante my ešte pijeme Bebku ale HAčkovú... chvíľku tu nie som, a zaplníte 3 strany.

retkvicka
16. mar 2010

hej petrus, lebo si este nevidela mna..ja som strasne neohybna..ja som od mala tvrdila, ze ja mam len kosti. slachy nemam.

mm1
16. mar 2010

tak to sa ja rada s kamoškami vytrsám.... 😀

mm1
16. mar 2010

dokonca som chodila na spoloč.tance, ale to už bolo taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak dáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááávno 😀

evitkamalicka
16. mar 2010

heh aj ja ked som este bola mlada, pekna a stihla tak som chodila na spolocenske tance, ale to uz je davno pradavno

petruci6
16. mar 2010

svetlus ale na svadbe ti to islo nie? 😀 ja by som ani svadbu kvoli tomu nemohla mat 😀

retkvicka
16. mar 2010

baby, tak rada trsam aj jja. ale moje trsanie je tipu - ping pongova lopticka...skacem. vydrzim skakat aj do polnoci. potom sicve dva dni nechodim, ale vyburim sa riadne. 😀

retkvicka
16. mar 2010

petrus hej islo. ale to len preto, lebo Jozko je perfektny tanecnik. fakt, on je neskutocny parketovy lev. a dobre nam to spolu tancuje. takze sa vieme vysantit 😉

petruci6
16. mar 2010

to je vyhoda,my sme obaja dreva 😀

retkvicka
16. mar 2010

petrus, sla som do tvojho albumu. ze kuknem na malu. a ty tam kocik pre babiky 😀 😀 . super.

petruci6
16. mar 2010

svetlus tu nemam album,fotky su na fb 😉

retkvicka
16. mar 2010

mna nejak fb nefascinuje. som tam veeelmi malo. len ked mi vylozene nejaka sprava pride odtial. a a ni mi to nefunguje dobre. stale pada.

lante
16. mar 2010

Evit, tak to Vili by bol schopný piť Sunar aj každú hodinu......takže mu musím povedať, že ho dostane až keď sa pekne naje....narp. naobeduje. Lebo on mlieko by chcel ale jesť nie a pritom mi je jasné, že ho pýta, keď je hladný.

Sveltuš, ty ping-pongová loptička...teraz radšej neskáč 🙂

petruci6
16. mar 2010

to je pravda,ale je tam viac sukromia ako tu,toto tu moze vidiet ktokolvek zvonka,aj fotky aj co piseme a to sa mi nepaci,tam to vidia len ludia,kt to ja dovolim 😀

mm1
16. mar 2010

ja nie som na FB vobec... tam ma nehladajte 😉

evitkamalicka
16. mar 2010

lante to u nas zas opacne, najlepsie papat tuhu stravu, obediky a tak to ano a najlepsie vela

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre