Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
2. jún 2009

lolka -- este sme neplavali, az buduci tyzden vo stvrtok. vcera to bola len uvodna info hodina. zatial to vyzera sympaticke.

emily3
2. jún 2009

ahojte, tak Monike zubarka vytrhla zub. auuuuuuuuuuu... mj ahrdinka.( je tokriza z ich zubami, mozme sa aj na hlavu postavit, stale sa im kazia...)
ideme dnes na MDD. mali by tam byt koniky a nejake kolotoce a hry, tak snad sa detvaky vyblaznia..a ze Mon to zvladne.

cucuska
autor
2. jún 2009

ahojte , ako sa máte? Ja som dnes bola u zubara ale prežila som 😅 Ja by som sa taaak rada s vami stretla , ale je to ďalekooooo 😢 nechcete všetky prisť pozrieť mňa ?????? xixixixi - dobry vti, že:? 😀 😀 😀 😀
lossik myslim na teb a i na fazullku, a tešim sa na štvrtkovú fotku zo sona, a aj na to keď mi zavolaś
emily ja by som mala končiť 13. takže hádam sa to podarí a budem mať aj ja krásne prázdniny, taaak sa tešim 😀 😀 😀 😀
svetlus ako sa máš???? čo nové????? mate toho asi v rpáci veľa že??? ale daj sa do poriadku a vykuriruj sa 🙂
lia tá 13tka ti sekne 😵

sloniiicek
2. jún 2009

inak cucuska - ved aj veva dosla z detvy. 🙂

cucuska
autor
2. jún 2009

ja viem, len u nás je to problém s autom, manžel mi robí futbalového rozhodcu a berie mi auto na víkendy, ˇa keďže mame len jedno, nemam ako doraziť 🙄

cucuska
autor
2. jún 2009

pridala som nové fotky kukuk album 😉

petruci6
2. jún 2009

cucus mala je rozkosna a aka velikaaaaaa 😵

dnes som objavila malej dierku v dasienku,uz mame prvy prerezany zubcek 😵

cucuska
autor
2. jún 2009

jeeej petru paráda my sme mali prvý až v 8.tom mesiaci 😀 😀 a ďakujem ďakujem
gratulujem k prvému zubčeku

lolka
2. jún 2009

petru, tak jej mozes dat zachvilku schnitzel, nech si kuse 😀 😀
cucus, pekne fotecky, mala je okana 😉

cucuska
autor
2. jún 2009

lolka ďakujem 🙂
Inak fakt petru, konečne normálna strava 😅 😅 😅

lia
2. jún 2009

cucus,Emka je zlatunky anjelik 😵 😵 😵
dakujem,tesime sa aj my 😵
baby,kde ste si kupili tehu rifle??

petruci6
2. jún 2009

my uz papame mrkvicky a dnes som jej dala aj broskynkovu vyzivku a skoro mi zjedla lyzicku 😀
dakujeme 😉

evitkamalicka
3. jún 2009

petruci gratulujem k zubku...nam vysiel na den deti šiesty

petruci6
3. jún 2009

adamko je uz selmicka zubata 😀

sloniiicek
3. jún 2009

gratulujeeeme k zuuubku. 🙂

svetluska.p
3. jún 2009

caute babule. nevyjadrili ste sa k tej sobote. tusim 20.6. to je. nech viem, ci sa mame teperit do BA, abo daco ine si vymyslime.

trpezliva
3. jún 2009

ahojteeee....lili uz zaspava, zase sme hore od 6tej, ale uz prespi celu noc, takze to je hlavne. a najviac sa tesim, ze zaspava sama, my sme rok bojovali, aby sme toto dosiahli a podarilo sa 😵 . takze trpezlivost ruze prinasa 😅 .
sestra nam dnes napisala, ze cakaju chlapceka! ani oni to necakali, ze boli pripraveni na babu, takze su straasne radi. aj nasi, lebo chlapca este v rodine nemame.
ja mam taky hrozne silny pocit, ze my budeme mat opat babu, ale nevadi, hlavne nech je zdrave, nie? a potom tretie moze byt chlap....

trpezliva
3. jún 2009

svetlus, my sme tu urcite v sobotu, nam to vyhovuje. ostatne baby, vyjadrite saaaaaaaa! uz by malo byt pekne pocko. 🙂

evitkamalicka
3. jún 2009

kikus chcete 3 deticky? lebo aj my 🙂

sloniiicek
3. jún 2009

http://picasaweb.google.sk/m.zitny/MartinkaZitn... mame novy album. a to preto spi celu noc, lebo uz nekojis? asi hej, co.

jej kika a to sa vam ako podarilo, ze zaspava sama? my sme zase spali vynimocne az do 7.30

trpezliva
3. jún 2009

evit, ano, ja som chcela vzdy tri deti, neviem preco. ale uvidime, ako zvladneme druhe a ci sa podari tretie. 😵 ale to tretie chcem az tak za 4-5 rokov, na "stare kolena".
adi, idem kuk fotky.
ako som prestala kojit, tak lili spi supeeeeeeeeer. kamoska co nikdy nekojila, tak jej babo prespi celu noc od narodenia. myslim, ze to je ta jedina, ale velmi velka vyhoda UM.

sloniiicek
3. jún 2009

inak zevraj to nie je vzdy tak, v teme mame babu, co nekoji a dieta je kazde dve hodky hore. 😀

evitkamalicka
3. jún 2009

aj nam maly dobre v noci spinka od malicka preto ze sme na UM

svetluska.p
3. jún 2009

kikus, a keby sme sa mali len my dve stretnut, tak dojdem. tesim sa. Vymysli miesto. take dve hodinky. pohodicka. keby dosli aj osttane baby, budem rada.

sloniiicek
3. jún 2009

tak ja mozno mam tiez cas. ale nemam teraz pri sebe kalendar.

emily3
3. jún 2009

ahojte, svetlus ja som sa uz vyjadrovala, ak detvaky nebudu chore alebo nieco, tak by sme mohli prist..( sice mam este doobeda skusku, ale ked sa mi ju podari urobit v stredu, tak budem mam sloboduuuuuu) ale na poobedie urcite si stpravime cas. tesime sa 😉
idem sa venovat Misovi, lebo mi demoluje kuchynu...zatial
ozaj, vcera sme boli na MDD v jednom ustave (bracho tam robi, tak nas pozval,) mali tam skakacie hrady, dva kolotoce, kone..detska sa vyblaznili, sutaze, za to dostali hracky..tak boli spokojne, este dostavali sladkosti a nanuky, a potom tam prisli motorkari a vozili detska na motorkach..nasim len oci ziarili ( okrem Miska, ten chudatko sedel v kociku a nechapal co sa deje) ale Mon s MArekom boli na motorke..( to som este nebola)..tak mali zazitok..bolo super

emily3
3. jún 2009

a zajtra idem do poradne, a pkazila sa mi vaha..ukazuje maximalne 22 kg 😅 😒 ... tak neviem co zajtra poviem dr. ze z 62kg som hupla na 22kg 😅 to bude asi blbe....

lia
3. jún 2009

ahojte,

svetlusss,ja som sa este nebavila s manzelom,ale chcela by som dojst ked nic nebude.o kolkej??az tak neskor??
petru,gratulujem k zubku a kikus vam k spokojnemu spanku 😵

petruci6
3. jún 2009

kikus a ake UM jej teraz davas? das jej to pred spanim a kolko ml?

cucuska
autor
3. jún 2009

ahojte babule, čitala som históriu, kika gratulujem k prespatiu,
naša Emka veľmiľúbi kaše ale nemôžem jej ich dávať na noc, lebo z nich grcá, máte niekto niečo podobné???? Takže včera som jej musela navariť zemiaky a potom ich zapila mliekom a spala.
Emyli ako odnaučim Emku od plienok????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre