Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
30. apr 2009

ahojte
KOntrolujem stav Zuzky ale stale vidím kinderko 😀
Ja som dnes ešte nič nejedla len čokolódu, stale mi je blbo, a tehu nie som to viem, mam problemy so žlčníkom a zas sa mi ozval. 🙄
a vy ako sa máte???
trpezlivka tebe tá 10 taaaaak moc pristane 😀

habibi78
30. apr 2009

caute baby, ja dovolenku cucuske len odporúčam... my sme leteli do Egypta 12 hodín!!!!!!!!!!!!!!!! najprv do káhiry, tam sme pauzovali 3 hodiny a potom do Namma Bay.... malá to v pohodičke zvládla, bola hore od 9 rána do polnoci,lebo v lietadle nechcela spať a stále bolá plná energie...deti majú asi nevyčerpatelnú energiu..... 😀 😀

svetlus a čo v Londýne??? 😉

liu, ako si dopadla u dokiho?

dnes je v BA stretko?????? 😕

lia
30. apr 2009

neni stretko 😅 ,to ja som si myslela,lebo svetlus mi pisala a domyslela som si,ze to ma byt dnes 😀
cucus juuujjjj,daj si radsej zlcnik do poriadku,budes sa lepsie citit 😉
ja idem az o 18:15 k doktorovi 😒

ako zvladaju babatka tie tlaky v lietadle??

bianca
30. apr 2009

cafteee

lia
30. apr 2009

caf bius 🙂

bianca
30. apr 2009

caf lia.Ako dnes?

lia
30. apr 2009

rovnako biuš,teraz som zjedla maso zapekane s tou hraskovou ryzou a hlavkovym salatom,no neverim,ze mi z neho bude dobre 🙄 sak mne cele dni je zle.
ale neva,hlavne nech je mimi zdrave,ja to nejak pretrpim

svetluska.p
30. apr 2009

hello baby, lucim sa s vami. po londyne sa ozvem. postiskajte svistata a tesim sa na vas bud. piatok.

bianca
30. apr 2009

liuska presne tak

svetlus stastnu cestu,pekny vylet a nazad dojdite ,min.v pocte 3

lia
30. apr 2009

svetlusik majte sa kraaasneeee,uzite si dovcu a davajte pozor 😵
a tesim na tvoj navrat 😉 hned sa ozvi 🙂
ty vlastne dojdes 8.5.??sak vtedy ma prist kamoska z londyna,ale oni idu do ba,ty asi ke,ze??

ajka23
30. apr 2009

liusik, jejejejejejeeeej, som ta konecne nasla, gratulujem 😵 😵 😵 😵

emily3
30. apr 2009

ahojte
Kika ta 10 je krasna 😀 😀 a lia je to normalne ze ste unavene, aj ja by som len spala, hlavne tie prve tri mesiace, teraz je to trosku lepsie, ale uz zacinam priberat a tlacit kotol pred sebou...ale nestiham to ani velmi vnmat, lebo sa stale tocim okolo deti...
dnes som bola s Miskom u koznej, zaver..atipicky exem...zbavit sa nasich zvieratiek 😒 ( mame dve osmacky a mon dostala asi pred troma tyzdnami morca...) a natierat mastami a vsetko antialergicke 😒 ...tesim sa.
nie nie som duracilka..chodim z vyplazenym jazykom a vecer uz neviem existovat, byt mame hore nohami, lebo co sa mi podari upratat detvaky za 5 min daju do " povodneho stavu...j 😠
teraz som sama doma s detmi, manzel odisiel s kanosmi do Rakuska do hor...bratia sa az v nedelu a utorok zase odchadza..." tesim sa"...

binaca..to nocne buntosenie robili a robia aj nase detvaky, proste sa zobudi uprostred noci " som sa vyspinkal" a zijeme...fuj nemam to rada..

bianca
30. apr 2009

emily nasa na stastie potom hajala az do 7 len sme nechapali ze co to bolo 😀 u nas stale po papani v noci o 4 rano teda bola hodinka vrelej zabavy.Ja som padala na hubu,mikrospanky ako svet a mala si kecala

lia
30. apr 2009

dakujem aji 😵
hlasim 6,7 mm a 7 + 2tt,zatial vsetko ok 🙂 fotku nemam,lebo ze na co mi je ta machula 😀
ved ma pravdu,ale od buducej poradne uz budem dostavat pravidelne 😉
no zlata bola minnie 😀
a mame tehotensky preukaz 😵

emily3
30. apr 2009

lia tak prijmi velke gggraaaaatulaaaaacieeeeeee 😀 tak to velkac, maly svistik 😀 , len tak dalej nech sa mu dari.

lia
30. apr 2009

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmm emily,aj vam nech sa dariiiiiiiii,nech nam babatka rastuuuuuu 😵
nooo,chrustik 😀
uz teraz sa tesim na buduci utz 😅

emily3
30. apr 2009

nase babatko je take decentne, vidno ze to bude dievcatko, tak jemne kopka 😉 😀 uz mam navyse skoro 5kg 😅 ked to pojde takouto rychlostou co tyzden to kilo...tak na konci budem velky baaalon, a budem sa len kotulat. 😅

loss
30. apr 2009

liuska srdeeeeeecne gratulujem nech ziju velke,vesele bruska 😉

bershka
30. apr 2009

ahojte tehule. dnes som plakala... je mi smutno za tehu 😔 😔 😔 😔

lia
30. apr 2009

tak ja sas budem uz za mesiac gulat 😅
dakujemmmmmmmmmmmm lossikkkkkkkkkkkkkkkk 😵

bershka
30. apr 2009

bolo to stretko cicky?

lia
30. apr 2009

co ti je bershik??ved mas krasne dievcatko 😉
neboloooooooooooooooooo 😀 za mesácccccc starkáááááááááááá 😀

bershka
30. apr 2009

tak predsaaaaaa. neviem lius. ja furt hovorim, ze mi hrabe

lia
30. apr 2009

sak lahka pomoc bershik,skoc na muzika a mas to tu 😉

bershka
30. apr 2009

lius. mam kramy 😠 a potom budem uzivat bobule, lebo tam mam streptokoka

lia
30. apr 2009

fasa 😠

lia
30. apr 2009

sarinka uz spinka??

bershka
30. apr 2009

no, daj inu radu. cicus, ja ti tak zavidim, ze si tehu... ja by som si to zopakovala. boze, to zistenie krasne, asi budem zas revat. chcem to zazit este ale zase prvykrat

bershka
30. apr 2009

svokra jej tu vyspevuje, snazi sa ju uspat, ale Sarka je vytrvala

lia
30. apr 2009

😀 😀 jak jej mamina 😀 😀
svokra ju uspava??to mas dobru svokru 😀
to su tie kramy bershik,po nich to prejde 😉 a bude dobre siska 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre