Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
29. apr 2009

lia keď ti je zle tak to SUPER mne bolo zle do 16tt a mala je v pohode, takže ja priznak zle pripisujem za super vec 🙂

veva1
29. apr 2009

jej lius sa teeeeeeeeeeeeesssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

veva1
29. apr 2009

jej aj kikuske gratulujem a tiez sa s nou tesim 🙂
inac 17.12 sa rodia uzasni ludia.
som narodena 17.12 😀

svetluska.p
29. apr 2009

cau vevusaa, teba som 100 rokov nevidela, necitala.
habibi, letime do Londyna.
lius, grckaaas grckaas? 😀

veva1
29. apr 2009

ahojcek svetlusik,sak aj ja teba. Aj mam chuti zavolat ale vacsinou ma to napadne rano a to viem ze si v roboticke a vecer uz zasa spim s tomasom o 20,30. inac nic nove mame sa fajn,tomik robi vela radosti ale uz je to s nim aj dost narocne lebo je rychly a nejako uz vecerom za nim nevladzem 😀 inac je uzasne citlive dietatko 😵
a ty svetlusik ako sa mate?
kikus uz mas predstavu ako to zvladnes?
stretko 30.5. plati? lebo ja som uz zbalena 😎

smejko1
29. apr 2009

cucska, ja mam tiez malo vlasov tak asi tiez pojdeme rovno na flasku 😀

lia
29. apr 2009

tak az 30.5.to je?? 😅
nevraciam svetlus,iba vcera som prvy krat vracala,ale je mi stale na vracku a nejde mi to,resp.ja neviem vracat...ale to je na dlhsie 😀

zuzkaprofant
29. apr 2009

lius neboj to pride aj samo , ja som tiez nevedla grcat ale potom dako to islo............ixixixi.........ja som dnes mala normalne kontakcie ale prestali uz viem ake toje ale bolo to take asi spabsie, maly mi kope do zaludka ze co zjem mi je zle a grgaaaaaaaaaaam vkuse tak hladovku som mu nahodila 😀

petruci6
29. apr 2009

lius mne na nevolnosti zabral banan,skus mozno pomoze
a rano nejake suche keksy,alebo piskoty
prestala som jest aj vsetko masove jedlo,lebo ich linduska po tom zo mna vykopala 😀

lia
29. apr 2009

mne nechuti ziadna zelenina,teda vacsinou varena a salaty ochutene 🙄
jem zatial redkovku a rajciny zo zeleniny
mam take cukriky mini,davam si ich ked som vonku,ale to aj doma asi budem musiet,to mi moc nejde doma...
ale tie keksy skusim
ty zuzi,mozno v noci ta to chyti 😅

bershka
29. apr 2009

ahojte. zajtra nepridem 😖

bershka
29. apr 2009

no ako liuska? ja na teba furt musim mysliet. ty si mi taku radost urobila

bianca
29. apr 2009

zuzi zeby???

lia ja ked som uz bola total na dne tak som si stale opakovala ze je to dobre ,ze mam vela hormonov a mi mi je ok

zuzkaprofant
29. apr 2009

lus no pochybudjem ja uz ratam ze az v maji moj sa ma dobre v brusku pohodak 😀 😀
lius mne pomohli bompary ale kysle alebo som jedla snicker s banana som mala zahu a aj mam a meso mne vobec nechuti mi je sneho zle

petruci6
29. apr 2009

zuzi tipujem 1.5. 😉

bersh kam neprides? 😕

ja som zasa musela mat kazdy den broskyne a vsetko broskynove,nastastie sa uz v lete predavali na kila....

bianca
29. apr 2009

ja som stale dokola jedla hrianky s cesnakom a tav.syrom.Ale furt

petruci6
29. apr 2009

bia budem ta volat emilko z panelaku 😀

lia
29. apr 2009

jeeej to som rada bershik 😵
nemozes??ja vobec neviem ci to je zajtra 😅
sak aj ja si to hovorim biuššš 😅 len mne nikdy nebyvalo zle ,nie je to 2x prijemne 🙄 ,ale samozrejme nevadi 😀
mne teda maso chuti

bianca
29. apr 2009

petru no postavu mam rovnaku

lia
29. apr 2009

biuššš akurat som zjedla chleba vo vajci so syrom 😀

lia
29. apr 2009

ale dufala som,ze nezje vsetko R a este mi jeden necha 😨 teraz mi jeden chyba ☹ 😝 😀

zuzkaprofant
29. apr 2009

petru ja uz nic netipujem podla pohybov a spadnuteho bruska uz maly mal byt v postielke doma a on furt u mamicky v brusku je
ja som cle tehu bola na ryb. prstoch , ryb v konzerve v omackovej stave a a spagetach a syre 😀 😀 a jablckachhhhhhhha v zime som isla na pomaranc. a mandarinenkach 😀 😀 😀

bianka to si smrdkala samy cesnacik mne je sneho zle na zaludku

bianca
29. apr 2009

ja som jedla hriaky decka nekecam na ranajky,obed i desiatu.No stale.A potom som sa vrhla na kupelne oplatky(Zuzi vis ake su dobre Bardejovske co) a nasledne po jarmoku na trdelniky

lia
29. apr 2009

ani ja nemozem ani citit cesnak 😅
a spenat ani z daleka,doteraz som slapala len na spenate,mam ho plnu mraznicku a co teraz s nim ,neviem 😒
ale zatial iba ten listovy nemozem,neviem keby som urobila talky klasicky ako by mi isiel??
ryby v konzerve??ja som zjedla v sobotu dva chleby a baby z mk mi to zakazali ,ze ryby v tehu sa nesmu a ze obsahuju vela jodu a neviem coho...

petruci6
29. apr 2009

zuzi aj u mna to tak bolo,nakoniec musela cisarskym
ako si na tom s krckom? uz sa otvaras?

lia
29. apr 2009

mnaaaammmm,trdelnikikkk.musime sa o zradle prave bavit?? 🙄
uz sa mi aj hlava gulati 😅 🙄 😀

zuzkaprofant
29. apr 2009

jooooooooooj tie som tiez jedla maritn mi ich kupoval tu v penne markete, ale potom mi bolo zle od orieskov som mala zahu ci co ja viem tak som prestala , ale poviem vam za cele tehu som ani salamu nezjedla meso bleeeeeeeeeeeee akurat som teraz zjedla troska rezna bo doky krici ze mam malo zeleza tak sa mi grga hruza moj maly bude vegetarian som sa pri nom naucila jest paradajky co som cely zivot nejedla 😀

stankatt
29. apr 2009

Ahojte, tak ja som furt papala redkovku a cibulu 🙂)))

bianca
29. apr 2009

lia ale sladkovodne sa mozu.Ono len v tych morskych je vela bordelu.Ja som jedla normalne.Jedine co som vynechala boli plesnove syry

inak decka.Ja som mala neskurocnu chut celu dobu na energetaky

lia
29. apr 2009

pekne zuzi 😀
maso je dolezite

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre