Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
16. jún 2009

no bodaj by som uz bola stastne v 40tt stani.bojim 😔

zuzkaprofant
16. jún 2009

cafte liuska moja neboj sa nic ked ja som to prezila a jak som sa bala neboj vsetko bude dobre uvidis 😉

lia
16. jún 2009

zomrelo jedno dieta jednej z nas,z trombofii 😔 a dnes som si to precitala ☹
bojim,ze to nedonosim 😔
ona porodila tusim v 24tt alebo v 26,uz neviem a chudatko jej zomrelo,po niekolko dnovom boji 😔
musi to byt hrozne pre nu ☹ 😔

stankatt
16. jún 2009

Lius, nebojkaj... ty to zvladnes 😉 teda vy to zvladnete a budes mat nadherne mimi

lia
16. jún 2009

dufam,v nedelu nam znama zomrela,tiez som sa to dnes dozvedela,nechceli mi to hovorit,tak ma to zobralo :(

stankatt
16. jún 2009

no mas to tazke moja. Neboj, bude dobre. Mne pocas tehu zomrela babka( este som nevedela, ze som tehu) a ked som bola v cca 15tt, tak aj svokra, ktora s nami byvala... bolo to tazke, ale zvladla som to s pomocou blizkych. TAk neboj, bude dobre 😉

lia
16. jún 2009

boze,to muselo byt strasne a aj ja tusim ,ze sa nieco deje s babkou a s dedkom,uz poznam mamu,nejak sa trapi a bpjim co je s nimi,nikto ma teraz nechce nicim zatazovat.

stankatt
16. jún 2009

lius, teraz mysli na seba a mimi a netrap sa.

lia
16. jún 2009

ok,budem sa snazit

emily3
16. jún 2009

kia nemysli na to najhorise, je pravda ze stat sa moze vselico, ale najvacsia pravdepodobnost je ze budete mat zdrave babatko 😉 , tak zazen vsetky zle myslienky ..hes hes hes a mysli na to pekne...za chvilku uz budes v polovisci tehu a male ta bude veselo kpkat a na konci budes pocitat hodiny do porodu..tak si to uzivaj 😉

jaj zienky zajtra mam skusku, teraz som ledva dopisala seminarku a chcela som ist na tri naraz, a teraz budem rada ked urobim jednu, trochu sa mi to potiahne..ale nech uz to mam za sebou. 🙄

smejko1
16. jún 2009

ahojte,

adi odporucam tu metodu...... chce to len prezit prve dni a potom si budes len pochvalovat... ale citala som, ze cim neskor zacnes tym dlhsie to trva..... ja som tie intervaly moc nedodrziavala ale ked som pocula, ze place tak som ho isla pohladit a opat odisla...... no a aj dnes mi krasne zaspinkal...... niekedy potrebuje cumlik a niekedy nic...... je sikuliacik

stanka blahozelam ku stvornozkvaniu....... nas sa strasne snazi plazit ale vobec mu to nejde......

ja som od vcera ako sisi, stale mu ukazujem na vsetko znaky {bola som na kurze znakovania} no neviem ci mi to nadsenie vydrzi niekolko mesiacov kym uvidim vysledky.... ale snad hej 😉

lia - vzdy sa niekomu nieco stane, proste si to nesmies pripustat.... ver svojej fazulke 😉 nebojkaj sa......

my ideme konecne snad plavat o tyzden uz sa neviem dockat {3x nam to posunuli}

viete ze tuto nedelu bude den otcov???

emily - ty to isto zvladnes........ vzdy stresujes a nakoniec pekne vsetko urobis, podla mna si tehula preto, lebo babo ma v ruke tahak a diktuje TI 😉 😉 😉

cmuky

lante
16. jún 2009

Ahojte babulky,

žijeme, len s časom som natom biedne. Takže sa len hlásim, že je všetko tak ako má byť. Miško je dobručký, Vilko zatiaľ nežiarli a dúfam, že to tak aj ostane.
Všetkým vám gratulujem k úspechom a pokrokom.
Vilkovi sa akurát počas môjho pobytu v nemocnici úúúúplne pokazilo zaspávanie, takže teraz je uspávanie také aké som doteraz nepoznala........musím byť pri ňom kým nezaspí.......predtým som len položila, dostal čajík, za ním dudel, pusku a odišla som a Vili zaspal...........dúfam, že sa to čoskoro vráti do starých koľají 😀

Brúúú noc

loss
16. jún 2009

lante ja takto uspavam kazdu noc a aj den 😔
lius teda uz 15tt supis 🙂

lia
17. jún 2009

dobre ranko 🙂

emily,daj vediet,ale urcite to zvladnes 🙂

ja mam taku blbu povahu,ze ked sa nieco zle stane,vzdy to prezivam,aj ked viem,ze sama sebe ublizujem.kebyze som neni tehu,tak to idem vycvicit.ale takto neviem co so sebou.
ale budem sa snazit.

smejko,k tebe budeme chodit na kurzy 😀

lossik,ty ma za chvilu predbehnes 🙂 jeeejjj,10tt 😵 😵 kedy ides k dokymu??

zuzkaprofant
17. jún 2009

ahoj lius no nemaj chmurne myslienky len sa tes ako budes mat babatko pri sebe neboj dobre to dopadne
dievcata moj maly zaspava z plinockou a ja som skor zaspala ako on a ked som sa zobudila ze ideme kojit kukam a ta plinocka na jeho hlavicke a on si tam pod nou odfukuje az som sa hned prebrala tak som sa zlakla uz mu ju nedam ani keby neviem co bolo radsej nech placka ale dopbre ze ta plienka ma take velke oka lebo ina neviem to ani nasim povedat nemozem bo by ma tak zjazdili ze az ale mala som zapnuty monitor dychu tak so bola spokojna

maly mi uz spinka od 5 sme boli hore sme sa vybozkali vysmiali a sam zaspinkal bez namietok v postielke aj keby tak vecer chcel spinkat , inac mne vcera 6 hodin nejedol dako nebol hladny len cmulikal az dnes rano vypil asi 100ml myslite ze sa mi prejedol lebo dako menej je ako jedavam si myslim hlavne pomalsie predrtym tahal tak flasku a teraz aj pol hodku kym ju vypije pomalicky s prestavkami bo musime hore dole kukat po izbe neviem co sa deje aj vcera mi cely den spal az o 6 do 22hod bol hore inac spal vkuse len na papanie sa zobudil a to aj spal pri jedeni je to normalne???

petruci6
17. jún 2009

co to tu citam? lia to co za myslienky ti behaju po rozume??okamzite s tym prestan a pekne pohladkaj fazulku,ona si tam chudatko plava samucke a citi z teba tieto myslienky,tak jej to nerob!!!
ty si uz za svojim kritickym obdobim aj za prvym trimestrom,kt je najtazsi,tak bud taka laskava a vyberaj si vybavicku a nemysli na blbosti,jasan? 🙂

trpezliva
17. jún 2009

ahojte
ja som tiez ako Lia, ked nieco citam, tak hned sa strachujem a stresujem...prislo mi velmi luto tych dvojiciek co vypadli z okna..poculi ste? a potom ta baba vcera, ktorej zomrelo mimi..ja som od zaciatko sledovala ich pribeh, baby, ak sa vam chce, kuknite si album maovej...ale je to velmi, velmi smutne...co vsetko prezila, kolko potratov, mimomaternicove atd. a este toto...taka nespravodlivost ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .
no ale my tehulky to vsetko super zvladneme a dotiahneme do konca, uvidite ze Lia bude este na VIanoce prosikat, aby nemusela tolko prenasat. 😀
inac kde je svetluska?? a lolka, haloooo..kedy idete do Prahy?
ja si chcem ist dnes vybavit pas, aby mi zapisali krpatu, ale neviem ci to zvladneme, ona neznasa nudu a tam bude asi vela ludi a cakat dlho sa mi teda nechce.
konecne dnes neprsi, takze sa vytesujem..no a buduci tyzden ideme na dovolenku, uz sa jej nviem dockat..

petruci6
17. jún 2009

baby preco take veci citate a sledujete? 🙄
ja som ako tehulka nemohla ani reflex pozerat a nic negativne

ja uz mam malu v pase,nastastie to islo hladko a rychlo,potom poslali asi do tyzdna sms,ze je hotovy a len som si vyzdvihla

loss
17. jún 2009

ahojte
no ja radsej nesledujem taketo smutne veci tiez by ma to vykolajilo kazdy den vraciam a aj ked je to velmi neprijemne viem ze male je OK
lius chcela by som ta dobehnut ale nepodari sa mi to 🙂
aj ja som si malu dala do pasu len uvidime co bude do leta

sloniiicek
17. jún 2009

petruci - dieta do pasu nezapisuju na pockanie? ja som myslela, ze to len odovzdam pas a mi to vytlacia v pc a hotovo. vydis to, musim to uz pomaly zacat vybavovat. 😀

sloniiicek
17. jún 2009

a co si k tomu potrebovala? asi rodny list a pas. a aj nejaky kolok?

sloniiicek
17. jún 2009

kika - mohli sme ist spolu vybavit pas? uz si bola a kam patrite?

cucuska
autor
17. jún 2009

ahojte ahoj ahojte, čo mate nové, celu hostoriu som si prečitala. Ja som dnes dostala šok, boli sme s malou cele doobedie vonku a ona zrazu kriči : cikať, normalne som nechápala, samozrejme mala plienku pocikanu a tak som jej ju dala dole a dala som ju cikat že ocikame mravčeky a ona sa vycikala, skoro som odpadla od šoku. Kakať sa pýta bežne už dva tt sme sa nepokakali a raz sa pytala aj v noci 02:00 a tak som ju dala na šerblik a potom sa tak prebrala že sme sa do 05:00 hrali, pre ňu to bola normalka len mi s ockom sme chceli spať 😅
a vy ako??? Vidím že tt krásne nabiehaú a aj mesiace krásne nabiehajú

petruci6
17. jún 2009

slonicek treba rodny list original,stary pas a 1000SK kolok,teraz uz neviem kolko euro kolok to bol
nechas to tam,odfotia si ta tam,uz sa nedavaju hotove fotky a potom poslu sms,kedy si mozes prist pre novy
teda tak je to zo starym,ked ti vyprsala platnost,neviem ako to je,ked si chces len dat zapisat dieta,do pasu,kt este nevyprsala platnost

lante
17. jún 2009

Mne Vilíka zapísali do pasu na počkanie.

loss
17. jún 2009

slonik ja som platila v hotovosti myslim ze 3euro a rodny list
inak cucus Emka je sikulka 🙂

emily3
17. jún 2009

Ahojte
lante tak ako mamina dvoch ratolesti? to je normalne ze Vilo chce zaspavat s tebou ( jeden prejav ziarlivosti...) doteraz bol sam a bol stredobodom vasej pozornosti, teraz sa to zmenilo a vyzaduje pozornost tymto sposobom. Musi prijat ze nie je sam a ze vy ho nelubite o nic menej ako predtym, je to narocne pre rodicov ale da sa to. 😉

cucus mas sikovnicu, za chvilu uz budete bez plienok, iny rozmer... 😉

tak skusku som dnes urobila, sice z odretymi usami, ale nevyhodil ma..uvidime v sobotu aku bude mat naladu, lebo dnes bol strasny, daval nam otazky co sme vobec nemali...ale nejdem na cerveny diplom, tak este dve u toho isteho ..( tak naivne som si myslela ze dnes urobim vsetky tri a nakoniec som bola rada ze mam aspon jednu)
Misko sopli a hnisaju mu ocka ☹ , teplotu nema, ale nevieme sa toho zbavit...

emmaelzer
18. jún 2009

lante, strasne gratulujem k babatku

smejko1
18. jún 2009

ahoj emma, davno si tu nebola.

babule co sa v sobotu stretavate tak ja na 99% nepridem......... uplne som zabudla na svokryne meniny a ona mieni oslavovat zrovna v sobotu po obede......... a do obeda je muz prec aj s autom takze som uveznena doma..... taaak ma to mrzi a jedine dufam, zeby sa mohla oslava posunut na iny termin, aj ked je to malo pravdepodobne........

dnes je krasne slnieckovo, boli sme s damienkom na pol hodinku v zahradke v tieniku a taky bol zlaty, len pozeral na travicu na nebicko........ no poklad 😀

cucuska blahozelam k pytaniu sa cikat....... to je super pokrok 😉

trpezliva
18. jún 2009

baby, lucim akurat rodi, tak myslite na nu...som to vyspehovala v inej teme 😉 .
som tu len na skok, doobeda sme boli na ihrisku v Horskom parku, aj napapat sa blizko v restike Pohoda, je to tam kraaasne, maju aj bazenik, detsku stolicku, paradnu travicku...isla som s Liluskou sama, tak som mala co robit, sme fucali po schodoch cez Horskac, mala som ju cely cas na rukach a metala sa, ze chce ist sama.
teraz spinka a potom utekame na T-com plaz, je tam stretko mamin z cvicenia. zase prideme neskoro, ale aj tak je hrozne teplo. skoda, ze tam nemaju bazen, inac je to tam pekne..aj preliezky, lehatka...boli ste uz?
no a este k tym pasom....nic som nevybavila! od pondelka vydavaju nove pasy s otlackami prstov, takze musim pockat,zbytocne som sa tam trepala. inac plati sa tusim 33 eur za vydanie..a za zrychlene okolo 120.
adi, ja patrim do mesta, k Medickej zahrade....ak by sa ti chcelo prist v pondelok, tak by sa mohla Matka s Liluskou pohrat na travicke a ja by som to zatial vybavila. 😵 😵 ja si beriem len rodny list a pas.
no uz je hore, pocujem ako rozprava, tak sa ideme na chystat a padame.
Luci, drzime palce..takze budes nakoniec junovka. 🙂
smejko, neviem co bude so stretkom, nikto nic nepise..svetluska je niekde mimo...my ideme na preteky a potom opekat, ale na chvilku by som dosla..len ma byt asi skaredo podla Ilka..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre