Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
19. jún 2009

ma naozaj krasne miery,ktovie kolko by mal na termin 😵 😵 takto ho apson maminka mohla pekne vytlacit 😅

petruci6
19. jún 2009

malo tam byt aspon,som mimo 😅

evitkamalicka
19. jún 2009

gratulacia lucim 😵 😵 😵

loss
19. jún 2009

aj my gratulujeme 🙂 🙂 🙂

loss
19. jún 2009

baby zajtra na mna myslite mam 2skusky od 10h

petruci6
19. jún 2009

loss to zvaldnes,ty si sikula 😉

bershka
19. jún 2009

luckaaaaaaaaaaa gratulujeeem

lossik, ty si tehulka? jeeeej

bershka
19. jún 2009

nasa sarinka ma v susulke nejake bakterie, v pon. jej idem pre nejaku mast. sakra, kde to chytila? a jak?

petruci6
19. jún 2009

to ti nepovedali z coho to ma? mozno z kaki nie?

bershka
19. jún 2009

ja neviem. pokadenu ju nenecham ani minutu, vyspliecham ju vzdy v umyvadle. utieram ju spravne

petruci6
19. jún 2009

hadam jej ta masticka pomoze chudatko

bershka
19. jún 2009

no hadam ano. dost ze ja mam uz 17. den kramy 😠 😠 😠

stankatt
19. jún 2009

cafte, volala som s Luckou 🙂 ma sa dobre, odpociva, maleho zatial pri sebe nema.

bershka
19. jún 2009

pozdravujeme srdecne. nech si uziva kazdy okamih ked jej ho daju

bambi7
19. jún 2009

cafte babule co noveee?

aj ja gratulujem k babetkuuuuuuu 😵 😵 😵

cucuska
autor
19. jún 2009

losssik budem na teba myslieť 😀

emily3
19. jún 2009

lusi gratulujeeeeem k babatku, 😀 😀 😀

loss drz sa , zvladnes to,

no ja som to vzdala, zajtra som mala ist na skusku, ale som bola taka zdrvena zo stredy, ze nevladzem sa teraz ucit..a za tia stresy mi to nestoji, dnes sme si s Miskom spravili veget a pospali sme si ako sa patri 😀 na baatko a tehulku...a tak , ozaj zajtra je ta stretavka? kde a o kolkej?

stankatt
19. jún 2009

emily ty mas 30tt? to ti kedy naskakalo? 😕 😕 😕

lia
19. jún 2009

ja zajtra nemozem,ideme k babke,nikto nic nepisal,tak nas nasi pozyvaju uz dlho na obed,tak ideme tam.
svetlus sa ozvala??
zavidim lucim,ze to uz msa za sebou 😵 😵 😵 to musi byt krasne teraz 😵 😵
teda ked nedostane zena nejaku depku 😅 to sa da hned po porode??
bershik ako??chudatenko sarinka ☹nech sa co najskor z toho dostane ☹
bambi,ty nam rozpravaj co mate nove s dominikou 😵 krasavica vysmiata to je 😵 😵
emily,len pekne oddychuj,mas na to pravo,na kedy si si ju odlozila??
lossik,drzim palce,daj vediet ako si dopadla 😉

emily3
19. jún 2009

stanka ja ani neviem kedy to pribudlo a za chvilu nastupujem na matersku a uz rodime...no Misko je fyzicky prestahovany do chalanskej izby, este jeho veci musim prestahovat a mozem pomaly zacat zase vytahovat detske vecicky a prat a zehlit..a neviem kde to mam v ktorej skatul....

lia neviem kedy nam da dalsi termin, ale musi dat nejaky, lebo v stredu neboli vsetci a niektori vyleteli a zajtra asi nebudu robit dve na raz...a viem ze zajtra nepridu vsetci...tak asi niekedy cez tyzden. 😝
lia a ty sa mas ako? tebe to tiez pekne naskakuje, za chvilu si v polovicke a babo bude kopkat o 106 😉 . moja mala ma uz kope do rebier a vytlaca sa..da sa ju nahmatat ...

lia
19. jún 2009

jej ,to musi byt super 😵 aj v noci babo kopka??

emily3
19. jún 2009

lia aj v noci kopka...momentalne sa mrvy vrti..asi robi kotrmelce.. 😀
Misko mal take casy, ze vecer o 8 a potom okolo 11 v noci a zostalo mu to. ked sa narodil tak najviac zil vtychto casoch..
a teraz nasa mala, ako sa zobudia deti a pridu k nam tak aj ona si dava rozcvicku 😀 a natahuje sa..a ked sa bruchom opriem o ocka tak kopka aj ocina..je to sranda 😉

lante
20. jún 2009

Téda, niekto sa rozhodol ísť na svet skôr 🙂, v každom prípade gratulujeme 😉

Iľkovi tuším predpoveď vyšla, je hnusne ☹

petruci6
20. jún 2009

baby vy ste nemali mat stretko vcera??
bambi ako sa mate??????? malicka je krasnucka 😵

veva1
21. jún 2009

lucim gratulujem 😵 😵 😵 😵

loss
21. jún 2009

caute
takze skusky som spravila anglina 2 a vypoctová technika 1 jupí 😵 ďakujem že ste na mňa mysleli 😵

petruci6
21. jún 2009

no vidis,vravela som ti,ze to zvladnes 😉 gratulujem 😵

emily3
21. jún 2009

loss gratulujem ku skuskam si sikulka.

lia
21. jún 2009

lossiiikkk gratulujem 😵 😵

emily3
22. jún 2009

Dobre ranko, tak dnes mame skarede pocasie, to aby nebolo luto skolakom, ze este musia sediet v skole.
Misko este spi, vcera vymyslal do neskora a teraz do dotahuje, uz davno tak dlho nespal...a uz sa mu to lepsi, konecne, uz menej soplikuje aj ocka uz ma celkom fajn...tak dufam ze sa toho zbavime, vsetky bacile a virusi hes hes hes uz vas nechceme....

v sobotu ideme na svadbu, Monika sa velmi tesi, odpocitava dni, dufam ze to dobre dopadne, zeni sa manzelov brat, a s manzelovou rodinou velmi nemusim..nebudem vysvetlovat vztahy, na dlho..tak si to radsej ani nepredstavujem, pravdepodobne budeme sediet pri jednom stole s prastarymi rodicmi nasich deti, straky je general, a to si zas vypocujeme, ze to nie je prava slovenska svadba, a pod....no nic. nahodime usmev cislo 20 😀 a budeme sa tvarit ze je vsetko skvele.

zajtra idem na ultrazvuk, neviem sa dockat, male skace o 106. a vacsinou rano si dava rozcvicku, tak sa mame na co tesit, ze okolo 23.00 a potom rano bude buntosit. 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre